If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 567
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 121 έως 135 από 135

Προεπιλογή

Εχει δοκιμασει καποιος την αλλαγη απο cd500 σε καποιο android multimedia και αν ναι ποσο δυσκολο ειναι?

Προεπιλογή

Γιατί να μην είναι εύκολο? Βγάζεις-βάζεις είναι
    Opel Astra G = Ο μαθουσαλίξ

Renault Clio Turbo = Ο στριφτούλης

Προεπιλογή

Πάντος τα περισσότερα που βρίσκω ειναι συμβατά με εργοστασιακό CD300/CD400.
    Δηλαδη οσοι εχουμε cd500 την πατησαμε;
    Ελπιζω καποιος να μας βοηθησει.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη subi21 : 31-12-17 στις 21:09

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostas_teach Εμφάνιση μηνυμάτων

Αρνητικα:
    -Δεν μπορεις να δεις πια την εξωτερικη θερμοκρασια
    -Αν χρειαστει να αλλαξεις καποια ρυθμιση π.χ. να αναβουν τα φωτα στο ξεκλειδωμα δεν μπορεις να το κανεις χωρις την εργοστασιακη οθονη. Βεβαια αυτες οι ρυθμισεις που χανεις ειναι ελαχιστες και οχι και τοσο σημαντικες. Τις ρυθμισα την πρωτη μερα που πηρα το αμαξι και ξεχασα οτι υπαρχουν.
    Τελικα την εξωτερικη θερμοκρασια μπορεις να τη δεις μεσω της εφαρμογης torque. Την εβαλα σαν widget στην αρχικη οθονη οποτε αυτο λυθηκε
    Όταν ο άντρας ανοίγει την πόρτα του αυτ/του στη σύζυγό του,2 πράγματα μπορεί να συμβαίνουν:ή είναι καινούρια η σύζυγος ή είναι καινούριο το αυτοκίνητο

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο v.s.r.i Εμφάνιση μηνυμάτων
    ααα και τα χειριστηρια στο τιμονι λειτουργουν κανονικοτατα... και εχω και τις ενδειξεις για τον κλιματισμο και τα θερμαινομενα στην οθονη...οποιος θελει να το δει απο κοντα δεν εχω θεμα να συναντηθουμε...
    Καλησπερα!!
    Ερωτηση..:
    Ο συγχρονισμος των επαφων του iphone ξερουμε πως γινεται;;

Προεπιλογή

Καλησπερα!!
    Ερωτηση..:
    Ο συγχρονισμος των επαφων του iphone ξερουμε πως γινεται;;

Προεπιλογή

Καλησπερα παιδες. Εχω το Astra J sedan αγορασμενο καινουριο το Σεπτεμβρη του 17. Εχει πανω το navi 950 αλλα θα ηθελα μια android συσκευη για διαφορους λογους.
    Το θεμα ειναι τι γινεται με την εγγυηση αν αλλαξεις την εργοστασιακη, ξερει κανεις?
    2η ερωτηση ειναι η εξης: Οι ιδιες συσκευες που κανουν για να αντικαταστησουν το navi 650 ή cd600 που ειχαν αλλα astra J κανει και για το navi 950?
    3η: Εχει δοκιμασει κανεις να βαλει καμια οθονη καθετη που να πιανει ολο το πανελ απο το clima και πανω? Του στυλ αυτου εννοω.
    Ευχαριστω.

Προεπιλογή

Φίλε μου εγώ δεν θα την πείραζα στη θέση σου. Ειδικά αν έχεις και bluetooth δεν χρειάζεται τίποτα άλλο.
    Το μόνο αρνητικό είναι η ανανέωση των χαρτών.
    Ναι οκ, με μια android θα έχεις obd scanner, youtube κλπ, αλλά μην ξεχνάμε το πόσα ατυχήματα συμβαίνουν ότι έχουμε συνεχώς την προσοχή μας στην οθόνη του αυτοκινήτου...
    Αν είχες cd 300, 400, 500, 600 έστω..., αλλά 950?! Κρίμα ..

Φιλικά

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο opel astra j 2011 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε μου εγώ δεν θα την πείραζα στη θέση σου. Ειδικά αν έχεις και bluetooth δεν χρειάζεται τίποτα άλλο.
    Το μόνο αρνητικό είναι η ανανέωση των χαρτών.
    Ναι οκ, με μια android θα έχεις obd scanner, youtube κλπ, αλλά μην ξεχνάμε το πόσα ατυχήματα συμβαίνουν ότι έχουμε συνεχώς την προσοχή μας στην οθόνη του αυτοκινήτου...
    Αν είχες cd 300, 400, 500, 600 έστω..., αλλά 950?! Κρίμα ..

Φιλικά
    Κυριως το OBD ειναι το θεμα μου γιατι τωρα βαζω το κινητο για να παρακολουθω το DPF κυριως για το οποιο δε χρειαζεται δα και να εχω το μυαλο μου συνεχεια εκει. Και οπως και να το κανεις η ανανεωση χαρτων ειναι σημαντικη. Με ολοκαινουριο αυτοκινητο και (θεωρητικα) προσφατα ανανεωμενους χαρτες πηγα τον περασμενο Δεκεμβρη προς Τρικαλα και εβγαζε οτι να'ναι. Τωρα προς Κυλληνη ας πουμε στην νεα εθνικη προς Πατρα οτι να'ναι παλι.
    ΒΕβαια αν ειναι να χασω εγγυηση δεν το συζηταω καν. Ουτως ή αλλως δεν ειναι στα αμεσα σχεδια αλλα το σκεφτομαι.
    ΥΓ. Το BT ηταν απαραιτητη προυποθεση για την αγορα οποτε ναι το εχω ευτυχως

Προεπιλογή

Καλημέρα, σκέφτομαι να παραγγείλω ένα σύστημα MULTIMEDIA να βάλω στο ASTRA J και λόγω τιμής αυτά που κοιτάω είναι από Κίνα. Έχει ψωνίσει κανείς κάτι αντίστοιχο από Κίνα να μου πει τι παίζει με το τελωνείο? Αν υπάρχει τρόπος να το αποφύγω ή πόσο θα κοστίσει να το εκτελωνίσω αν το σταματήσουν? Ευχαριστώ.

Προεπιλογή

Πλεον τελωνειο περνανε τα παντα εκτος των δεματων χαμηλης αξιας ή μικρου ογκου. Προτιμησε ems για να σου ερθει με τα ελτα και να πληρωσεις λιγοτερο τελωνειο απ' οτι αν το εστελναν με courier. Αλλιως προσπαθησε να βρεις πωλητη που να εχει stock σε καποια ευρωπαικη αποθηκη για να μην πληρωσεις τιποτα επιπλεον
    Όταν ο άντρας ανοίγει την πόρτα του αυτ/του στη σύζυγό του,2 πράγματα μπορεί να συμβαίνουν:ή είναι καινούρια η σύζυγος ή είναι καινούριο το αυτοκίνητο

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amyntas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ καιρό την κοιτάω αλλα χάνεις το κουμπί Spor και Tour για το δικό μου μοντέλο. Έχω επικοινωνίσει και με την εταιρεία που τα βγάζει και μου έχουν πει πως αν την τοποθετήσω δεν θα έχω την δυνατότηνα να γυρνάω σε Spor mode.Κρίμα.

Senior Member Το avatar του χρήστη SotosKon
    Περιοχή
    Kαβαλα-Ηρακλειο
    Αυτοκίνητο
    Astra J

Προεπιλογή

Και μαλλον και το κουμπι eco (start stop) οσοι εχουν...
    OPEL ASTRA J 1.3 ECOFLEX (ΜΥ12)

Προεπιλογή

Καλησπέρα στην ομάδα,
    Έχει κάποιος κανει αλλαγή από cd500 σε κάποιο Android multimedia? Γίνεται? Ειναι εφικτό?

Σελίδα 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 567

Παρόμοια Θέματα

1. astra j sport oem multimedia
    Από τον/την z8083 στο forum Interior (Εσωτερικά)
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-03-14, 16:27
  2. Καλύτερο GPS Navigation για Android 4 κινητά; Free? :)
    Από τον/την ASCONAN στο forum Συζητήσεις
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-08-13, 22:31
  3. Πωλειται multimedia 2 DIΝ για Astra H
    Από τον/την Runner στο forum Πωλείται
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-02-13, 01:12
  4. παιχνιδι drag racing σε android
    Από τον/την panos_OPZ2302 στο forum Συζητήσεις
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-02-13, 01:40
  5. ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ MULTIMEDIA SYSTEM ΣΤΟ ASTRA
    Από τον/την Simao21 στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-12-10, 17:54

Δικαιώματα - Επιλογές