If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 37 από 37

Θέμα: help me opcom

Προεπιλογή

Δεν μπορείς να δεχτείς προσωπικά μηνύματα... Αν θες στείλε μου το mail σου αν μπορείς να σου δώσω link από το MEGA drive μου να την κατεβάσεις.

Προεπιλογή

Σε ευχαριστω πολυ για την βοηθεια. Σου στελνω το mail μου με pm

Προεπιλογή

Τίποτα Αλέξανδρε. Να 'σαι καλά. Τσέκαρε τα mail σου.

Προεπιλογή

Επειδή ενδιαφέρομαι και εγώ για την αγορά του, μπορείτε να μου προτείνετε ποιο να πάρω καθώς και τι λογισμικό να χρησιμοποιήσω;

Αρχικά το θέλω για την μετατροπή από TID σε GID και για ότι άλλο χρειαστεί.

Προεπιλογή

Βαγγέλη όλα τέλεια σε ευχαριστώ.
    Όπως είπες ήταν θέμα software .

Προεπιλογή

Τις χρωστάω αυτές ( της μπύρες εννοώ)

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο feedoxx Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή ενδιαφέρομαι και εγώ για την αγορά του, μπορείτε να μου προτείνετε ποιο να πάρω καθώς και τι λογισμικό να χρησιμοποιήσω;

Αρχικά το θέλω για την μετατροπή από TID σε GID και για ότι άλλο χρειαστεί.
    Να προτιμήσω 1.45v ή 1.59v;

Βλέπω ότι έχει βγει και 1.64. Ξέρει κανείς να μας πει ποιο είναι το καλύτερο;
    Βλέπω ότι αλλάζει το εσωτερικό τους ανά εκδόσεις.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη feedoxx : 09-08-16 στις 17:39

Senior Member Το avatar του χρήστη manik
    Περιοχή
    ΗΡΑΚΛΕΙΟ
    Αυτοκίνητο
    Corsa D

Προεπιλογή

Να προτιμήσω 1.45v ή 1.59v;

Βλέπω ότι έχει βγει και 1.64. Ξέρει κανείς να μας πει ποιο είναι το καλύτερο;
    Βλέπω ότι αλλάζει το εσωτερικό τους ανά εκδόσεις.
    Στα δικά μας που είναι του 2008 όποιο και να πάρεις την ίδια δουλειά θα κάνεις. Τα rev.5 που ήταν τα καλά αναβαθμίζονται μέχρι την 1.60. Δεν ξέρω αν μπορείς να βρεις πλέον rev.5.
    Τα ποιο καινούργια γράφουν συνήθως opcom_new πάνω στην πλακέτα. H 1.64 είναι για τις τελευταίες εκδόσεις λογισμικού και για τα ποιο καινούργια μοντέλα. Πάρτην δεν χάνεις κάτι.
    Corsa D Sport 3d 1.4 Silver Lighting Opc Line Pack 1
    Wish list: 17άρες, πίσω δισκόφρενα (υπάρχουν), καθίσματα Recaro.

Senior Member
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ Π_ΦΑΛΗΡΟ
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο referravag Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν μπορείς να δεχτείς προσωπικά μηνύματα... Αν θες στείλε μου το mail σου αν μπορείς να σου δώσω link από το MEGA drive μου να την κατεβάσεις.
    Εχω ακριβώς τα ίδια προβλήματα σε op-com με αυτές τις εκδόσεις. Είναι εύκολο να μου στείλεις και εμένα την VAUX-COM_120309a να το ξαναδοκιμασω?
    Το αυτοκινητο μου ειναι astra h 1.4 2006.
    Ευχαριστώ !!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manik Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στα δικά μας που είναι του 2008 όποιο και να πάρεις την ίδια δουλειά θα κάνεις. Τα rev.5 που ήταν τα καλά αναβαθμίζονται μέχρι την 1.60. Δεν ξέρω αν μπορείς να βρεις πλέον rev.5.
    Τα ποιο καινούργια γράφουν συνήθως opcom_new πάνω στην πλακέτα. H 1.64 είναι για τις τελευταίες εκδόσεις λογισμικού και για τα ποιο καινούργια μοντέλα. Πάρτην δεν χάνεις κάτι.
    Πήρα τελικά v1.59 επειδή στο v1.64 είδα και έγραφε για αυτοκίνητα μετά του 2011 και λέω άσε μήπως και δε κάνει.
    Αυτό εδώ πήρα: http://www.ebay.co.uk/itm/262448517527

Senior Member Το avatar του χρήστη manik
    Περιοχή
    ΗΡΑΚΛΕΙΟ
    Αυτοκίνητο
    Corsa D

Προεπιλογή

Πήρα τελικά v1.59 επειδή στο v1.64 είδα και έγραφε για αυτοκίνητα μετά του 2011 και λέω άσε μήπως και δε κάνει.
    Αυτό εδώ πήρα: http://www.ebay.co.uk/itm/262448517527
    To 1.64 υποστηρίζει και μετά το 2011, όχι από το το 2011. Δουλεύει μια χαρά και πριν το το 2011. Καλύτερα να έπαιρνες με 1.64.
    Το 1.64 δουλεύει με τις τελευταίες εκδόσεις Opcom 150406b. Δεν ξέρω βέβαια με τι έκδοσης opcom software έρχεται μαζί.
    Corsa D Sport 3d 1.4 Silver Lighting Opc Line Pack 1
    Wish list: 17άρες, πίσω δισκόφρενα (υπάρχουν), καθίσματα Recaro.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manik Εμφάνιση μηνυμάτων
    To 1.64 υποστηρίζει και μετά το 2011, όχι από το το 2011. Δουλεύει μια χαρά και πριν το το 2011. Καλύτερα να έπαιρνες με 1.64.
    Το 1.64 δουλεύει με τις τελευταίες εκδόσεις Opcom 150406b. Δεν ξέρω βέβαια με τι έκδοσης opcom software έρχεται μαζί.
    Και εγώ αυτό κατάλαβα στην αρχή για το v1.64 αλλά απ ότι θυμάμαι έγραφε για μετά του 2011 και δε ρίσκαρα.
    Νομίζω πως γίνονται update αυτά, οπότε όλα καλά

Στη φωτογραφία έδειχνε ότι φοράει το καλό τσιπάκι, τώρα αν είναι κλώνος του, who knows...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο billnick05 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχω ακριβώς τα ίδια προβλήματα σε op-com με αυτές τις εκδόσεις. Είναι εύκολο να μου στείλεις και εμένα την VAUX-COM_120309a να το ξαναδοκιμασω?
    Το αυτοκινητο μου ειναι astra h 1.4 2006.
    Ευχαριστώ !!!
    Βασίλη έλειπα εκτός σπιτιού για 2 μέρες. Τσέκαρε σε λίγο τα προσωπικά σου μηνύματα. Σου στέλνω link τώρα.

Senior Member
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ Π_ΦΑΛΗΡΟ
    Αυτοκίνητο
    Astra H

Προεπιλογή

Σε ευχαριστώ πολύ.. Είμαι εκτός Αθήνας, θα τ κατεβάσω όταν γυρίσω και ελπίζω να τα καταφέρω!!!!
    Και πάλι ευχαριστώ !!!

Προεπιλογή

Ότι χρειαστείς στείλε.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο referravag Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα επειδη εχω κι εγω προβλημα με την + εκδοση δεν μου διαβαζει live data μπορεις να μου στειλεις link για την απλη?

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

1. opcom
    Από τον/την amaliada στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-08-12, 20:49
  2. opcom και λιτρα καυσίμου στο ντεποζιτο
    Από τον/την corsakias2002 στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-02-12, 12:56

Δικαιώματα - Επιλογές