If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 40 από 66

Προεπιλογή

Ποσοι θα ειμαστε απο Λαρισα κ γενικα εδω γυρω (π.χ. Βολο, Τρικαλα, κ.λ.π.)? Θελετε ν ορισουμε ωρα κ σημειο συναντησης γ ν ξεκινησουμε ολοι μαζι παρεα για Θεσσαλονικη?
    ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΙΣΩΚΙΝΗΤΟ ΤΟ VECTRA...???

Προεπιλογή

Τι εγινε ρε opelακηδες? Γτ χαθηκατε? Θ ισχυει κανονικα η συναντηση? Γτ δν βλεπω ουτε φωνη ουτε ακροαση... Υπαρχει ακομα η τρελα???

Moderator Το avatar του χρήστη antonis
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Αυτοκίνητο
    Corsa C GSi

Προεπιλογή

δν εχει αλλαξει κατι.

Προεπιλογή

Υπάρχει ως εκδήλωση στο facebook;
    Αν ναι, κάποιο λινκ;
    Αν όχι, όταν γίνει, κάποιο λίνκ;

Προεπιλογή

Η συνάντηση θα γίνει κανονικά και θα υπάρχει και η δυνατότητα δυναμομέτρησης στο δυναμόμετρο του Coffee's Haus με 30 € / αυτοκίνητο. Θα δίδεται και η δυνατότητα για 2ο και 3ο πέρασμα σε όποιον το επιθυμεί.

Το facebook event βρίσκεται εδώ: https://www.facebook.com/events/311462458976995/
    Ο δεινόσαυρος δαγκώνει!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gregls Εμφάνιση μηνυμάτων
    1) tragos Ascona C
    2) Giorgos_Koufalia (λογικα και για dyno, μεσα!)
    3) christoi
    4) ASCONAN - ποδαράτος
    5) Στέλιος Ουσταμπασίδης - Kadett C City, Kadett C Limo
    6) ΤΑΡΖΑΝ +1 (σίγουρα, +Γιαννιτσά opel fans τους κόβω) - Ascona B
    7) Dimitris-vectra +2
    8) antonis εμπροςσθιοκινητος!
    9) Gregls FWD 90% θα ερθω.

Για πιο dyno μιλαμε δωστε καποιες λεπτομεριες.
    1) tragos Ascona C
    2) Giorgos_Koufalia (λογικα και για dyno, μεσα!)
    3) christoi
    4) ASCONAN - ποδαράτος (NWD - No Wheel Drive)
    5) Στέλιος Ουσταμπασίδης - Kadett C City, Kadett C Limo (RWD)
    6) ΤΑΡΖΑΝ +1 (σίγουρα, +Γιαννιτσά opel fans τους κόβω) - Ascona B (RWD)
    7) Dimitris-vectra +2
    8) antonis εμπροςσθιοκινητος!
    9) Gregls FWD 90% θα ερθω. (το καλό που σου θέλω, επιτέλους!)
    10) Tsenekas & υιοί από Κατερίνη (RWD)
    11) Νίκος Rekord E Θεσ/νίκη (RWD)
    12) ΠΟΛΛΟΙ άλλοι που μου είπαν ότι θα έρθουν!

Το Dyno είναι του Coffee's Haus (Ουσταμπασίδης Στέλιος). Η τιμή είναι 30 € και επιτρέπονται μέχρι και 3 περάσματα για όποιον θέλει.
    Παλαιά Ε.Ο. Θεσ/νίκης - Κιλκίς, Ν. Ιωνία, ΘΕΣ/ΝΙΚΗ. Πληροφορίες για το dyno όποιος θέλει στο 2310 759 181

Από ό,τι μου είπε και ο Στέλιος, θα υπάρχει και καντίνα εκεί μπροστά για όποιον θέλει μάσα.
    Ο δεινόσαυρος δαγκώνει!

Προεπιλογή

Θ Α Υ Μ Α Σ Ι Α . . . ! ! !

Προεπιλογή

Ο δεινόσαυρος δαγκώνει!

Senior Member Το avatar του χρήστη westy turbo
    Περιοχή
    XANIA
    Αυτοκίνητο
    Άλλο (Ζητείστε να καταχωρηθεί εάν δεν υπάρχει στη λίστα)

Προεπιλογή

Aντε παλι!!!!! οσοι εχουν extra χορο ας παρουν και καβατζα λαστιχα για καψιμο
    Spartalis turbo service

Προεπιλογή

Επισης καλο θα ηταν αν καποιος εχει τιποτα ανταλλακτικα να τα εχει μαζι του για δωσιμο χερι-χερι.

Προεπιλογή

θα παμε ρε παιδακια για κανα καφε . βγαλατε κανενα προγραμμα . τι θα κανουμε ολη μερα δλδ . καμι αβολτα εντος θεσσ νικης ισως ?

Προεπιλογή

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους!!! Εχω δυσάρεστα αλλά και ευχάριστα

Δυσάρεστο: Για την συνάντηση βάλτε ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ερωτηματικό στο όνομά μου στη λίστα λόγω οικονομικών προβλημάτων...

Ευχάριστο: Μπήκα κι εγώ πριν λίγο στον κόσμο των πισωκίνητων όμως όχι με OPEL αλλά με BMW...
    Ναι ναι έγινα κάτοχος μιας Ε36 2πορτης!!!
    Και επειδη μου έφυγαν τα λεφτά εκεί τώρα.....................no money, no honey!
    Όμως παραμένω πιστός στον κεραυνό γιατί υπάρχει και ένα Vectra που μας κρατά ζωντανούς...

Καλή χρονιά σε όλους αν δεν τα ξαναπούμε...

Προεπιλογή

ΜΕ ΓΕΙΕΣ Μήτσο! Να το χαρείς φίλε, συγχαρητήρια! Χαίρομαι για σένα!

ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ η συνάντηση παίδες!

Το πρόγραμμα δε λέει κάτι, σκοπός είναι να γίνει ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ και όχι εκδρομή! Εάν πιο μετά θέλουμε να πάμε κάπου, το αποφασίζουμε εκεί, προτάσεις θα πέσουν as-we-go, καθότι θα γίνουν και δυναμομετρήσεις!

Καντίνα θα υπάρχει απέξω με μασαμπούκα και -υποθέτω- και καφέ... αν θέλετε και τσάρκα, το κανονίζουμε επιτόπου! Θα μιλήσω και με τα παιδιά και βλέπουμε!
    Ο δεινόσαυρος δαγκώνει!

Προεπιλογή

Καμια Σινδο για να πατησουμε κανα ''κοφτιδι'' θα παμε;;;;
    Καφε εννοειτε οτι θα παμε αλανια μου εεε;
    Long term project c20xe tuned by my friend...!

Προεπιλογή

Λίγο αργά το θυμήθηκα, αλλά επειδή ψάχνω εδώ και κανένα μισάωρο και το συνεργείο (ή ότι είναι αυτό το κόφι'ς χάους) είναι αόρατο στο ίντερνετ και καθότι από χαζομάρα μπόλικη έχω, υποθέτω ότι το 10ο χμ ΠΕΟ Θεσσαλονίκης-Κιλκίς είναι κάπου εδώ γύρω http://goo.gl/maps/MJq6Z και πως θα δούμε μαζεμένο κόσμο για να σταματήσουμε.

Προεπιλογή

Υπενθυμίζω: ΓΙΑ ΑΚΡΙΒΕΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ: 2310 759 181 - Στέλιος Ουσταμπασίδης!

See you there!
    Ο δεινόσαυρος δαγκώνει!

Moderator Το avatar του χρήστη giorgos_ASTRA G
    Περιοχή
    Ηράκλειο Κρήτη
    Αυτοκίνητο
    Astra G

Προεπιλογή

Παιδια σας ευχομαι να περάσετε τέλεια να διασκεδάσετε να θαυμάσετε τα εργαλεία σας και να βγαλετε πολλες πολλες φωτογραφιες να θαυμασουμε και εμεις που δεν μπορεσαμε να ερθουμε. Ελπιζω του χρονου πρωτα ο θεος να μπορεσω να ερθω να τα πουμε και απο κοντα.
    OPEL ASTRA G 1999 X14XE SPORTIVE

Προεπιλογή

Μολις επεστρεψα απο Θεσσαλονικη ΑΠΡΑΚΤΟΣ. Ειπα να μην κουβαλησω την σακα μου για ασφαλεια. Ελα ομως που ειχα μεσα τα τηλ. και του ΑSKONAN και του Ουσταμπασιδη. Το καταλαβα κοντα στα Μαλγαρα. Λεω τι διαολο τρια χρονια εζησα στη Θεσσαλονικη θα βρω το σημειο συναντησης. Ελα ομως. Ειχα υπ οψιν μου την Ν. ΙΩΝΙΑ και το ονομα Ουσταμπασιδης, καθως και το ονομα COFEE HOUSE. Παιρνω την Μοναστηριου κοιτωντας δεξια κι αριστερα μεχρι και μετα τα διυληστηρια. ΤΖΙΦΟΣ. Ρωταω εναν ιθαγενη για τα ποιο πανω ονοματα μου λεει το COFEE HOUSE ηταν στις αρχες της Μοναστηριου και εχει κλεισει. Σκεφτομαι οτι δεν κολαει ο σταθμος με Ν. ΙΩΝΙΑ. Ρωταω σε δυο πρατηρια δεν ηξεραν ουτε το ενα ουτε το αλλο ονομα. Καπακι στο 11888. Μου λεει αυτο το ονομα-ανταλλακτικα OPEL- ειναι στην πλατεια Δημοκρατιας. Παλι κατι δεν κολουσε. Αποφασιζω κανω αναστροφη προς Θεσσαλονικη και μπαινω δεξια προς Ν.ΙΩΝΙΑ. Κανω καμια δυο γυροβολιες τζιφος. Ρωταω σε ενα φουρνο μου λεει, κατι μου λενε τα ονοματα αλλα δεν. Αποφασιζω μπαινω σε ενα πρατηριο κανω ενα πλυσιμο και φουλαρω. Λεω ας κανω μια βολτα μεχρι το κεντρο οπως ειμαι πλυμενος, γυαλισμενος και βουρ για τα Γιαννινα. Μπαινω Εγνατιας και πεφτω σε μια λουμπα σημειωτον. Εχει παει η ωρα 2 και 30'. Παιρνω Τσιμισκη, και φουλ προς εθνικη. Ριχνω μια μασα στο PLAZA προς Βεροια και κατα τις 5και 30' εχω ερθει στα πατρια εδαφη.Δυσαρεσκεια απο την μια, ευαρεσκεια απο την αλλη με την συμπεριφορα του αυτοκινητου. Παρα τα βαθεια γεραματα του κινητηρα, με καινουρια λαστιχα και αμορτισερ, ο KADETTOYRAS εδωσε πραγματικο ρεσιταλ. Σερι 120, 130, 140, 150 plus. Αλλη παστα πραγματικα αυτο το οχημα στα 1200 παντα.

Προεπιλογή

marios814: Λυπάμαι πολύ ρε φίλε... ήταν στην παλιά Ε.Ο. Θεσ/νίκης - Κιλκίς, λίγο πριν το βενζινάδικο της ΕΤΕΚΑ... Από Βέροια πήγαινες προς Χαλκιδική... Το βρήκαμε σχετικά εύκολα (όχι ΠΟΛΥ εύκολα αλλά το βρήκαμε κι εμείς). Κρίμα που δεν κατάφερες να μας βρεις ρε φίλε.

Παίδες, γυρίσαμε κι εμείς, είμαι Θεσ/νίκη τώρα... Πέρασα ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ, συνάντησα παλιά γνωστά πρόσωπα, μαζεύτηκαν αρκετά τερατάκια... περάσαμε ΣΟΥΠΕΡ γενικά!
    Αξιοζήλευτη η κατάσταση στη Β. Ελλάδα όπου υπάρχουν ΠΟΛΛΑ και ΑΞΙΟΛΟΓΑ οπελάκια!

Σας παραθέτω link με τις πρώτες φωτογραφίες που "κλέβω" από το προφίλ του Opelmania VI από το fb:
    https://www.facebook.com/media/set/?...7763982&type=1

Έχω τραβήξει ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ και ΚΑΛΕΣ φωτό αλλά δεν έχω card reader εδώ που είμαι να τις περάσω από τη φωτογραφική στο pc, θα πάρω αύριο ένα από εδώ κάπου και θα το κάνω! Το ίδιο ισχύει και για τα video με τις δυναμομετρήσεις και τα σχετικά!

ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟ σε όλους! Κόψαμε και πιτούλα (αν και 2 μέρες τουλάχιστον νωρίτερα)

Είδαμε διάφορες και ενδιαφέρουσες δυναμομετρήσεις! Πολλά και ωραία μοτέρια!
    Περισσότερα αύριο!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ και ιδιαίτερα τον ΣΤΕΛΙΟ τον ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗ / COFFEE'S HOUSE για την παραχώρηση του χώρου του!
    ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ να έχουμε, πάντα ΜΕ ΥΓΕΙΑ και πάντα τέτοια! Άντε και στην επόμενη!
    Ο δεινόσαυρος δαγκώνει!

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. opel astra J 2012 μετατροπες
    Από τον/την evak στο forum Γενικα
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-11-12, 16:45
  2. ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΕΞΙΟΤΕΧΝΙΩΝ 2012 ΕΠΑΘΛΟ ΑΓΩΝΩΝ ΔΕΞΙΟΤΕΧΝΙΑΣ Β.ΕΛΛΑΔΟΣ 2012
    Από τον/την Gregls στο forum Διεθνείς και εθνικοί αγώνες
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-03-12, 21:52
  3. new opel astra gtc 2012
    Από τον/την opelara στο forum Opel
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-01-12, 00:32
  4. Ημερολογιο opel 2012
    Από τον/την vectra_power στο forum Συζητήσεις
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-12-11, 21:43
  5. 5η Πανελλήνια Συνάντηση 2009 Opel-Club Στα ΤΡΙΚΑΛΑ-ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ(ΕΓΙΝΕ)
    Από τον/την Corsa-GR στο forum Συναντήσεις τοu Club
    Απαντήσεις: 101
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-11-09, 01:18

Tags for this Thread

Δικαιώματα - Επιλογές