If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 20 από 20

Προεπιλογή απατεωνας μεγαλος ο μιχαλης καθαρισμος injection στην θεσσαλονικη

Παω πριν μερες να κανω ελεγχο στα καυσαερια διοτι εκαιγε το αμαξι μου πολυ....με βαζει το τσουτσουνακι πισω και με λεει ολα οκ,δεν εχει προβλημα το αμαξι.τον ειχα πει οτι θελω και καρτα καυσαεριων...στην τελικη τον πληρωνω την καρτα 10ε και με ζητησε αλλα 10ε για τον ελεγχο που εκανε...τι λες τον λεω ρε,εισαι καλα?θα σε δωσω αλλα 10ε για το τπτ?κουβεντα στη κουβεντα επειδη ειχα και δουλειες τα εδωσα για να φυγω....αλλα πολυ μ****!!!και δεν ξερει τι του γινεται....με ειπε το αμαξι ειναι λογικο να καιει 12 λιτρα στα 70κμ διοτι φοραω 205/50/16.....προσεξτε τον α*****α!!!

Senior Member Το avatar του χρήστη johnpats
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Vectra C GTS

Προεπιλογή

με τετοια κριση και μυαλο δεν βαζουν μερικοι...2λιτρο εχεις;
    Γιάννης

Senior Member Το avatar του χρήστη tragos
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Αυτοκίνητο
    Ascona C

Προεπιλογή

τελικα με την καταναλωση δεν εβγαλες ακομα ακρη?
    ASTRA F '95 GL C14SE
    ASCONA C '88 TOURING E16NZ
    ASCONA C '88 EXCLUSIVE C16NZ
    KADETT D '84 E16SE
    KADETT D '84 C20XE

Senior Member Το avatar του χρήστη opel007
    Περιοχή
    Καλλιθέα
    Αυτοκίνητο
    Corsa C

Προεπιλογή

12 λιτρα στα 70; Ουτε το Μ3 του κολλητου μου δεν καιει τοσο...Ακου τι ειπε ο ανθρωπος! Κακος που τα εδωσες!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο patsialos Εμφάνιση μηνυμάτων
    με τετοια κριση και μυαλο δεν βαζουν μερικοι...2λιτρο εχεις;
    στα χαρτια ειναι 1.4...αλλα ετσι οπως καιει ειναι 2.0....αχαχαχαχαχαχαχααχ....απλο 1.4 ειναι...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tragos Εμφάνιση μηνυμάτων
    τελικα με την καταναλωση δεν εβγαλες ακομα ακρη?
    πιστευω οτι κατι αλλαξε προς το καλυτερο....αλλα και παλι δεν νομιζω να με καιει νορμαλ...τωρα δεν εχω το αμαξι,το πηρε ο αδελφος μου...δεν το εχω δοκιμασει ακομα να δω αν εστρωσε.....

Senior Member Το avatar του χρήστη tuning club
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Αυτοκίνητο
    Ντεν Έχω OPEL καρντιά μου

Προεπιλογή

περιεργο και κριμα γιατι ειχα ακουσει τα καλυτερα για τον Μιχαλη χωρις να εχω πρωσοπικη εμπειρια
    Δειτε εδω τo Album μου http://www.opel-club.gr/vbulletin/album.php?albumid=102
    keep tuning...
    Φιλικα Γιωργος!

Προεπιλογή

ρε φιλε,και εμενα γνωστος με ειχε στειλει..παω πρωι και με λεει εχει φουλ δουλεια να παω στις 14:00..παω ακριβως 14:00 και βλεπω να εχει αμαξια εκει και τον ρωταω(οπως ο καθε λογικος πιστευω)εχεις ακομα δουλεια ε?και γυρναει με ενα υφακι και με λεει γιατι ρε συ,εφοριακος εισαι?τι σε νοιαζει αν εχω δουλεια εγω?λογαριασμο θα σε δωσω?τον λεω δεν καταλαβες τι εννοω,αλλο εννοω.και με λεει λαθος ερωτηση εκανες,δεν εισαι εφοριακος και δεν σε αφορα το ποσα αυτοκινητα εχω να δουλεψω...ελεος ρε φιλε

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TORO Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε φιλε,και εμενα γνωστος με ειχε στειλει..παω πρωι και με λεει εχει φουλ δουλεια να παω στις 14:00..παω ακριβως 14:00 και βλεπω να εχει αμαξια εκει και τον ρωταω(οπως ο καθε λογικος πιστευω)εχεις ακομα δουλεια ε?και γυρναει με ενα υφακι και με λεει γιατι ρε συ,εφοριακος εισαι?τι σε νοιαζει αν εχω δουλεια εγω?λογαριασμο θα σε δωσω?τον λεω δεν καταλαβες τι εννοω,αλλο εννοω.και με λεει λαθος ερωτηση εκανες,δεν εισαι εφοριακος και δεν σε αφορα το ποσα αυτοκινητα εχω να δουλεψω...ελεος ρε φιλε
    Του πατας καντιλι για την αθλεια συμπεριφορα του κ φευγεις...μου φαινεται ο τυπος εχει προβλημα...εχει καψει εγκεφαλο-πλεξουδα....σαν δεν ντρεπεται λεω εγω.θελει να λεγεται κ επαγελματιας...
    Αφου ειμαι μπροστινοκινιτος...
    πως γινεται στις στροφες οι πισω ροδες να κυνηγανε της μπροστηνες?????

Opel-Club και τα μυαλα στην... παυλα!! Administrator Το avatar του χρήστη corsa13
    Περιοχή
    Αγ.Παρασκευη (στο απιστευτο δωματιο μου!) corsa 1.8gsi =210+++χλμ κοντερατα!!!
    Αυτοκίνητο
    Corsa C GSi

Προεπιλογή

φιλε μου νομιζω οτι πρεπει να αλλαξεις και τον γνωστο σου που σε πηγε σε αυτον... αλλα και αυτον!!!
    ελεος!!
    υπαρχουν τετοιοι ακομα???

καλα, το τελευταιο που εγραψες οτι σου ειπε οτι αν εισαι εφοριακος... απλα δεν υπαρχει!!!!

μηπως το αμαξι ειναι μπουκωμενο? μηπως εχεις θεμα με τα μπεκ... ή με την εισαγωγη και την πεταλουδα??
    πηγαινε σε εναν σωστο εκει πανω να το δει ρε φιλε το αμαξι σου...
    κριμα ειναι να πληρωνεις ετσι τσαμπα....
    τάδε έφη
    Yiannis!
    Τζογάρω την ψυχή μου στο παιχνίδι της Ζωής. κομμάτι κομμάτι, την ξόδεψα όλη! Νομίζω πως ώρα είναι να ρεφάρω!!!
    ΔΙΑΒΑΣΕ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ!

18.04.04 ----- 01.04.12
    R.I.P. Corsa13

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο corsa13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε μου νομιζω οτι πρεπει να αλλαξεις και τον γνωστο σου που σε πηγε σε αυτον... αλλα και αυτον!!!
    ελεος!!
    υπαρχουν τετοιοι ακομα???

καλα, το τελευταιο που εγραψες οτι σου ειπε οτι αν εισαι εφοριακος... απλα δεν υπαρχει!!!!

μηπως το αμαξι ειναι μπουκωμενο? μηπως εχεις θεμα με τα μπεκ... ή με την εισαγωγη και την πεταλουδα??
    πηγαινε σε εναν σωστο εκει πανω να το δει ρε φιλε το αμαξι σου...
    κριμα ειναι να πληρωνεις ετσι τσαμπα....
    ρε φιλε στην αρχη με το που ακουω αυτο για τον εφοριακο λεω δεν παμε καλα ρε,τι λεει ο τυπας!!!τωρα με το αμαξι δεν ξερω,εγω πιστευω μπεκ ειναι,θελει καθαρισμα,180000 και δεν εχει γινει ποτε....αλλα φοβαμαι ρε συ,εχω ακουσει τοσα σκηνικα με λαθος καθαρισμο...

Προεπιλογή

Γιατι δεν πας στον Δραινα?

Περιοχή
    Καλλιθέα
    Αυτοκίνητο
    Corsa C

Προεπιλογή

Δεν ειναι μονο τα μπεκ..Απο καταλυτη πως πας;;; Μετα να κοιταξεις και τους Λ ..Μπορει να μην σου αναβει κανενα λαμπακι αλλα να βλεπουν οτι ναναι και να ψεκαζει τσαμπα..

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο opel007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ειναι μονο τα μπεκ..Απο καταλυτη πως πας;;; Μετα να κοιταξεις και τους Λ ..Μπορει να μην σου αναβει κανενα λαμπακι αλλα να βλεπουν οτι ναναι και να ψεκαζει τσαμπα..
    απο καταλυτη φιλε δεν νομιζω να ειναι το θεμα,δεν εχει χασει καθολου την δυναμη του....το λ δουλευει σωστα,δεν εχει θεμα...1.013 ειναι η τιμη στην μετρηση...τωρα πιστευω οτι εχει βελτιωθει,θα το τσεκαρω αυτες τις μερες...

Περιοχή
    Καλλιθέα
    Αυτοκίνητο
    Corsa C

Προεπιλογή

Εχεις 180χιλιαδες με τον ιδιο καταλύτη;

Moderator Το avatar του χρήστη giorgos_ASTRA G
    Περιοχή
    Ηράκλειο Κρήτη
    Αυτοκίνητο
    Astra G

Προεπιλογή

Γιατι οχι... Εμενα εχει 175χιλιαδες με το ιδιο καταλυτη και δεν υπαρχει προβλημα.
    OPEL ASTRA G 1999 X14XE SPORTIVE

Προεπιλογή

Από ποιό βουνό κατέβηκε ο τσαπρ ο τραχανοπλαγιάς; Δε του στέλνεις μια και την εφορία να γουστάρει;
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ASCONAN : 13-08-12 στις 22:09 Αιτία: ,
    Ο δεινόσαυρος δαγκώνει!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ASCONAN Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από ποιό βουνό κατέβηκε ο τσαπρ ο τραχανοπλαγιάς; Δε του στέλνεις μια και την εφορία να γουστάρει;

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαααα +1000000000000000000000000000000000000000
    Αφου ειμαι μπροστινοκινιτος...
    πως γινεται στις στροφες οι πισω ροδες να κυνηγανε της μπροστηνες?????

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο opel007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι ρε τρελε,δεν εχει κανενα προβλημα ο καταλυτης...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ASCONAN Εμφάνιση μηνυμάτων
    ηθελα να παω στην αστυνομια διπλα αλλα δεν ειχα χρονο και μετα το αφησα το θεμα!!!!

Παρόμοια Θέματα

1. Πρατηριο στην θεσσαλονικη (corsa d)
    Από τον/την corsa sport 1.7 στο forum Γενικα
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-08-12, 13:42
  2. θρηνος για τον χαμο ενος μεγαλου αναβατη ''marco simoncelli''
    Από τον/την panos ioannina στο forum Συζητήσεις
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-10-11, 20:08
  3. ΜΕΓΕΘΟΣ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ ΑΠΟ GTS
    Από τον/την NTALISSS στο forum Tuning (Βελτίωση)
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-05-11, 13:53
  4. Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-05-11, 18:22
  5. mpek injection
    Από τον/την JOHNX2 στο forum Tuning (Βελτίωση)
    Απαντήσεις: 37
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-04-07, 12:15

Δικαιώματα - Επιλογές