If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5

Προεπιλογή Φιλτρο βενζινης αλλαγη

Καλησπερα σε ολους, ειμαι κατοχος Opel Vectra C 2004 και θελω να μου πειτε πως μπορω να αλλαξω το φιλτρο βενζινης, εχω προσπαθησει αλλα χωρις αποτελεσμα... Ξερω που βρισκεται αλλα αυτα τα κλιψακια δε μπορω ν τ βγαλω κ φοβαμαι μη τα σπασω. Παρακαλω περιμενω καποια βοηθεια σας!!!
    Επισης προκειται να αλλαξω σε συνεργειο κ συγκεκριμενα στην Οπελ Ζωγραφου ''ΜΑΛΤΕΖΟΣ'' (ειναι καλος???) ιμαντα χρονισμου, πρεπει να αλλαξω κ αντλια νερου μια κ καλη η δεν χρειαζεται??? (96,000χλμ)

Προεπιλογή

παρε τσιμπιδακι για τα φρυδια που εχει γωνιες στις ακρες και πατα τα κλπισ με αυτο.Κουνα το και λιγο ισως εχει κολλησει. Αντι αυτου παιρνεις πενσακι μυτοτσιμπιδο και λυγιζεις τις ακρες του και ουσιαστικα φτιαχνεις ενα ιδιο πραγμα με το τσιμπιδακι φρυδιων. Πετυχαινει 100%,εγω ετσι το αλλαζω...

Προεπιλογή

Eνημερωτικά επειδή και εγω αγόρασα τα αναλώσιμα , μαζί αγόρασα και μια πένσα για σωληνάκια καυσίμου της Force στα 20 € και λύνει αμέσως τις ασφάλειες .

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο meletis_m Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eνημερωτικά επειδή και εγω αγόρασα τα αναλώσιμα , μαζί αγόρασα και μια πένσα για σωληνάκια καυσίμου της Force στα 20 € και λύνει αμέσως τις ασφάλειες .
    Παρε και ενα για τους κολλιεδες των νερων, τον εχω λιωσει!!!
    Εκει που σταματαει η ατμοσφαιρα,αρχιζει το...ΤURBO !!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Karaman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρε και ενα για τους κολλιεδες των νερων, τον εχω λιωσει!!!
    Είναι το επόμενο μαζί με δυναμόκλειδα .Σήμερα ψώνισα τροχήλατο γρύλο 2 τόνων και τρίποδες. Το Σαββατοκύριακο θα κάτσω να αλλάξω τα υπόλοιπα ανλώσιμα εκτός απο λάδια κινητήρα και φίλτρο που αλλάχτηκαν .

Παρόμοια Θέματα

1. OPEL CORSA D 1.4 φιλτρο βενζινης
    Από τον/την nicolas2746 στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-02-12, 22:47
  2. ΦΙΛΤΡΟ ΒΕΝΖΙΝΗΣ
    Από τον/την philip στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-10-11, 16:38
  3. Φιλτρο Βενζινης
    Από τον/την sp_opc στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-02-11, 18:19
  4. ΦΙΛΤΡΟ ΒΕΝΖΙΝΗΣ ASTRA Η
    Από τον/την philip στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-11-10, 22:50
  5. ΦΙΛΤΡΟ ΒΕΝΖΙΝΗΣ ΓΙΑ ASTRA OPC
    Από τον/την ASTRAΝΑΥΤΗΣ στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-04-09, 12:41

Δικαιώματα - Επιλογές