If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 8 από 8

Θέμα: vapsimo kadett

Προεπιλογή vapsimo kadett

Geia sas paides!!!! tha ithela an iksere kanenas kamia pliroforia gia na vapsw to kadett mou... Diladi an kserei kanenas ti gialoxarta tha xreiastw kai tetoia......

Προεπιλογή

να φανταστω θα ασχολειθεις μονοσ σου ε?λοιπον αναλογα τι σκουρια και βρωμια που εχει πανω.σε καθαρα σημεια θα παρεις ψιλο γυαλοχαρτο αμα πεις για βαψιμο ξερουν να σου πουν και οι μαγαζατορες μν ανησυχεις.ολο το αμαξι θα το τριψεις φυσικα ....ολο το αμαξι θα το περασεις φυσικα ασταρι ξανα ενα ελαφρυ τριψιμο με γυαλοχαρτο για να λιανθει η επιφανεια θα το καταλαβεις με την αφη...και μετα βαψιμο μονης η διπλης αναλογα δηλαδη αν παρεις μπογια και μετα βερνικι η σκετο χρωμα.

Προεπιλογή

τρελε μου εισαι σιγουρος οτι θελεις να το βαψεις μονος σου?εγω εχω βοηθησει γνωστο μου κ φαγαμε μεγαλο μανικι...τωρα αν εσυ εκτιμας οτι μπορεις να το κανεις επιχειρισετο κ περιμενω φωτο για να δω αποτελεσμα....
    Αφου ειμαι μπροστινοκινιτος...
    πως γινεται στις στροφες οι πισω ροδες να κυνηγανε της μπροστηνες?????

Senior Member Το avatar του χρήστη tragos
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Αυτοκίνητο
    Ascona C

Προεπιλογή

Κ εγω λεω να μην το δοκιμασεις καν!
    ASTRA F '95 GL C14SE
    ASCONA C '88 TOURING E16NZ
    ASCONA C '88 EXCLUSIVE C16NZ
    KADETT D '84 E16SE
    KADETT D '84 C20XE

Προεπιλογή

εγω φιλε το δοκιμασα...η αληθεια ειναι οτι το αποτελεσμα δεν θα ειναι πολυ καλο...

εμενα βεβαια ηταν σε χαλια κατασταση το χρωμα (απο κοκκινο ειχε γινει ροζ)...οποτε το αποτελεσμα σιγουρα ηταν καλυτερο απο πριν...

προτεινω να το πας σε καποιον...

Προεπιλογή

και γω το εβαψα αλα εφαγα παρα πολυ μανικη γιατη ο προηγουμενος δεν ξερο τη μπογια Χρησημοπηοισε παντος τα γιαλοχαρτα καθε λεπτο αλαzαν γιατι γεμιzαν κατι σαν κολα τελος παντον φιλε με μπογια 2κ και στεγοτικο με γιαλιστικο καλο εμεινα ευχαριστημενοσ μονο προσεχε οταν κατεβενης απο τον ουρανο στης κολονες ριξε πολυ λιγο αλιος θα τρεξουν

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΑΛΕΧ Εμφάνιση μηνυμάτων
    και γω το εβαψα αλα εφαγα παρα πολυ μανικη γιατη ο προηγουμενος δεν ξερο τη μπογια Χρησημοπηοισε παντος τα γιαλοχαρτα καθε λεπτο αλαzαν γιατι γεμιzαν κατι σαν κολα τελος παντον φιλε με μπογια 2κ και στεγοτικο με γιαλιστικο καλο εμεινα ευχαριστημενοσ μονο προσεχε οταν κατεβενης απο τον ουρανο στης κολονες ριξε πολυ λιγο αλιος θα τρεξουν
    συγνωμη τρελε μου αλλα τα γυαλοχαρτα ειναι νερου κ τα βρεχεις για να ξυσεις καλα....εγω που ξυνω τον προφυλακτιρα που ετοιμαζω ετσι το κανω κ με το ζορι εχω φαει ως τωρα 4 μεγαλα φυλα 1500αρια....

φιλικα παντα....
    Αφου ειμαι μπροστινοκινιτος...
    πως γινεται στις στροφες οι πισω ροδες να κυνηγανε της μπροστηνες?????

Προεπιλογή

φιλε μου πανο μιλαο για γιαλοχαρτο 220 οχι τα 400-800 και να μιν βγενει ι προηγουμενι μπογια φαντασου τι σκα ηταν ¨)

Παρόμοια Θέματα

1. vapsimo dagkanas....
    Από τον/την amaliada στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-11-10, 15:26
  2. vapsimo
    Από τον/την chris gsi στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-09-10, 01:46
  3. vapsimo zantwn!!!
    Από τον/την pipis στο forum Exterior (Εξωτερικά)
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-01-10, 16:51
  4. vapsimo astra f
    Από τον/την ge0rge στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-09-09, 00:44
  5. vapsimo plastikon
    Από τον/την lover007 στο forum Exterior (Εξωτερικά)
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-04-07, 11:43

Δικαιώματα - Επιλογές