If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 8 από 8

Προεπιλογή Αλλαγή φτερού?

Παιδιά γεια σας. θα ήθελα να σας ρωτήσω το εξής: Μου χτύπησαν το μπροστινό φτερό στο οποίο υπάρχει μια λακκούβα πλέον. Ρώτησα σε έναν τύπο και ζήτησε 200 € για να το φτιάξει γιατί πρέπει να το βγάλει και να το βάψει όλο και θέλει και 3 μέρες λέει!!! Μήπως είναι καλύτερα να αλλαχτεί τελείως (είναι και σχετικά καινούργιο το αμάξι)? Επίσης μήπως υπάρχει κίνδυνος διχρωμίας κλπ αν δεν είναι επίσημος αντιπρόσωπος και βάψει με ότι έχει? Έχετε καμία πρόταση?
    Ευχαριστώ

Προεπιλογή

Γεια σου και σένα.Περίπτωση διχρωμίας δν υπάρχει.Τώρα όσον αφορά τις 3 μέρες που σου είπε είναι υπερβολή(στο λέω απο προσωπική εμπειρία).Επίσης κ τα 200€ μου φαίνονται υπερβολικά.Για κοίταξε και κάπου αλλού να μαζέψεις τιμές.
    [url=http://en.wikipedia.org/wiki/Greek_language][color=red][font=Comics San Ms][b]Είσαι Έλληνας, γράφε Ελληνικά![/b][/font][/color][/url]

Προεπιλογή

Πολλα einai ta 200 emena se antiprosvpeia eixane zhthsei prin 2 ebdomades 200 gia mprosta profylakthra oxi gia ena ftero.......

Senior Member
    Περιοχή
    Καματερό, Αθήνα
    Αυτοκίνητο
    Astra K

Προεπιλογή

εμένα σε Astra G μπροστινό φτερό αλλαγή με φανοποιία, βάψιμο κτλ πήγε γύρω στα 250 σε αντιπροσωπία. Πήγα μια μέρα να δούνε το χρώμα, πήραν την τάπα του προφυλακτήρα και ξαναπήγα το άφησα μια μέρα για να το περάσουν πάνω.

Προεπιλογή

Είναι υπερβολή να αλλαχτεί ολόκληρο το φτερό για μια λακκούβα ή πρέπει για να αποφύγω στοκάρισμα κλπ σε καινούργιο αυτοκίνητο? Τι προτείνετε?

Senior Member
    Περιοχή
    Καματερό, Αθήνα
    Αυτοκίνητο
    Astra K

Προεπιλογή

αν είναι μικρή η λακούβα μπορεί να το βγάλουν να το χτυπήσουν να πάρει τα πολλά και μετά να το στοκάρουν.....αλλά αν το κόστος φτάσει όσο σχεδόν να το αλλάξεις....τι κάνεις?

Προεπιλογή

Λες η αλλαγή να κοστίζει μόνο 200€? Αν ειναι εκεί κοντά θα το αλλάξω τότε

Senior Member
    Περιοχή
    Καματερό, Αθήνα
    Αυτοκίνητο
    Astra K

Προεπιλογή

εμένα μου είχαν πει τιμή ανταλλακτικού και εργασίας κοντά στα 250-270 εκεί που το πάω για σέρβις.....

σε άλλο αντιπρόσωπο μου δώσανε τιμή 350 και θέλανε και το αμάξι για 3-4 μέρες.

Παρόμοια Θέματα

1. Αλλαγή θερμοστάτη
    Από τον/την capthookb στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-11-11, 19:18
  2. Αλλαγή από GID σε CID στο GTC
    Από τον/την tarig_gr στο forum I.C.E.
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-12-09, 00:42
  3. Αλλαγή Αμορτισέρ
    Από τον/την spkontos στο forum Στήσιμο
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-01-09, 00:16
  4. Αλλαγή υαλοκαθαριστήρων?
    Από τον/την fkdpbpar στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-12-07, 09:02
  5. Αλλαγή
    Από τον/την HUNTER στο forum Exterior (Εξωτερικά)
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-04-06, 02:19

Δικαιώματα - Επιλογές