If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 20 από 28

Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Astra GTC

Προεπιλογή ΑΓΟΡΑ ΕΛΑΣΤΙΚΩΝ

Καλησπέρα, έχω ένα Astra gtc turbo και σκέφτομαι να αγοράσω λάστιχα απο το ιντερνετ.
    Έχει να μου προτείνει κάποιος ένα site;

When I see a Prius I usually downshift so they can hear me burn more fuel !!!!!!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο AntonisP Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δυστιχως σταματισε να στελνει Ελλαδα, το εψαξα κ εγω γιατι θελω λαστιχα.
    Πεζει κατι αλλο??

Senior Member Το avatar του χρήστη johnnys
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    GT B (2007+)

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sakisman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δυστιχως σταματισε να στελνει Ελλαδα, το εψαξα κ εγω γιατι θελω λαστιχα.
    Πεζει κατι αλλο??
    Μάλλον προσωρινά... αυτή είναι η απάντηση τους...

''Good morning

Im sorry but DPD have stopped sending tyres to Greece, so we are looking for

a new carrier, Some of the carriers want to much money to send tyres, We hope

to find someone in the next 4-6 weeks

Kindest regards''
    Ο λόγος μιας ευθείας είναι να ενώνει δύο στροφές!

Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Astra GTC

Προεπιλογή

απο οτι βλεπω το 600 αρι δεν το γλυτωνω για 225/45/17 !!

Προεπιλογή

Εγω εβαλα πριν κανενα εξανημο conti 3 που θεωρειται ακριβο με 520 σε καταστημα.Εχουν πεσει λιγακι οι τιμες (ενα καλο της κρισης....)
    astra h 1.6 turbo.....

Προεπιλογή

Παιδια εβαλα 225/45/17 bringestone er300 turanza ecopia 480E. Προσφορα για αυτο το μηνα στο πειραια.
    OPEL ASTRA GTC 1.6 SPORT me 17"

Senior Member Το avatar του χρήστη opcdmax
    Περιοχή
    Nεαπολη
    Αυτοκίνητο
    Astra GTC

Προεπιλογή

δεν θελω να γινω κακος αλλα δεν νομιζω οτι ηταν και οτι καλητερο!!! ειναι πολυ σκληρα και μετα τον χρονο γλυστρανε αστα να πανε!!!!! αυτα ειχα αλλα σε 185/60-14 και δεν κραταγαν καθολου!!!! και ο λαστιχας που πηγα και τα αλαξα μου ειπε οτι οσοι τα βαζουν το μετανιωνουν!!!!!! παρ'ολα αυτα καλοταξιδα και καλα χιλιομετρα!!!!!

Senior Member Το avatar του χρήστη Gregls
    Περιοχή
    Thesaloniki_Toumpa
    Αυτοκίνητο
    Astra GTC

Προεπιλογή

federal 595 στο 400αρι ειναι μια λυση.
    ^^^Have No Fear Greg Is Here^^^
    ΦΠΕ forged + IC 233ps by http://porfiris-autosport.com/

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kwstac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια εβαλα 225/45/17 bringestone er300 turanza ecopia 480E. Προσφορα για αυτο το μηνα στο πειραια.
    Τα ειχα πριν τα bridgestone ακριβως τα ιδια που εβαλες και εσυ φιλε μου.Ειναι απλα ενα καλο λαστιχο,τιποτα παραπανω.Αν σου αρεσουν τα σκληρα λαστιχα,ειναι μια χαρα!Το μονο καλο που βρισκω στα bridgestone ειναι οτι εχουν ενα μετριο επιπεδο προσφυσης ΑΛΛΑ το κρατανε μεχρι το τελος της ζωης τους.Απο την αρχη μεχρι το τελος σταθερη (μετρια) αποδοση.Τωρα το ποση οικονομια μπορουν να κανουν με 225/45/17 δεν το ξερω.εγω παντως με ιδιο στυλ οδηγησης τα ιδια καιω με πριν.Θα μου πειτε οτι η οικονομια δεν φαινεται βραχυπροθεσμα αλλα μακροπροθεσμα αλλα οκ....Καλα χιλιομετρα φιλε μου!!!
    astra h 1.6 turbo.....

Προεπιλογή

Ευχαριστω πολυ παιδια. Δεν τρεχω...κανω νορμαλ οδηγηση. Και επειδη ειναι φιλος ο λαστιχας και επειδη ειχαν προσφορα εβαλα τα συγκεκριμενα. Μεταξυ των κορυφαιων δεν υπαρχουν και μεγαλες διαφορες απο τη στιγμη που δεν τρεχω, εχω την εντυπωση.(Αντε να παω 120-140). Η γνωμη του ειναι οτι ειναι πολυ καλα λαστιχα και επειδη εχουν πολυ χοντρα πλαινα δεν θα εχω προβληματα με σκισιματα και οτι εχουν μεγαλη αντοχη στο χρονο, 4 χρονια ανετα(πολυ σημαντικα και τα 2 για την επιλογη μου) . Πριν τα βαλω βεβαια ειχα διαβασει τις αρνητικες κριτικες εδω στο forum αλλα ο ιδιος μου ειπε οτι τα βαζει συνεχως τα συγκεκριμενα και οτι κανενας δεν του εχει πει κατι αρνητικο, του λενε μαλιστα οτι θα τα ξαναβαζαν ευχαριστως. Οποτε τα εβαλα, απο τη στιγμη που ηταν και τα πιο οικονομικα.
    υ.γ. Πριν απο τα συγκεκριμενα φορουσα maloya futura sport w. Πολυ καλο λαστιχο κατ' εμε αλλα μου σκιστηκε στα πλαινα μετα απο 3,5 χρονια σχεδον πανω στο αμαξι.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kwstac : 21-03-12 στις 20:55

Προεπιλογή

Φιλε μου εισαι 1,6 turbo?Αν οχι,ειναι μια χαρα το λαστιχο.Αν και νομιζω οτι εχει αλλαξει η γομα στο ecopia,ειναι λιγο πιο μαλακη.Εμενα δεν μου αρεσαν μονο στο οτι εκαναν θορυβο αρκετο και στο οτι οταν ηθελες να στριψεις λιγο πιο γρηγορα δεν την παλευαν....Αν εισαι χαλαρος οδηγος (και εγω ετσι ειμαι αλλα μια φορα στο τοσο λεω να του τα ψιλοχωνω,καλο κανει κιολας),μια χαρα θα σου ειναι.Μεγιες μεγιες λοιπον!!!
    astra h 1.6 turbo.....

Senior Member Το avatar του χρήστη opcdmax
    Περιοχή
    Nεαπολη
    Αυτοκίνητο
    Astra GTC

Προεπιλογή

+1 αμα ειναι χαλαρος ειναι μια χαρα!!!!

Προεπιλογή

ατμοσφαιρα ειναι παιδια. Ευχαριστω πολυ. Μια στο τοσο πρεπει να το ξεμπουκονουμε λιγο εχετε δικιο. Ωρες ωρες το ξεχναω γιατι καθημερινα το παω μεχρι 4.000 στροφες οχι παραπανω. Εκει που εχει φτασει και η βενζινη δεν μας περνει και πολυ. :P Τωρα με υγραεριο ισως το ανοιγω πιο συχνα.

Προεπιλογή

Ε καλα εισαι αφου το πας και μερχι τις 4000.Δεν ειναι και αγωνιστικο,μια χαρα το πας.Και το ζεσταινεις καλα και την σχετικη οικονομια σου κανεις και δεν χαλας τα καινουρια σου παπουτσια!Ακριβουτσικα ρε ****το τα 225/45/17 αλλα ειναι πολυ ομορφα τα ατιμα!!
    astra h 1.6 turbo.....

Προεπιλογή

Ειναι δυστυχως...αλλα τι να κανουμε...ειναι ομορφα τουλαχιστον οπως λες και συ!. Φαντασου τα 480Ε ηταν η καλυτερη τιμη με διαφορα απο τις κορυφαιες μαρκες. Την υγεια μας να χουμε ομως και οοολα τα αλλα γινονται

Προεπιλογή

Εγω που εχω 225/45/18 απλα ΚΛΑΙΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΙΩΡΓΟΣ CABRIO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω που εχω 225/45/18 απλα ΚΛΑΙΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!
    χαχαχαχαχαχα
    astra h 1.6 turbo.....

Προεπιλογή

Παιδες τα φωτα σας. Θελει ο father να αλλαξει λαστιχα (διαστ: 185/60 R14). Ειμαστε αναμεσα σε Michelin energy saver(μονοδρομος σ αυτες τις διαστασεις) και Continental, αλλα conti εχει ενα σωρο σ' αυτες τις διαστασεις
    1)Conti ECO 3 & 5
    2)Conti Premium 2 & 5.

Εχετε να προτεινετε καποιο απο τα conti ωστε να ειμαι αναμεσα σε energy saver και 1 conti?

(Εγω φοραω michelin pilot sport 3 και ειμαι πολυ ικανοποιημενος αλλα για τα energy δεν εχω ακουσει τα καλυτερα) Please HELP!

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. ΑΛΛΑΓΗ ΕΛΑΣΤΙΚΩΝ
    Από τον/την Mendel στο forum Στήσιμο
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-01-12, 23:00
  2. Πιεση ελαστικων
    Από τον/την j3r0n1m0 στο forum Στήσιμο
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-06-11, 12:35
  3. Διαστασεις ελαστικων
    Από τον/την sp_opc στο forum Στήσιμο
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-02-11, 23:06
  4. Τοποθετηση ελαστικων
    Από τον/την ps_dim στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-08-08, 20:57
  5. Ποιοτητα των ελαστικων......
    Από τον/την niccc στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-06-08, 21:05

Δικαιώματα - Επιλογές