If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 32 από 32

Προεπιλογή

Πλαφόνιερες παίρνεις από μαγαζί με ανταλλακτικά οπελ. Φτηνές είναι. Λάμπες έχουν οι ίδιες με την αγορά τους εκτός και αν θέλεις να αλλάξεις με Led οπότε τις αγοράζεις εσύ. Δεν καίνε συνέχεια. Ανάβουν με το άνοιγμα του αυτοκινήτου και της πόρτας. Σβυνουν με το κλείσιμο της πόρτας όπως το φως της καμπίνας. Από εκεί παίρνεις και ρεύμα
    Δεν είναι αυτοκίνητο. ... είναι Ford

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο i.karampelas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πλαφόνιερες παίρνεις από μαγαζί με ανταλλακτικά οπελ. Φτηνές είναι. Λάμπες έχουν οι ίδιες με την αγορά τους εκτός και αν θέλεις να αλλάξεις με Led οπότε τις αγοράζεις εσύ. Δεν καίνε συνέχεια. Ανάβουν με το άνοιγμα του αυτοκινήτου και της πόρτας. Σβυνουν με το κλείσιμο της πόρτας όπως το φως της καμπίνας. Από εκεί παίρνεις και ρεύμα
    Στο μονο που θα διαφωνησω ειναι στο οτι ειναι φθηνες!!! Καινουργιες κοστιζουν 14 ευρω η μια!!! Δηλαδη για τεσσερις θελεις 56 ευρω,συν 4 οι λαμπες παμε στα 60!! Προσωπικα επειδη τις ειχα βαλει πριν την αναρτηση του φιλου και εφαγα την κρυαδα της τιμης,πηγα σε ανακυκλωση αυτοκινητων και τις πηρα απο corsa c και astra g που εχουν στα πορτ μπαγκαζ.Ιδιες ειναι και κοστισαν 10 ευρω τα 8-9 κομματια που ξηλωσα απο διαφορα opel.

Προεπιλογή

Μαλιστα... ευχαριστω για τις απαντησεις σας. αυτο με το ρευμα λιγο με απασχολει γιατι δεν εχω ιδεα αλλα θα το ψαξω.

Προεπιλογή

Εγώ τις είχα αγοράσει 7 ευρώ την μια καινούριες γνήσιες από μαγαζί με ανταλλακτικά οπελ. Αν τις βρήκες τόσο έχεις δίκιο. Εγώ τις πήρα πιο φθηνά για αυτό το είπα

Προεπιλογή

Και οι λάμπες υπήρχαν μέσα στις πλαφόνιερες

Προεπιλογή

Τις πλαφονιερες τις πηρα μεσα απο opel, 4,5€ την μια, μεσα σε χαρτινο κουτακι συσκευασια η καθε μια και μεσα εχει και την λαμπα, απο ebay πηρα led λαμπες 2 σχεδια, 0,30€ και 1,4€ αντιστοιχα, εκει που ''ματωσα'' ειναι στην πλαφονιερα μεσα στο ντουλαπακι, 23€!!!, και τα σχοινακια για την εταντζερα πισω 12€ εκαστο...
    Εκει που σταματαει η ατμοσφαιρα,αρχιζει το...ΤURBO !!!

Προεπιλογή

Σχετικά με την πλαφονιερα στο ντουλαπάκι, είχε έτοιμη την καλωδίωση??? Διότι θέλω να βάλω και εγώ στο e...

Προεπιλογή

Σε μενα εχει ετοιμη καλωδιωση, το φις ειναι ποιασμενο με μονωτικη ταινια ψηλα ομως, ειναι δυσκολο να το εντοπισεις, σε εκεινο το σημειο στο D, ειναι και η μοναδα του uhp, ακριβως στο πλαι της μοναδας δεξια το ειχε πιασμενο εμενα, και δεν ξερω πως θα φτασει στο ντουλαπακι. Δες στο ντουλαπακι ομως αν εχει το πυρακι που σπρωχνει τον διακοπτη, φενεται απο μπροστα χωρις να το ξυλωσεις, ενα μπιλακι που προεξεχει.

Προεπιλογή

Μπορεις να βαλεις οσα φωτα θες ? εγω δεν εχω καταλαβει ακομα που μπαινουν τα φωτα μονο του ντουλαπκι και του ποδιου του οδηγου

Προεπιλογή

Μπορείς να βάλεις 4.
    Ένα στα πόδια οδηγού ένα συνοδηγού
    Και ένα στην δεξιά κολώνα και ένα στην αριστερή
    Αν κοιτάξεις προσεκτικά τα σημεία που σου είπα χαμηλά θα δεις ότι έχει σαν προσχέδιο εκεί για το κόψιμο του πλαστικού. Βέβαια θέλει μικρότερο κόψιμο αλλά θα δεις που μπαίνουν

Προεπιλογή

Σημερα μπηκανε οι πλαφονιερες, περιμενω να βραδιασει να δω το αποτεσμα...
    http://www.opel-club.gr/vbulletin/sh...l=1#post594843

Προεπιλογή

Την ίδια απορία είχα κι εγώ!

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

1. κρυφο μενου σε corsa opc nurburgring???
    Από τον/την morrison στο forum I.C.E.
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-08-15, 23:48
  2. κρυφο μενου σε corsa d ???
    Από τον/την morrison στο forum I.C.E.
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-01-15, 23:41
  3. ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ ΚΟΥΡΜΠΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΕΛ ΠΟΔΙΩΝ
    Από τον/την KOYRKOYBINIS στο forum Πωλείται
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-12-13, 22:05
  4. Κρυφο Μενου Corsa B!!!
    Από τον/την TheOzy στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 34
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-03-13, 18:47
  5. tigra προβλημα με φωτισμο........
    Από τον/την loy στο forum Interior (Εσωτερικά)
    Απαντήσεις: 92
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-11-10, 16:19

Δικαιώματα - Επιλογές