If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 8 από 8

Προεπιλογή Party στον Ωρωπό

Όμορφες καλημέρες σε όλους!!Το συγκεκριμένο θέμα που ανοίγω είναι καθαρά πρόσκληση προς όλα τα μέλη του club.Με την άδεια του Γιάννη (corsa13) θέλω να σας ενημερώσω για ένα party που θα γίνει στον Ωρωπό την Πέμπτη 30/8.Είναι ένα party που διοργανώνεται από την παρέα μου και όχι απο το club.Θα πραγματοποιηθεί στο Atlantis club και θα είναι ένα απ'τα κλασικά party που γίνονται στα barακια με μία βασική διαφορά...θα μπορέσουμε να χρησιμοποιήσουμε το χώρο στάθμευσης του club για να μοστράρουμε τα καμάρια μας.Υπάρχει περίπτωση να έχουμε και άλλους στη παρέα μας όπως driftclub και BMW club οπότε καταλαβαίνετε τη σαματά θα προκαλέσουμε Δεν τελειώνει όμως εδώ nightstories και κατά πάσα πιθανότητα adrenaline rush θα αναλάβουν τη φωτογράφιση των μελών και των αυτοκινήτων.Αυτό είναι το link για να πάρετε μία γεύση από το συγκεκριμένο party http://www.youtube.com/watch?v=yGkw8...=results_video και αυτό είναι το link της εκδήλωσης στο facebook http://www.facebook.com/events/272267419550721/Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου μέσω facebook http://www.facebook.com/thomas.kazamias ή να με καλέσει στο κινητό μου (6978580560).Το κάνω καθαρά για να περάσουμε καλά και θέλω να τονίσω πως δεν έχω κανένα όφελος πέρα από την διασκλεδαση.Και να θυμίσω όσο πιο πολλοί τόσο το καλύτερο
    Να και κάποια από τα τερατάκια που θα σας περιμένουν:

Προεπιλογή

Ξέχασα να αναφέρω πως το party ξεκινά στις 23:30.Επίσης οι παλαιότεροι μπορείτε να τα κανονίσετε μεταξύ σας ώστε να έρθετε όλοι μαζί σαν groupακι

Thumbs up

ama exeis k filous ton ntakouri, ton kosora kai ton vasileiadi asta na pane(gamo ta paidia oloi tous)..den nomizo na mporeso na ertho alla na enimeroso tous ypoloipous pos kati tetoies vradies sto atlantis einai k gamo
    H ΜΑΓΚΙΑ Κ Η ΖΑΡΙΑ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ....

Προεπιλογή

super! Καλά να περάσετε εύχομαι!
    Ο δεινόσαυρος δαγκώνει!

Προεπιλογή

Να 'σαι καλά αγορίνα.Ελπίζω να περάσεις και εσύ καμιά βόλτα εκτός και αν το Ηράκλειο είναι Κρήτης

Προεπιλογή

Για πάμε λίγο ρε παιδιά!!!

Προεπιλογή

yeap, Ηράκλειο Κρήτης! Το άλλο είναι "Νέο"
    Ο δεινόσαυρος δαγκώνει!

Προεπιλογή

Με την Asconara???
    maliha

Παρόμοια Θέματα

1. Καραόκε Party 30/11/06 στο Ραχατ (Εγινε)
    Από τον/την Corsa-GR στο forum Events
    Απαντήσεις: 38
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-05-11, 21:33
  2. Burn out party - ΛΟΥΤΣΑ
    Από τον/την GTC-ANIMAL στο forum Συζητήσεις
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-07-10, 00:26
  3. CD / RADIO PLAYER MAKE PARTY ALLONE!!!
    Από τον/την XAGOS H16 στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-11-08, 18:52
  4. Beach Party 27-08-05 Ντοκουμέντα και σχόλια...
    Από τον/την corsa13 στο forum Συναντήσεις τοu Club
    Απαντήσεις: 108
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-09-05, 17:38

Δικαιώματα - Επιλογές