If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 134 από 134 ΠρώτηΠρώτη ... 3484124132133134
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 2.661 έως 2.677 από 2677

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο opel astra j 2011 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Uniroyal και ξερό ψωμί!
    Ναι. Δεν το έγραψα γιατί το ξέρω πως έχω γίνει γραφικός!
    Δεν είναι αυτοκίνητο. ... είναι Ford

Senior Member
    Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ-ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο johnpats Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τοποθετήθηκαν σημερα τα turanza.μετα απο 70 χλμ μια πρωτη ιδεα οτι ειναι πιο μαλακά.μετα απο λιγο καιρο θα γραψω αναλυτικά
    Τα λάστιχα που εβγαλα θα δοθουν στον Γιώργο gns με τη συμβολή του Γιάννη i.karampelas που θα αναλάβει την αποστολή τους.
    Να πω για ακόμη μια φορά και συγνώμη εάν γίνομαι κουραστικός, ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ! ! ! στο συν-φορουμιτη και φίλο Γιάννη (Johnpats) για τα ελαστικά που μου χάρισε, και επίσης στον φίλο Γιάννη (i.karampelas) που ανέλαβε όλη την διαδικασία της αποστολής στους στο Βόλο.
    Την Δευτέρα θα βρίσκονται στα χέρια μου και μέχρι τέλος της επόμενης εβδομάδας ευελπιστώ να έχουν τοποθετηθεί στο αστρακι μου. Το μόνο που με στεναχωρεί είναι ότι λόγω της απόστασης δεν θα μπορέσω να ανταποδώσω και εγώ (όχι αμμεσα τουλαχιστον ) με κάποιον τρόπο το καλό που μου κάνατε φίλοι μου. Ελπίζω συντομα να μου δωθεί αυτή η δυνατότητά, μιας και η θετική σας ενέργεια μου έφερε τον νέο χρονο και εργασία ( έστω και με συμβαση) εκτός από ελαστικά στο αυτοκίνητο μου. Να ξερετε ότι ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ όσους με έχουν βοηθήσει. Να είστε όλοι καλά εσείς και οι οικογένειές σας, να έχετε ασφαλή χιλιόμετρα με τα οπελακια σας και σας εύχομαι πραγματικά και ειλικρινά ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ. Καλή χρονιά.
    Γιώργος. Opel Astra H 2005 1600/105ps Twinport.👍

Senior Member Το avatar του χρήστη johnpats
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Vectra C GTS

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να πω για ακόμη μια φορά και συγνώμη εάν γίνομαι κουραστικός, ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ! ! ! στο συν-φορουμιτη και φίλο Γιάννη (Johnpats) για τα ελαστικά που μου χάρισε, και επίσης στον φίλο Γιάννη (i.karampelas) που ανέλαβε όλη την διαδικασία της αποστολής στους στο Βόλο.
    Την Δευτέρα θα βρίσκονται στα χέρια μου και μέχρι τέλος της επόμενης εβδομάδας ευελπιστώ να έχουν τοποθετηθεί στο αστρακι μου. Το μόνο που με στεναχωρεί είναι ότι λόγω της απόστασης δεν θα μπορέσω να ανταποδώσω και εγώ (όχι αμμεσα τουλαχιστον ) με κάποιον τρόπο το καλό που μου κάνατε φίλοι μου. Ελπίζω συντομα να μου δωθεί αυτή η δυνατότητά, μιας και η θετική σας ενέργεια μου έφερε τον νέο χρονο και εργασία ( έστω και με συμβαση) εκτός από ελαστικά στο αυτοκίνητο μου. Να ξερετε ότι ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ όσους με έχουν βοηθήσει. Να είστε όλοι καλά εσείς και οι οικογένειές σας, να έχετε ασφαλή χιλιόμετρα με τα οπελακια σας και σας εύχομαι πραγματικά και ειλικρινά ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ. Καλή χρονιά.
    Φιλε Γιωργο να εισαστε ολοι καλα και με το καλό να ξεκινησεις αμεσα την εργασία.Οπου μπορω να βοηθησω,παρε με τηλεφωνο.
    Καλοφορετα τα πατουμενα στο αστρακι σου και καλά χλμ
    Γιάννης

Προεπιλογή

Αυτό είναι το opel-club!
    Μέλη με μεράκι, αλλά και πρόθυμοι να βοηθήσουν, είτε υλικά, πχ όπως τα παιδιά παραπάνω, είτε με τις γνώσεις/εμπειρίες τους.

Μακάρι το opel-club να συνεχίσει δυναμικά. Ακόμη και με πιο ενεργές δράσεις... Εκδηλώσεις κλπ.

Προεπιλογή

Πολλά μπράβο και στον Johnpats και στο Γιάννη karampela...χαίρομαι να βλέπω τέτοια κινήσεις!!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο opel astra j 2011 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό είναι το opel-club!
    Μέλη με μεράκι, αλλά και πρόθυμοι να βοηθήσουν, είτε υλικά, πχ όπως τα παιδιά παραπάνω, είτε με τις γνώσεις/εμπειρίες τους.

Μακάρι το opel-club να συνεχίσει δυναμικά. Ακόμη και με πιο ενεργές δράσεις... Εκδηλώσεις κλπ.
    +1000
    Driving is my escape ! ! !

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο i.karampelas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι. Δεν το έγραψα γιατί το ξέρω πως έχω γίνει γραφικός!
    Αχαχαχα!!!!!!

Προεπιλογή

Οντως τα Uniroyal ειναι πολυ καλα ελαστικα!

Προεπιλογή

Προς τα που κλίνεις Ανδρέα?

Senior Member Το avatar του χρήστη johnpats
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Vectra C GTS

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasgian Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οντως τα Uniroyal ειναι πολυ καλα ελαστικα!
    βαλε τα sava που εγραψες στο αλλο θεμα να τα δοκιμασεις.
    Γιάννης

Senior Member Το avatar του χρήστη DROMADER
    Περιοχή
    Καβαλα / Αθήνα
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Πιστεύω ότι αν σε κάτι δεν πρέπει να κάνουμε συμβιβασμό είναι τα λάστιχα. Αν όμως συμβιβαστούμε και πάρουμε κάτι από το μέσο όρο και κατω ,πρέπει να είμαστε πολυ πιο προσεκτικοί γιατί εν γνώση μας θα εχουμε
    λιγότερο κράτημα ,πιο μεγάλη απόσταση φρεναρίσματος, πιο πολυ ολισθηση........Δεν λέω άγνωστα πράγματα ,απλά τα υπενθυμίζω.
    Astra Η 1,3 ecoflex 2008

Προεπιλογή

Λάστιχα φρένα ανάρτηση είναι το παν στο αυτοκίνητο.
    Μη γινομαστε εν δυνάμει φονιάδες των δρομων
    [IMG]http://i42.tinypic.com/2568eps.jpg[/IMG]

Προεπιλογή

Τελικα σημερα παραγγειλα 2 Goodyear Efficientgrip Performance στην εργοστασιακη διασταση 205/50/17. Πισω θα κρατησω τα 2 Kormoran που εχουν ψωμι ακομα.
    Κανω πολλα χλμ τον χρονο και σε δυσκολους δρομους οποτε ειπα να μην πειραματιστω με την ασφαλεια την δικη μου και τον γυρω μου.
    Επισης πηγα στην περιφερεια που ανηκει ο δρομος και εκανα αιτηση αποζημιωσης για την ζημια μαζι με την εκθεση της τροχαιας,φωτογραφιες της λακουβας και των ζημιων που προξενηθηκαν... Αν παρω αρνητικη απαντηση μιλησα με τον ασφαλιστη μου και θα κινηθω νομικα μεσω της ασφαλειας αφου εχω καλυψη νομικης προστασιας.... Τοσα λεφτα πληρωνουμε για τελη κυκλοφοριας καθε χρονο,δεν εχω σκοπο να τους την χαρισω.....

Προεπιλογή

Θα τα παρεις αλλα θα σου βγαλουν το λαδι, μην αφησεις πρωτοτυπα τιμολογια, φωτοτυπιες μονο, και υπευθηνη δηλωση οτι θα τους προσκομησεις τα γνησια οταν πληρωθεις, γιατι ειναι λαμογια, θα σου πουνε τα χασαμε δεν μας τα εφερες και λοιπες δικαιολογιες, φιλος σε μερσεντες 750€ ζημια, ζαντα λαστιχο, ψαλιδι, τα πηρε μετα απο 2ετια, αλλα τον ταλαιπωρησαν οσο δεν παει.
    Εκει που σταματαει η ατμοσφαιρα,αρχιζει το...ΤURBO !!!

Senior Member Το avatar του χρήστη DROMADER
    Περιοχή
    Καβαλα / Αθήνα
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasgian Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικα σημερα παραγγειλα 2 Goodyear Efficientgrip Performance στην εργοστασιακη διασταση 205/50/17. Πισω θα κρατησω τα 2 Kormoran που εχουν ψωμι ακομα.
    Κανω πολλα χλμ τον χρονο και σε δυσκολους δρομους οποτε ειπα να μην πειραματιστω με την ασφαλεια την δικη μου και τον γυρω μου.
    Επισης πηγα στην περιφερεια που ανηκει ο δρομος και εκανα αιτηση αποζημιωσης για την ζημια μαζι με την εκθεση της τροχαιας,φωτογραφιες της λακουβας και των ζημιων που προξενηθηκαν... Αν παρω αρνητικη απαντηση μιλησα με τον ασφαλιστη μου και θα κινηθω νομικα μεσω της ασφαλειας αφου εχω καλυψη νομικης προστασιας.... Τοσα λεφτα πληρωνουμε για τελη κυκλοφοριας καθε χρονο,δεν εχω σκοπο να τους την χαρισω.....
    Πολύ καλη επιλογή τα goodyear γιατί χρειάζεσαι και λάστιχα που να αντέχουν χλμ.
    Astra Η 1,3 ecoflex 2008

Senior Member
    Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ-ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Μόνο φωτοτυπίες Αντρέα. Ότι σου έγραψε και ο Νίκος πιο πάνω.δυναμη και υπομονή εύχομαι. Θα τα πάρεις αλλά θα σου σπάσουν τα νεύρα. Καλορίζικα και καλοταξιδα τα νέα λάστιχα. Ελπίζω τα 2 να γίνουν 4 όσο πιο σύντομα γίνεται. Έκανες καλή επιλογή. Τα έβαλε φίλος σε vw jetta tsi με revo σε διάσταση 205/55/16 και είναι πολύ ευχαριστημένος.
    Γιώργος. Opel Astra H 2005 1600/105ps Twinport.👍

Σελίδα 134 από 134 ΠρώτηΠρώτη ... 3484124132133134

Παρόμοια Θέματα

1. αγορα καινουριων ελαστικων
    Από τον/την georgio13 στο forum Στήσιμο
    Απαντήσεις: 51
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-09-18, 05:13
  2. Περι ελαστικων!
    Από τον/την στο forum Στήσιμο
    Απαντήσεις: 361
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-02-18, 13:26
  3. ΑΓΟΡΑ ΕΛΑΣΤΙΚΩΝ
    Από τον/την dark knight στο forum Opel
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-04-12, 23:35
  4. ΑΛΛΑΓΗ ΕΛΑΣΤΙΚΩΝ
    Από τον/την Mendel στο forum Στήσιμο
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-01-12, 23:00
  5. Ποιοτητα των ελαστικων......
    Από τον/την niccc στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-06-08, 22:05

Tags for this Thread

Δικαιώματα - Επιλογές