If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 30

Προεπιλογή

Γιώργο σου βάζουν αυτό ακριβώς που είχε το αυτοκίνητο. Δεν μπορείς να βάλεις κάτι άλλο. Όταν άλλαξα το εμπρός παρ Μπριζ θέλησα να βάλω το φωτοχρωμικο που έχει η οπελ και να πληρώσω την διαφορά. Δεν το δέχτηκαν
    Δεν είναι αυτοκίνητο. ... είναι Ford

Προεπιλογή

Και μια ερώτηση και από μένα. Επειδή θέλω να αλλάξω το πίσω παρ Μπριζ γιατί δεν δουλεύουν όλες οι αντιστάσεις ξέρει κανείς αν αποζημίωση της ασφαλιστικής καλύπτει και την μεμβράνη που έχω βάλει η θα πρέπει να την πληρώσω πάλι?

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο i.karampelas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιώργο σου βάζουν αυτό ακριβώς που είχε το αυτοκίνητο. Δεν μπορείς να βάλεις κάτι άλλο. Όταν άλλαξα το εμπρός παρ Μπριζ θέλησα να βάλω το φωτοχρωμικο που έχει η οπελ και να πληρώσω την διαφορά. Δεν το δέχτηκαν
    Αα ναι; Κριμα!
    Θα κάνω μια προσπάθεια να πάρω ένα τηλ και βλέπουμε!
    Αν μάθω κάτι άλλο θα το αναφέρω!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο i.karampelas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και μια ερώτηση και από μένα. Επειδή θέλω να αλλάξω το πίσω παρ Μπριζ γιατί δεν δουλεύουν όλες οι αντιστάσεις ξέρει κανείς αν αποζημίωση της ασφαλιστικής καλύπτει και την μεμβράνη που έχω βάλει η θα πρέπει να την πληρώσω πάλι?
    Δεν την καλύπτουν την μεβρανη, σε άλλο αμάξι που έσπασα και είχε μεβρανη, φουσκωσα λίγο τα εργατικά και ισοφαρισα το κόστος της μεμβράνης.
    Εκει που σταματαει η ατμοσφαιρα,αρχιζει το...ΤURBO !!!

Προεπιλογή

Για να μην ανοιγω νεο θεμα. Υπρχει κατι που μπορουμε να κανουμε για τα σημαδακια του παμπριζ; Γιατι με τοσα σημαδια που εχει στον ηλιο δε βλεπω τιποτα σχεδον.

Προεπιλογή

Δεν νομίζω πως μπορείς να κάνεις πολλά. Μπορείς όμως αν έχεις θραύση κρυστάλλων να το αλλάξεις! Αφού πρώτα του κάνεις κάτι ακόμα

Προεπιλογή

Εχω ναι γιαννη. Απλα επειδη δεν εχει αλλο θεμα το παμπριζ μονο τα σημαδακια ελεγα και να αποφυγω αυτη τη δουλεια και να μην αλλαξω το αυθεντικο με κατι ημιτασιον. Απο περιεργια ποια ειναι καλυτερη εταιρια; carglass η glassdrive?

Προεπιλογή

Ραγισε και το δικό μου παρμπρίζ.
    Επικοινώνησα με την καργλας και τους είπα ότι θέλω να βάλω ακριβώς το γνήσιο ενώ μου τόνισαν ότι βάζουν την ίδια μάρκα χωρίς την σφραγίδα της gm. Τους είπα θέλω από την Όπελ και χωρίς ιδιαίτερη πίεση το δέχτηκαν. Τους έδωσα τον αριθμό πλαισίου ώστε να επικοινωνήσουν με την Όπελ και να το παραγγείλουν.
    Κάνει και 600€ μου είπαν επειδή είναι αθερμικο ( όταν το κοιτάς από έξω κάνει κάτι σκιές μωβ).
    Με μόνη προϋπόθεση να τους δώσω 100€ εγγύηση με την παραγγελία και την ημέρα της επισκευής θα μου τα επιστρέψουν.

Όποτε όσοι θέλετε να βάζετε τζαμί αντιπροσωπείας επειδή είμαστε ψείρες να επικοινωνήσετε κατευθείαν με τα κεντρικά. Εμένα δεν μου έφεραν καμιά αντίρρηση.

Προεπιλογή

Όταν το βάλεις πες μας εάν είναι ίδιο ακριβώς και εάν γράφει GM πάνω του πουθενά για να ξέρουμε!

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

1. Ράγισμα στο παρμπρίζ
    Από τον/την stevedou στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-09-12, 11:16
  2. Μοχλός Σκιαδίου Πανοραμικου Παρμπρίζ
    Από τον/την teo_3 στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-03-11, 01:13
  3. Σπασμένο παρμπρίζ
    Από τον/την Geologos στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-08-10, 16:40
  4. Ράγισμα στα προβολάκια(GTC)
    Από τον/την kosmas_kos στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-09-08, 10:36
  5. ASTRA GTC 1.6T με πανοραμικό παρμπρίζ
    Από τον/την teo_3 στο forum Παρουσιάσεις μελών και αυτοκινήτων
    Απαντήσεις: 32
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-08-07, 01:55

Δικαιώματα - Επιλογές