If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 24 από 24

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο christoi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με συγχωρείς για την αργοπορία, τώρα το πρόσεξα.
    Απλώς έχω ακούσει ότι τα mobil είναι από τα χειρότερα λάδια. Φυσικά και δεν τα χρησιμοποιώ. Aral για την ώρα.
    μπορείς να το αποδείξεις αυτό που λες? Θα πρέπει να ξέρεις πως το mobil new life 0w 40 έχει τις περισσότερες εγκρίσεις κατασκευαστών από οποιοδήποτε άλλο λιπαντικό και το προτείνει ανεπιφύλακτα η GM σχεδόν σε όλους τους κινητήρες πετρελαίου όσο και στους κινητήρες βενζίνης ως καλύτερη επιλογή από τα gm....το δε 5w 30 mobil 1 esp formula τηρεί και τις αυστηρές προδιαγραφές dexos 2 και είναι από τις καλύτερες επιλογές.

το 0w 30 για τον χειμώνα καλύπτει, όχι όμως και για τους καλοκαιρινούς μήνες...εξαρτάται και από την χρήση που κάνει ο καθένας βέβαια....

σκέφτομαι κι εγώ να παραγγείλω κάποια στιγμή από τον συγκεκριμένο πωλητή αλλά είχα επιφυλάξεις....πλέον με όσα γράφονται άλλαξα γνώμη...

Υ.Γ. Κατά την γνώμη μου τα καλύτερα λάδια βάση τεχνικών προδιαγραφών στους 40c 100 c 140 c και με το μεγαλύτερο flash point (σημείο ανάφλεξης) είναι αποδεδειγμένα τα REDLINE.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Giannis_Patra : 29-12-11 στις 01:23

Moderator Το avatar του χρήστη kapsmix
    Περιοχή
    ποτε δω ποτε΄κει
    Αυτοκίνητο
    Astra F

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Giannis_Patra Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υ.Γ. Κατά την γνώμη μου τα καλύτερα λάδια βάση τεχνικών προδιαγραφών στους 40c 100 c 140 c και με το μεγαλύτερο flash point (σημείο ανάφλεξης) είναι αποδεδειγμένα τα REDLINE.
    Ξερω πως χαλαω το τοπικ αλλα ο λουκας τα εχει δοκιμασει ολα κ εχει καταληξη στο 300ν της μοτουλ!συντομα θα εχω κ γω εντυπωσεις!
    Eισαι γραμμενος στο opel-club.GR γραφε ΕΛΛΗΝΙΚΑ!!!

OPEL υπηρχαν κ πριν τα ΟPC!!!!

Προεπιλογή

Το συγκεκριμενο καταστημα μαγκες εχει επισης και αντιτριβικο motorkote καθως κ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΒΕΝΖΙΝΗ EΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΑ μαζι τους κ δεν εχει μεταφορικα για Ιωαννινα και οιτιμες μου φανηκαν πολυ καλες...!!!
    Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ...........
    z20let astra F

Moderator Το avatar του χρήστη kapsmix
    Περιοχή
    ποτε δω ποτε΄κει
    Αυτοκίνητο
    Astra F

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostanti_s Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το συγκεκριμενο καταστημα μαγκες εχει επισης και αντιτριβικο motorkote καθως κ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΒΕΝΖΙΝΗ EΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΑ μαζι τους κ δεν εχει μεταφορικα για Ιωαννινα και οιτιμες μου φανηκαν πολυ καλες...!!!
    Ακομα δν το εστρωσες ποντικιες ετοιμαζεις???
    Eισαι γραμμενος στο opel-club.GR γραφε ΕΛΛΗΝΙΚΑ!!!

OPEL υπηρχαν κ πριν τα ΟPC!!!!

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

1. Πωλητήριο έχει βάλει η Wind Ηellas
    Από τον/την Angel στο forum Συζητήσεις
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-09-09, 13:37

Δικαιώματα - Επιλογές