If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 23 από 23

Προεπιλογή

Καλησπέρα παίδες, νέος στο club, με ένα bertone 1.8 03' που το έχω μόλις 2 βδομάδες. Φαίνεται πολύ καλό, οδηγική συμπεριφορά φοβερή, πολύ άνετο και με 48 λτ μου έδωσε 515 χλμ μικτά.. Πως σας φαίνεται ? Υπάρχει περίποτωση να έχει υπολογιστή ταξιδίου και να μη το έχω βρεί ??? Επειδή μάλλον δεν έχει, μπορεί να μπει με κάποιο τρόπο ? Ευχαριστώ, τα ξαναλέμε..

Προεπιλογή

Αν έχεις την οθόνη με τι 3 ενδείξεις (ημ/νία, ώρα, θερμ/σία) δεν έχει υπολογτιστή ταξιδίου.
    Φυσικά και μπαίνει, μια οθόνη πολλαπλών ενδείξεων θες, έναν μοχλό των υαλοκαθαριστήρων με κουμπιά για τον υπολογιστή και προγραμματισμό. Κόστος περι τα 200Ε.
    Opel Astra G = Ο μαθουσαλίξ

Renault Clio Turbo = Ο στριφτούλης

Περιοχή
    ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Αυτοκίνητο
    Astra G Cabrio

Προεπιλογή

rabbit 33 καλησπερα..Η θελα να σε ρωτησω σχετικα με το σωληνακι που ανεφερες οτι σου εσπασε 2 φορες..Και μενα κατι τετοιο πρεπει να μου εχει συμβει γιατι δεν μου ανοιγε η κουκουλα και ειδα πως πεταγε το λαδι απο δεξια πισω διπλα στο παραθυρο απο καποιο σπασμενο σωληνακι προφανως και το δοχειο της αντλιας πισω ειχε σχεδον αδειασει...θα το παω σε εξειδικευμενο συνεργειο της opel αναγκαστικα αλλα ηθελα να σε ρωτησω αν ειναι μεγαλη ζημια σε κοστος η την γλυτωνεις φτηνα σχετικα?? Σε ευχαριστω...

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

1. ASTRA G CABRIO BERTONE BY KAPSAS!!!!
    Από τον/την kapsas στο forum Παρουσιάσεις μελών και αυτοκινήτων
    Απαντήσεις: 42
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-09-11, 18:26
  2. opel astra bertone cabrio 1.6
    Από τον/την the_godfather στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-10-10, 18:54
  3. ASTRA BERTONE CABRIO
    Από τον/την arhs21 στο forum Tuning (Βελτίωση)
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-01-09, 23:15
  4. Opel Astra Cabrio Bertone η TwinPort
    Από τον/την anastasios στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-01-06, 23:32

Δικαιώματα - Επιλογές