If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 11 από 11

Προεπιλογή χαμήλωμα vectra c

Σκέφτομαι να αλλάξω τα μαμα σε ρυθμιζόμενη ta-techinx και να χαμηλώσω. Εχετε κάποια γνώμη για τη συγκεκριμένη ανάρτηση? Τη βρήκα σε αρκετα καλή τιμη το θέμα είναι εαν αξίζει? Γιατι ως γνωστο μέρες κρίσης διανύουμε κ δεν είμαστε για πειράματα.

Προεπιλογή

σε τι τιμη την εχεις βρει Στεργιο; Απο Ελλαδα ή εξωτερικο;

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konvectra Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε τι τιμη την εχεις βρει Στεργιο; Απο Ελλαδα ή εξωτερικο;
    340e απο Ελλαδα.

Προεπιλογή

αν σκεφτεις οτι εγω εβαλα Bilstein και Eibach και πληρωσα 680, με τα μισα εχεις ρυθμιζομενη καινουρια, βεβαια δε ξερω ποσο καλα θα ειναι, δεν εχω ακουσει ξανα για τη συγκεκριμενη μαρκα!!!
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stergios25 Εμφάνιση μηνυμάτων
    340e απο Ελλαδα.

Προεπιλογή

αν σκεφτεις οτι εγω εβαλα Bilstein και Eibach και πληρωσα 680, με τα μισα εχεις ρυθμιζομενη καινουρια, βεβαια δε ξερω ποσο καλα θα ειναι, δεν εχω ακουσει ξανα για τη συγκεκριμενη μαρκα!!!
    πόσο χαμήλωσες???

Προεπιλογή

θεωρητικα 30mm μπρος-πισω αλλα μπροστα ειναι ενα δαχτυλο ψηλοτερο...
    αν ειχα κανει υπομονη θα επαιρνα ρυθμιζομενα Bilstein αλλα βιαστηκα και πηρα ξεχωριστα τα Eibach 30mm και τα Bilstein B8 κιτρινα
    πόσο χαμήλωσες???

Προεπιλογή

θεωρητικα 30mm μπρος-πισω αλλα μπροστα ειναι ενα δαχτυλο ψηλοτερο...
    αν ειχα κανει υπομονη θα επαιρνα ρυθμιζομενα Bilstein αλλα βιαστηκα και πηρα ξεχωριστα τα Eibach 30mm και τα Bilstein B8 κιτρινα
    ποοοοοοο τι μου θύμισες τώρα??? ετσι ειχα πάθει με το προηγούμενο μου αυτοκίνητο! ειχα αλλάξει 3 φορές αμορτισέρ κ ελατήρια κ πάντα μπροστά ηταν ψηλότερο!!!!!!!! γι αυτο εχω φρικάρει κ μου εχει μείνει αποθημένο!

Προεπιλογή

πισω εχει το τελειο υψος αλλα μπροστα ειναι λιγο ψηλο τι να κανωω!!! κ φαντασου οτι αλλα αυτοκινητα σαν το δικο μου που βλεπω ειναι το ιδιο μπροσ πισω...
    ποοοοοοο τι μου θύμισες τώρα??? ετσι ειχα πάθει με το προηγούμενο μου αυτοκίνητο! ειχα αλλάξει 3 φορές αμορτισέρ κ ελατήρια κ πάντα μπροστά ηταν ψηλότερο!!!!!!!! γι αυτο εχω φρικάρει κ μου εχει μείνει αποθημένο!

Προεπιλογή

γι αυτο κ γω θέλω να παω οπωσδήποτε σε ρυθμιζόμενη για να μη εχω παρατράγουδα πάλι! Επίσης εχω βρει κ φθηνότερες της FK στα 280

Προεπιλογή

αν εχεις ατομο να στις ρυθμισει οπως πρεπει, μια χαρα θα κανεις να τις παρεις ρυθμιζομενες!!!

Προεπιλογή

εννοείται καλα θα κάνω το θέμα ειναι να βρεθεί κανένα ατομο να μου πει εντυπώσεις που να τις ξέρει!

Παρόμοια Θέματα

1. αμορτισερ vectra gts σε vectra c
    Από τον/την KOOMAN στο forum Στήσιμο
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-11-11, 02:05
  2. Πρόβλημα μετά από χαμήλωμα
    Από τον/την opcStelioS στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-11-10, 22:13
  3. Επιπλέον χαμήλωμα
    Από τον/την IRMSCHER στο forum Στήσιμο
    Απαντήσεις: 121
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-01-09, 21:32
  4. Πόσο χαμήλωμα?
    Από τον/την lefterisp10 στο forum Στήσιμο
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-02-08, 19:36

Δικαιώματα - Επιλογές