If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7

Προεπιλογή Κορνα & volume

Ρε παιδια.. εχω στο τιμονι κουμπι για να αεβαζω την ενταση απο το ηχοσυστημα.. Oταν παταω ομως την κορνα στην δεξια μερια (κοντα στην ροδελα του ηχου) δεν ακουγετε η κόρνα αλλα αυξανετε ο ηχος,οχι παντα..... Το εχει κανενας αλλος αυτο το problem? corsa d

Προεπιλογή

προβλημα με πλεξουδα ειναι φιλε μου το ειχα κ εγω.αν δεν στρωσει με αλλαγη πλεξουδας πας για αλλαγη CIM. εγω αλλαξα CIM
    ASTRA GTC TURBO

Προεπιλογή

Μερικες φορες το παθαινω και εγω, οτι μερικες φορες, σε ασχετο χρονο, παω να κορναρω και με το 1ο πατημα κανει ενα κλικ η ενταση του ραδιοφωνου, το καταλαβαινω γιατι βγενει το εικονιδιο της εντασης, και με το 2ο κλικ κορναρει, μπορει να μου το εκανε και με το d30 πριν το touch & connect, αλλα τωρα το παρατειρω στην οθονη του t&c. Βλαβες δεν καταγραφει που κοιταξα.
    Εκει που σταματαει η ατμοσφαιρα,αρχιζει το...ΤURBO !!!

Προεπιλογή

Ακριβώς το ιδιο θέμα το είχα και εγώ από καινούργιο. Μου άλλαξαν πλεξούδα τιμονιού αλλά δεν έκανε τίποτα. Δεν το κάνει πάντα αλλά είναι αστείο/ενοχλητικό.

Προεπιλογή

Τελικα φταει η CIM?? Μου το κανει σχεδον συνεχεια οταν χρειαστω την κορνα, με 3-4 πατηματα δεν κορναρει και ανεβαζει ενταση στο ραδιο. Στα astra οταν συβαινει αυτο, λενε ειναι καποιες επαφες απο την CIM, να ειναι το ιδιο και στο corsa??
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Karaman : 20-12-19 στις 21:21

Προεπιλογή

Δεν ξερω φιλε. Εγω δεν το εκανα κατι.

Προεπιλογή

Και διωρθωθηκε μονο του???

Παρόμοια Θέματα

1. Η ΚΟΡΝΑ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ
    Από τον/την lou στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 104
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-02-10, 15:02
  2. κορνα σε κορσα Β
    Από τον/την BOBO_CORSA στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-10-09, 12:50
  3. Προβλημα με κορνα
    Από τον/την Tselos GTC Turbo στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-12-08, 12:09
  4. Πρόβλημα με την κορνα
    Από τον/την jimevi13 στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-08, 13:55
  5. προβλημα με την κορνα
    Από τον/την goforbet στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-03-08, 23:40

Δικαιώματα - Επιλογές