If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 23 από 23

Προεπιλογή

Για την ακρίβεια στο δικό μου αυτοκίνητο το βερνίκι μετά το γυάλισμα κατέβηκε ένα με δύο μικρά. Αν δείτε στο link τις μετρήσεις που πήραμε στο χρώμα θα δείτε ότι η διαφορά των μετρήσεων στο αμάξωμα(300-340 μικρά μέτρηση) και εκεί που ανοίγει η πόρτα (121 μικρά μέτρηση διότι είναι σημείο που το αμάξωμα δεν περνιέται με βερνίκι) είναι πολύ μεγάλη και αντιστοιχεί στο πάχος του βερνικιού. Άρα αν το υπολογίσετε θα δείτε ότι με το πάχος που τρώγεται στο γυάλισμα, ανάλογα βέβαια και με την φθορά του βερνικιού (εμένα ήταν σε εξαιρετική κατάσταση και χρειάστηκε να φαγωθούν ένα με δύο μικρά όπως προείπα), το αυτοκίνητο αντέχει για πάααρα πολλά γυαλίσματα ακόμα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Harry : 06-01-12 στις 13:34

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Harry Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για την ακρίβεια στο δικό μου αυτοκίνητο το βερνίκι μετά το γυάλισμα κατέβηκε ένα με δύο μικρά. Αν δείτε στο link τις μετρήσεις που πήραμε στο χρώμα θα δείτε ότι η διαφορά των μετρήσεων στο αμάξωμα(300-340 μικρά μέτρηση) και εκεί που ανοίγει η πόρτα (121 μικρά μέτρηση διότι είναι σημείο που το αμάξωμα δεν περνιέται με βερνίκι) είναι πολύ μεγάλη και αντιστοιχεί στο πάχος του βερνικιού. Άρα αν το υπολογίσετε θα δείτε ότι με το πάχος που τρώγεται στο γυάλισμα, ανάλογα βέβαια και με την φθορά του βερνικιού (εμένα ήταν σε εξαιρετική κατάσταση και χρειάστηκε να φαγωθούν ένα με δύο μικρά όπως προείπα), το αυτοκίνητο αντέχει για πάααρα πολλά γυαλίσματα ακόμα.
    egine file tha to kitakso giati 5 xronia den tou exo kani tipota otan tha ertho tin epomeni vdomada tha pao apo eki na ton rotiso

Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Αυτοκίνητο
    Astra OPC

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Harry Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δυο μέρες ολόκληρες δουλειά και τα υλικά που χρησιμοποιήθηκαν τα οποία είναι από φίρμες-μπουτίκ του είδους(αναφέρονται και στο link το οποίο παρέθεσα) με τόσα στρώματα σφραγίσματος του χρωματος, νομίζω δικαιολογούν απόλυτα το αντίτιμο ιδιαίτερα αν σκεφτείς τι ζητούν άλλοι για πιο απλές εργασίες.
    Σαν να εχεις δικιο....
    Κριμα που ειναι Αθηνα παντως...γιατι θα τους επισκεπτομουν αν ητανε Θεσσαλονικη...

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές