If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 2 από 12 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 40 από 238

Προεπιλογή

Σήμερα ήρθαν επιτέλους τα λάστιχα... Αλλά μου είχε βάλει 2 ζευγάρια αντί για 3 μέσα. Μου το αποζημίωσε βέβαια οπότε όλα καλά... Τοποθέτησα το ένα ζευγάρι στο Astra αν και με παίδεψαν τα κλιψάκια στην άκρη με αποτέλεσμα να τα ζαβώσω σε κάποια σημεία τα πλαστικά κλιψάκια αλλά κατάφερα και βρήκα πως βγαίνουν... Είχε και χαρτί με οδηγίες μέσα αλλά δεν το είδα και προσπαθούσα να τα βγάλω όπως είχα δει στο youtube... Αλλά έλα μου όμως που έβγαιναν αλλιώς και τζάμπα παιδεύτηκα.

Επί του πρακτέου - καθαρίζουν τέλεια! Ούτε ίχνος γραμμής δεν αφήνουν!! Καλύτεροι και από καινούριοι!!

Senior Member Το avatar του χρήστη SotosKon
    Περιοχή
    Kαβαλα-Ηρακλειο
    Αυτοκίνητο
    Astra J

Προεπιλογή

Βαγγελη η πορεια θα δειξει.Αν για τα επομενα 3 χρονια καθαριζουν οπως τωρα θα μπορεις να πεις "ναι αξιζαν τα λεφτα τους".
    OPEL ASTRA J 1.3 ECOFLEX (ΜΥ12)

Προεπιλογή

Σιγά τα λεφτά που θα είσαι ευχαριστημένος αν κρατήσουν για 3 χρόνια. Το χειμώνα και το καλοκαίρι να βγάλει και τέλος.
    Opel Astra G = Ο μαθουσαλίξ

Renault Clio Turbo = Ο στριφτούλης

Προεπιλογή

Όσο βγάλουν έβγαλαν παιδιά! 5€ το ζευγάρι στοίχισαν... Λέει ότι είναι υψηλής ποιότητας μέχρι και 1.000.000 κύκλους καθαρίσματος. Αν ισχύουν αυτά που γράφει ο πωλητής έχουν την καλύτερη ποιότητα λάστιχου και επικάλυψη τεφλόν. Θα δείξει. 1 χρόνο αν βγάλουν καλά θα είναι!

Προεπιλογή

Με τους bosch σε ολα μου τα αυτοκινητα και συχνη επαφη το χειμωνα σε χιονια και παγους μου κρατανε 3 -4 χρονια και ειναι ΑΠΛΑ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ
    [IMG]http://i42.tinypic.com/2568eps.jpg[/IMG]

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΙΩΡΓΟΣ CABRIO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με τους bosch σε ολα μου τα αυτοκινητα και συχνη επαφη το χειμωνα σε χιονια και παγους μου κρατανε 3 -4 χρονια και ειναι ΑΠΛΑ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ
    +1 είναι όντως οι καλύτεροι σύμφωνα και με τα αποτελέσματα από διάφορα tests...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο referravag Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όσο βγάλουν έβγαλαν παιδιά! 5€ το ζευγάρι στοίχισαν... Λέει ότι είναι υψηλής ποιότητας μέχρι και 1.000.000 κύκλους καθαρίσματος. Αν ισχύουν αυτά που γράφει ο πωλητής έχουν την καλύτερη ποιότητα λάστιχου και επικάλυψη τεφλόν. Θα δείξει. 1 χρόνο αν βγάλουν καλά θα είναι!
    Απο που τους προμηθευτηκες? Επειδη ο υαλοκαθαριστήρας απο την πλευρα του συνοδηγού αφήνει γραμμές, σκέφτομαι να προμηθευτώ ανταλλακτικά λαστιχάκια και να τα αλλάξω.
    I am invisible, understand,
    simply because people refuse
    to see me...
    ... they see only my surroundings,
    themselves, or figments of their
    imagination -- indeed, everything
    and anything except me.

Ralph Ellison
    Invisible Man

Προεπιλογή

Φίλε μου μπορείς να μου στείλεις το link από το ebay να παραγγείλω και εγώ γιατί χρειάζομαι επειγόντως υαλοκαθαριστήρες.Επίσης λες στον πωλητή το μοντέλο του αυτοκινήτου και σου στέλνει το ανάλογο μήκος για τα λάστιχα ή του λες εσύ το μήκος που θέλεις.

Προεπιλογή

http://www.ebay.com/itm/700-2-x-700-...item46037db83e

Όχι έχω βρει εκ των προτέρων τα μήκη για το αυτοκίνητό μου και παραγγέλνω τα κατάλληλα... Θα παραγγείλω και για πίσω ένα ζευγάρι αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι είναι τα ίδια λάστιχα...

Προεπιλογή

Σε ευχαριστώ φίλε.

Senior Member Το avatar του χρήστη sirDimos
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Αυτοκίνητο
    Astra H TwinTop

Προεπιλογή

http://www.ebay.com/itm/390914157051...%3AMEBIDX%3AIT
    Εγω αυτα παρηγγειλα για bosch aerotwin και τα περιμενω απο μερα σε μερα.

Προεπιλογή

Πριν μπειτε στον κοπο να σκασετε κ να ασχοληθειτε μ διαστασεις κ ποσο κοστιζουν καινουριοι κ συμβατοι κ λαστιχα κλπ δοκιμαστε αυτο κ μπορει να ειστε ευχαριστημενοι απο το αποτελεσμα κ να μην κανετε στο τελος καμια ενεργεια https://www.youtube.com/watch?v=38CqAE9Ljlo#t=18
    Δεν τρέχει κάστανο.

Προεπιλογή

χαχαχα!! Το έχω ξανά δει! Αν ο υαλοκαθαριστήρας είναι 4 ή 6 χρονών όμως τι να σου κάνει αυτή η μέθοδος??

Προεπιλογή

μην το γελας καθολου πιανει κ αυτο το απλο τρικ! ενταξει εαν εχουν φαγωθει εννοειτε θελουν αλλαγη ή το σετ ετοιμο ή τα λαστιχα
    Δεν τρέχει κάστανο.

Senior Member Το avatar του χρήστη opcdmax
    Περιοχή
    Nεαπολη
    Αυτοκίνητο
    Astra F

Προεπιλογή

εγω αυτο κανω στους δικους μου , καθε φορα που πλενω το αμαξι του πλενω και αυτους , επισης μια φορα στο τοσο τους χρησιμοποιω ριχνοντας νερο στο τζαμι για να μην ξεραινονται , εχω βαλει τους guard στυλ aerotwin απο τον δεκεμβριο του 11 και ακομα καθαριζουν σαν καινουριοι
    Στην Ελλαδα εχει δημιουργηθει ενα νεο extreme sport..... οδηγηση με αναμενο το λαμπακι της βενζινης!!!!

Προεπιλογή

Άμα τους καθαρίσεις φεύγει ο γραφίτης και μετά τρίζουν.

Προεπιλογή

Γνωρίζουμε κάτι γι'αυτους τους υαλοκαθαριστήρες της Valeo? http://www.autotec.gr/ualokatharisti...ion-valeo.html
    I am invisible, understand,
    simply because people refuse
    to see me...
    ... they see only my surroundings,
    themselves, or figments of their
    imagination -- indeed, everything
    and anything except me.

Ralph Ellison
    Invisible Man

Προεπιλογή

Τους έχω στο clio. Σκοτώνουν.

Προεπιλογή

Ναι οι Valeo είναι εφάμιλλοι με τους Bosch. Έχουμε στο Citroen και είναι πολλοί καλοί.

Σελίδα 2 από 12 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Και τώρα τι; Service 60.000 km
    Από τον/την scatzoxeiros στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-11-13, 23:20
  2. Λάστιχα τώρα τι;
    Από τον/την scatzoxeiros στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 39
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-02-13, 00:39
  3. Τώρα και σε Ford...!!!
    Από τον/την Gsi 16v Turbo στο forum Συζητήσεις
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-10-10, 15:40
  4. Εξάτμιση τώρα
    Από τον/την Mitsos στο forum Tuning (Βελτίωση)
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-03-06, 23:57

Δικαιώματα - Επιλογές