If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
    morrison
    Guest

Προεπιλογή προβλημα με κλαπε αερα σε gtc

Καλησπερα σας!!! εψαξα και σε αλλα thread και εχω καταληξει στο οτι εχω θεματακι με τα κλαπε του αερα.. εχω ενα gtc h 1.6t του 2010,τελευταια μοντελα δλδ.. οταν περιστρεφω τον κεντρικο επιλογεα του κλιματισμου που επιλεγουμε τη ροη του αερα και κοιταζω μεσα στους αεραγωγους αν κινηται κατι δεν κινηται τιποτα.οταν επιλεγω για παραδειγμα να εχω αερα στα ποδια βγαζει αερα και στο παρμπριζ και μπροστα στο ταμπλω.. εχει τυχει σε κανεναν σας ρε παιδια??? καινουριο αυτοκινητο κ εχει προβληματα??? γνωριζετε και κοστος επισκευης??? ευχαριστω εκ των προτερων!!!

Προεπιλογή

Αν είναι του 2010 το αυτοκίνητο τρέχα να σου το ψάξουν στην αντιπροσωπεία για να προλάβεις τη διετία. Αν είσαι εγγύηση θα σου φτιάξουν δωρεάν ό,τι πρόβλημα έχει. Και πάλι όμως δεν πρέπει να είναι εξοντωτικό το κόστος τους.

morrison
    Guest

Προεπιλογή

φιλε kostas1.6 μολις περασουν οι γιορτες θα παω αντιπροσωπεια να το ψαξουν γιατι και 2ετιας ειναι κ εγγυηση εχω.. ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο!!!

Senior Member Το avatar του χρήστη georen
    Περιοχή
    ΝΙΚΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
    Αυτοκίνητο
    Astra H TwinTop

Προεπιλογή

σπυρο καλησπερα και χρονια πολλα
    αν ειναι το ιδιο με το δικο μου δεν εχει απο οτι θυμαμαι θεση (ρυθμιση) για αερα μονο στα ποδια
    εχει μια με ποδια και εμπρος και μια ακριβως απο την αντιθετη πλευρα με ποδια και τζαμια (παρμπριζ και πλαι)
    επισης αν εχεις ενεργο το ξεθαμπωμα στο παρμπριζ και τον κλιματισμο στη θεση ποδια και εμπρος τοτε δινει ταυτοχρονα σε ολα οπως το γραφεις
    μηπως ειναι θεμα που το εχεις ρυθμιση; αλλαξε συμπεριφορα τωρα τελευταια η μηπως δεν το ειχες προσεξει
    παντα φιλικα και χωρις καμμια περιεργη προθεση διαθεση απεναντι σου αλλα καμμια φορα ολοι μας και πρωτος εγω κολλαμε στα απλα

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο morrison Εμφάνιση μηνυμάτων
    οταν περιστρεφω τον κεντρικο επιλογεα του κλιματισμου που επιλεγουμε τη ροη του αερα και κοιταζω μεσα στους αεραγωγους αν κινηται κατι δεν κινηται τιποτα.
    ουτε εμενα κινηται κατι μεσα στους αεραγωγους μεν αλλα η αλλαγη του απο που ερχεται ο αερας γινεται κανονικα και ευδιακριτα σαν αποτελεσμα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη georen : 26-12-11 στις 23:18
    με λενε γιωργο
    astra twintop 1,6t cosmo ,μαυρο
    xenon
    δερμ. σαλονι
    αλουμ. πεταλ
    cruise control
    φιμε τζαμια
    dvd nav
    αορ. αισθητ. παρκαρ.

morrison
    Guest

Προεπιλογή

καλησπερα φιλε georen και καταρχην χρονια πολλα με υγεια πανω απ ολα!!!ευτυχια οσο το δυνατον περισσοτερη και λιγοτερα προβληματα..σημαντικα τουλαχιστον κ εχω οπως τ δικο μου στο προφιλ μου εχω ανεβασει καποιες φωτο που δειχνει και το αρχικο μενου του bc... μπορω κ επιλεγω αερα μονο στα ποδια για παραδειγμα αλλα συνεχιζει και βγαζει αερα κ απο τους αλλους αεραγωγους...νομιζω οτι κατι εκει μεσα δε γινεται σωστα!!! ευχαριστω πολυ παντως για το ενδιαφερον σου... ευχομαι να το 2012 να φερει οτι ποθεις!!!

Παρόμοια Θέματα

1. προβλημα μοτερ κλαπετου ανακυκλωσεις αερα.
    Από τον/την tsikas στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-08-12, 23:35
  2. μοτερακι εναλαγης αερα
    Από τον/την marika-junior στο forum Opel
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-06-11, 15:17
  3. Ακη,γερα με τσαμπουκα!
    Από τον/την akis88 στο forum Συζητήσεις
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-03-11, 00:40
  4. kit εισαγωγης αερα
    Από τον/την mps στο forum Interior (Εσωτερικά)
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-09-10, 22:16
  5. φιλτρο αερα
    Από τον/την stathisevi στο forum Tuning (Βελτίωση)
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-11-08, 03:08

Δικαιώματα - Επιλογές