If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 20 από 31

Προεπιλογή Κατάστημα για αγορά και τοποθέτηση συναγεμρού

Γεια σας παιδιά. Έχω παραγγείλει ένα corsa opc Nurburgring και θέλω να βρω ένα ΚΑΛΟ μάστορα που να προσέξει ένα καινούργιο αμάξι για τοποθέτηση συναγερμού. Σκέφτομαι να βάλω κάτι καλό σε στυλ clifford που έχει και turbo timer. Ξέρει κανείς κάποιον στην Αττική?

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mihalis19 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας παιδιά. Έχω παραγγείλει ένα corsa opc Nurburgring και θέλω να βρω ένα ΚΑΛΟ μάστορα που να προσέξει ένα καινούργιο αμάξι για τοποθέτηση συναγερμού. Σκέφτομαι να βάλω κάτι καλό σε στυλ clifford που έχει και turbo timer. Ξέρει κανείς κάποιον στην Αττική?
    delectronics φιλε μου.....
    Τιποτε αλλο!

www.delectronics.gr
    [IMG]http://i42.tinypic.com/2568eps.jpg[/IMG]

Προεπιλογή

Απο ξυλωμα εχει πολυ καποιος συναγερμος της clifford?? η απλα εχει λιγο παραπανω απο τους κανονικους.αυτο το θεωρω πολυ σημαντικο για ενα θεοκαινουργιο αμαξι. Δηλαδη μην παω να βρω καπακια που δεν κλεινουν καλα και πλαστικα μερη σκαλισμενα
    χτυπημενα.

Προεπιλογή

Απο ξυλωμα εχει πολυ καποιος συναγερμος της clifford?? η απλα εχει λιγο παραπανω απο τους κανονικους.αυτο το θεωρω πολυ σημαντικο για ενα θεοκαινουργιο αμαξι. Δηλαδη μην παω να βρω καπακια που δεν κλεινουν καλα και πλαστικα μερη σκαλισμενα
    χτυπημενα.
    file o delectronics ine apo tous kaliterous stin athina kai poli leptodoulia me klista ta matia

andre_rrr
    Guest

Προεπιλογή

+1000000 τραβα στον μητσο να στο κανει κουφετο

Προεπιλογή

Αυτός από όσο κατλάβα δουλεύει μόνος του ε? Δεν πρέπει να έχει μαγαζί. Από θέμα εγγύσηεων αποδείξεων και τέτοια το λέω. Ή μήπως δεν κατάλαβα καλά? Από συναγερμό να βάλω elser ή clifford? Τι πρότείνετε??? Ευχαριστώ για την βοήθειά σας..!

andre_rrr
    Guest

Προεπιλογή

εαν δεν κανω λαθος οι clifford εχουν εγγυηση εφορου ζωης

Προεπιλογή

Ναι ισχύει αυτό μου το είπαν και εμένα..!

Senior Member Το avatar του χρήστη georen
    Περιοχή
    ΝΙΚΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Αυτοκίνητο
    Astra H TwinTop

Προεπιλογή

θα σου ελεγα για clifford πιστευω οτι ειναι καλυτερος απο τον ελσερ,
    μια που ειχα και τους δυο σε αυτοκινητα μου παλαιοτερα
    τον ελσερ σε κορυφαιο μοντελο με τηλεειδοποιηση
    και τωρα τον clifford παλι σε μεγαλο μοντελο με τηλεειδοποιηση
    για τον κλιφορντ ρωτα αν υπαρχει για το αμαξι σου can bus πλακετα συνδεσης του συναγερμου
    και απλα ξεχνας τα προβληματα απο πειραγμα καλωδιων και πολλα πολλα γδυσιματα περαν των απολυτως απαραιτητων

ενα ακομα μαγαζι που εγω εμπιστευομαι και του πηγα το αυτοκινητο μου δυο ημερων αμαξι για την τοποθετηση συναγερμου και τουρμπο ταιμερ ειναι η 3s στην νεα σμυρνη ο κωστας ο καπωνης
    και το γραφω χωρις να θελω να αντικρουσω την γνωμη των παιδιων για την delectronics και τον δημητρη που δεν γνωριζω προσωπικα απλα σαν δευτερη εναλλακτικη απο θεμα ασφαλειας αυτοκινητου ο κωστας αψογος κανενα προβλημα με τα πλαστικα και πολυ προσεκτικος στην δουλεια του γενικα μονο αντιρρηση που μπορει να εχει καποιος ειναι στο θεμα τιμης πιθανον

τελος νια ολοι οι κλιφορντ εχουν εφ ορου ζωης εγγυηση
    με λενε γιωργο
    astra twintop 1,6t cosmo ,μαυρο
    xenon
    δερμ. σαλονι
    αλουμ. πεταλ
    cruise control
    φιμε τζαμια
    dvd nav
    αορ. αισθητ. παρκαρ.

Προεπιλογή

Τέλεια..ευχαριστώ. Φυσικά πρέπει να ακούγονται οι γνώμες για διάφορα μαγαζιά. Μετά βάση τιμής κτλ καταλήγω.

Προεπιλογή

Άπαντήστε μου και αυτό. Ένας απλός συναγερμός που θα μου έβαζαν στην οπελ έχει πολύ λιγότερο ξύλωμα σε σχέση με ένα clifford. ??? Για εμένα επειδή είμαι απίστευτα ψείρας σε σημείο υπερβολής είναι πολύ καθοριστικός λόγος για να μην κάνω κάτι τέτοιο.. Nurburgring θα έχω δεν το θέλω να διαλυθεί από την πρώτη στιγμή.!

Senior Member Το avatar του χρήστη STAMATHS
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Corsa D OPC

Smile

Παντως φιλε μιχαλη μην τσιγκουνευτεις, βαλε καποιον πολυ καλο συναγερμο με ολα τα εξτρα για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο...!!! Και μια καλη ασφαλεια για να εισαι καλυμμενος σε περιπτωση που συμβει καμια στραβη.....αν και το απευχομαι βεβαια...!!!
    Αντε με το καλο να σου ερθει και να το χαρεις το OPC σου....!!!

Προεπιλογή

ναι φίλε!! επειδή είναι αρκετά περίεργη έκδοση το nurburgring το φοβάμαι.. εδώ σκεφτόμουν να έβαζα και gps. αλλά είπα να το αφήσω και να βάλω απλά αυτό τον συναγεμρό που προσφέρει πολλά καλούδια... δεν κρατιέμαι να έρθει το αμάξι....περιμένω πως και πως.!

Περιοχή
    ΝΙΚΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Αυτοκίνητο
    Astra H TwinTop

Προεπιλογή

Άπαντήστε μου και αυτό. Ένας απλός συναγερμός που θα μου έβαζαν στην οπελ έχει πολύ λιγότερο ξύλωμα σε σχέση με ένα clifford. ??? Για εμένα επειδή είμαι απίστευτα ψείρας σε σημείο υπερβολής είναι πολύ καθοριστικός λόγος για να μην κάνω κάτι τέτοιο.. Nurburgring θα έχω δεν το θέλω να διαλυθεί από την πρώτη στιγμή.!
    μιχαλη
    ο γενικος κανονας λεει το εξης απλο οσο πιο πολλα καλουδια εχει ενας συναγερμος τοσο σε περισσοτερα σημεια του αυτοκινητου πρεπει να ενωθει αλλα και καλυπτει καλυτερα ενα αμαξι οσο πιο απλος τοσο λιγοτερη επεμβαση στο αμαξι αλλα και λιγοτερη καλυψη
    απο την αλλη αν υπαρχει διαθεσιμη η εξτρα πλακετα για can bus συνδεση, του συναγερμου στο αμαξι,(και μια και αναφερες τον κλιφορντ νομιζω οτι τωρα πλεον υπαρχει αυτη η πλακετα σε αυτον) τοτε πεφτει ακομα λιγοτερο ξηλωμα και απο το να βαλεις εναν απλο συναγερμο
    τελος αν βρεις το σωστο ατομο εγκαταστατη που θα προσεξει το αυτοκινητο σου οσο και να το ξηλωσει δεν θα εχεις θεμα μετα οπως δεν ειχα και εγω ουτε εχω μεχρι σημερα (μην ξεχναμε πηγα αυτοκινητο 2 ημερων αγορασμενο κουτα απο την αντιπροσωπεια και ξηλωσα το μισο ταμπλω πλαινα και καποια κομματια στο πορτ μπαγκαζ βεβαια εγω το αντεχα σαν θεαμα και ειμουν εκει διπλα στο αυτοκινητο) απλα εσυ για καθαρα ψυχολογικους λογους αλλα και για να μην εχουμε ατυχηματα αν νομιζεις οτι δεν το αντεχεις να το δεις μην κατσεις εκει

συγγνωμη για την καθυστερημενη απαντηση αλλα σημερα δουλευα 6 πρωι με 11 βραδυ και οπως καταλαβαινεις ............ αργησα να δω την ερωτηση σου
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη georen : 30-03-12 στις 00:27
    με λενε γιωργο
    xenon
    δερμ. σαλονι
    αλουμ. πεταλ
    cruise control
    φιμε τζαμια
    dvd nav
    αορ. αισθητ. παρκαρ.

Προεπιλογή

Σε περίπου 2 βδομάδες έρχεται το corsάκι οπότε επανέρχομαι με το θέμα του συναγεμρού.. Βρήκα μια εταιρία την ηχοσύνθεση η οποία μου έδωσε τιμή για τον viper 5902 480 + 45 + 30 ευρώ για 2 επιπλέον υλικά που χρειάζονται αν θέλω να βάλω και την εκκίνιση από απόσταση. τι λέτει είναι καλά? είναι πολλά? έχει κανείς εμπειρία από το συγκεκριμένο μαγαζί???

Προεπιλογή

καμια απάντηση?????????????

Senior Member Το avatar του χρήστη tnsOPC7
    Περιοχή
    Ελλαδιστάν
    Αυτοκίνητο
    Corsa D OPC

Προεπιλογή

delectronics
    oveRLoaded
    Delectronics
    Top Fuel Garage
    gt2860rs 363hp

Περιοχή
    ΝΙΚΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Αυτοκίνητο
    Astra H TwinTop

Προεπιλογή

Σε περίπου 2 βδομάδες έρχεται το corsάκι οπότε επανέρχομαι με το θέμα του συναγεμρού.. Βρήκα μια εταιρία την ηχοσύνθεση η οποία μου έδωσε τιμή για τον viper 5902 480 + 45 + 30 ευρώ για 2 επιπλέον υλικά που χρειάζονται αν θέλω να βάλω και την εκκίνιση από απόσταση. τι λέτει είναι καλά? είναι πολλά? έχει κανείς εμπειρία από το συγκεκριμένο μαγαζί???
    μιχαλη καλήσπερα

δεν σου απαντησε κανενας γιατι πιθανοτατα
    δεν ξερουν το συγκεκριμενο μαγαζι που αναφερεις η δεν εχουν εμπειρια απο αυτο σαν πελατες
    στο θεμα τιμης τα παντα ειναι σχετικα ειδικα οταν εισερχεται και ο παραγοντας τοποθετηση και δεν μιλαμε μονο για αγορα προιοντος
    αυτο που μπορω να σου πω εγω ειναι οτι
    ο viper ειναι το ιδιο με τον κλιφορντ απο την ιδια εταιρεια απλα με την αλλαγη στην φιρμα πουλιεται φτηνοτερα
    οσο για το θεμα τιμης κανε ενα κοπο μπες στις δυο σελιδες που σου δινω και επικοινωνησε με τους αρμοδιους εκει για μια προσφορα τους με τοποθετηση
    αλλα παντα για τον ιδιο συναγερμο, μοντελο και εξτρα για τα οποια εχεις ηδη τιμη γιατι αν μιλησεις για κατι αλλο δεν υπαρχει συγκριση

http://www.delectronics.gr/
    ειναι ο δημητρης πολλα μελη εδω μεσα εχουν γραψει τα καλυτερα για την δουλεια που κανει

http://www.3-s.gr/contact.php
    εδω μιλας με τον κωστα καπωνη απο προσωπικη πειρα κανει καλη και σωστη δουλεια με συνεπεια
    και σερβις αν και οποτε χρειαστεις κατι αργοτερα

την εταιρία ηχοσύνθεση που αναφερεις δεν την ξερω ουτε την εχω χρησιμοποιηση για να σου πω εντυπωσεις
    ελπιζω να βοηθησα καπως και να πω οτι με καμμια απο τις δυο εταιρειες που δινω λινκ δεν εχω σχεση περα απο το οτι υπηρξα στο παρελθον πελατης της δευτερης αρα δεν εχω και κανενα οφελος ως προς το τι θα διαλεξει τελικα ο φιλος μας
    ελπιζω να διαλεξει το καλυτερο για την τσεπη του
    φιλικα γιωργος
    με λενε γιωργο
    xenon
    δερμ. σαλονι
    αλουμ. πεταλ
    cruise control
    φιμε τζαμια
    dvd nav
    αορ. αισθητ. παρκαρ.

Προεπιλογή

Από όσο έχω δει ο συναγεμρός που θέλω μπορεί να συνδεθεί με canbus οπότε πιστέυω ότι η τοποθέτηση γίνεται πιο έυκολη. Σε ότι αφορά για τους 2 που μου λέτε μετά από επικοινωνία είδα ότι είναι πιο ακριβοί και οι 2 στους ίδιους συναγερμούς. Φθηνότερους βρήκα τον http://www.ihosynthesi.gr/ και τον http://www.dragiotis.gr/store/produc...pid=140&t=131- οι οποιοι έχουν ίδιες τιμες... Δεν ξερω εχω μπερδευτει παρα πολυ...Είδα ότι όντως ο delectronics εχει κανει πολυ μεγαλες και καλες δουλειες αλλα δεν ξερω εχω ενα φοβο..
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mihalis19 : 21-05-12 στις 12:36

Προεπιλογή

να μην εχεις κανενα φοβο.
    πιο ψειρας απο τον Δημητρη αποκλειεται να εισαι.
    με το καλο να σου ερθει και βουρ για συναγερμο στον Μητσο.
    Φυσικα 5902 viper με κλειστα ματια...

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Τοποθέτηση Υγραερίου
    Από τον/την mitsoulas στο forum Tuning (Βελτίωση)
    Απαντήσεις: 113
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-09-13, 15:38
  2. τοποθέτηση σε zafira a
    Από τον/την MIKEZAFIRA στο forum I.C.E.
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-07-11, 15:22
  3. Τοποθέτηση ηλιοροφής
    Από τον/την chrisastra στο forum Exterior (Εξωτερικά)
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-05-11, 10:46
  4. τοποθέτηση ηλιοροφής
    Από τον/την dNb στο forum Exterior (Εξωτερικά)
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-05-11, 19:33
  5. Κατάστημα στη Γερμανία
    Από τον/την pcbill στο forum I.C.E.
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-09-07, 12:54

Δικαιώματα - Επιλογές