If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4

Thumbs down ΔΡΑΜΑ ΕΔΟΕ δίπλα στη ΝΕΟΓΑΛ

Ο μαντράς εκεί είναι μέγα κλέφτης, δεν έχει αίσθηση της έννοιας του επαγγελματία ούτε στο ελάχιστο. Πάω να αγοράσω ένα σετ 2 φαναριων από BMW E30 τον ρωτάω πόσο? Λέει αν είναι με τη πλαστική βάση (πιο καινούρια!!!) 30 ε έκαστο, με τη μεταλλική (παλαιότερο) 40 ε.. Του λέω μάστορα πολλά θέλεις για αυτα και μου λέει με μια απάθεια «γνωμη σου».. Του λέω καινούρια από τη ΗΕLLA πάνε 12 ε κρύσταλλο και ανακλαστήρας... Δεν μιλάει καν ... Μετα του λέω πισινός προφυλλακτήρας ΜΑΝΤΑ... Πόσο? Πλαστικός ή μεταλλικός? Πλαστικός μικρός με την πινακίδα που τη κατεβάζει 10εκ κάτω... 30 ε...Οκ του λεω καλά είμαστε..Μου λέει μολις βρεθει διαθέσιμο προσωπικό θα στον βγάλουν.. Περιμενουμε....Περιμένουμε...............................[..................] Περιμένουμε και σε καποια φάση ρωτάμε εναν... Μου λέει τι αμαξι εχεις? Του λεω μαντα... Λεει εχουμε ενα μαντα λεει εδω δραμα καταπληκτικό.. Του λεω για πες ισως το ξερω... Με τα πολλα πολλα για να μην μακρυγορω σε ανουσια πραγματα με ενα α/c και 2 ηλεκτρικα παραθυρα και μαυρο ψεκαστο 2,2 10000 ε... Φυσικα ελευθερη αγορα εχουμε... Μετα απο συνολικη μια ωρα αναμονη μας λεει ενας τραβατε για ενα καφε Δραμα, καθως ειχαν ερθει κατι κρατικα συνεργεια ελεγχου, και περαστε παλι αργοτερα... Περναει ενα 2 ωρο και επιστρεφουμε.. Μιλαω με το παιδι που ειχα συνεννοηθει και πριν και αρχιζει τα «νερα»... Λεει λαθος καταλαβε το αφεντικο και καταλαβε τον μικρο το μαυρο πλαστικο τον προφυλακτηρα που ειναι σαν το νικελ κτλ... Ωραια του λεω αυτος ποσο? Λεει κανα 70αρι.. Του λεω οτι αυτα που ζηταει ειναι παραλογα και δεν ειναι δυνατον να ζηταει τοσο για ενα αμαξι που αφενος το πηρε τζαμπα αφετερου σαν ανακυκλωση οφειλε να πουλαει με το κιλο.. Μου λεει οτι του πουλαω τρελα και παω μεσα στον υπευθυνο... Λεει οτι αυτος ο προφυλακτηρας ειναι ο irmscher, του λεω οτι ειναι ο GM και οτι ο αλλος ειναι πολυ μεγαλυτερος και μου λεει 70 ε ακατεβατα... Φυσικα σηκωνομαι και φευγω... 1000 φορες να κανω μαγκα το γερμανο η τον αγγλο να δωσω και ενα ωραιο 40αρι στη DHL η royal mail ή και να το αγορασω απο καποιο ιδιωτη ακομα και στα διπλα λεφτα παρα να κανω μαγκα το ΣΑΒΟΥΡΟΠΩΛΗ επειδη το μυγοσκατο ο υπαλληλακος του σκεφτηκε να πιει ενα μπουκαλι σε καποιο μαγαζι... Ειχε και στο χωριο του ΙΡΜΤΣΕΡ ο σκατοβοσκος... Ουτε απεξω δεν ξαναπερναω.. Πολυ κριμα ομως που υπαρχουν χαζοπαλικαρα που δινουν 300 ε για μια τετραδα 45αρια αμφιβολου καταστασης στο καθε παλιατζη και εχουν τον αερα που εχουν σημερα.

< ΥΓ >
    Πολλοι μας τετοιους ανθρωπους τους λεμε εσφαλμενα γυφτους.. Κανουμε μεγαλο λαθος.. Δεν ειναι γυφτοι.. Εχω ψωνισει απο ανακυκλωτηριο που ειναι επιχειρηση τσιγγανων και η αντιμετωπιση που δεχτηκα σαν πελατης ηταν καλυτερη και απο τραπεζικου υπαλληλου.. Αλλα ακομα και στα πλαισια του καθεαυτου ανακυκλωτηριου οι τηρουμενες διαδικασιες ηταν πολυ ανωτερες οσο αναφορα τη σχολαστικοτητα στο διαχωρισμο των προς ανακυκλωση οχηματων.

ΥΓ2
    Μην ακουσω «αγορι μου τωρα τους εμαθες αυτους, ετσι ειναι χρονια»... Τους ηξερα και εγω... Απλα λιγο κυρηγμα για να συναιτιστουν δεν κανει κακο...

Προεπιλογή

καλά εγώ δεν πάω ποτέ από τους μπουρτζόβλαχους... χίλιες φορές να κάνω μάγκα το Γερμανό παρά τον *****α!
    Ο δεινόσαυρος δαγκώνει!

Προεπιλογή

Χαχαχαχα χθες πηγα και πηρα κατι ψιλα απο εκει,γνωστο μου μεν,αλλα οχι πως θα τον στηριξω.Εχεις δικαιο φιλε.
    Σχολή Οδηγών ''ΓΡΗΓΟΡΗΣ''
    Εκπαιδευτικό Corsa D 1,7CDTi
    Dyno: 129,3BHP-297,7NM @ 4465rpm
    Αχ Μαρία Μαράκι Μαριώ...
    MSN: ''EPIVITOR28@HOTMAIL.COM''

Προεπιλογή

file mou exei diafora apo paliatzh se PALIATZH o enas einai asxetos ths kakias wras kai o allos einai magkas kai 3erei ta panta apo e3w....
    skepsou oti exw plhrwsei prokatavolh na mou ferei enas o8onh apo germania kai meta apo 9 mhnes kai 3 fores pou mou edine thn idia o8onh tou lew dwse ta lefta mou phsw na teleiwnoume na mhn 3anaasxolh8w kai mou leei to 8eiko "oxi file mou thn allh evdomada aneuenw germania kai sto uposxome 8a sthn fera" ton lew dwse ta lefta kai ama thn fereis erxwmai kai thn pernw....
    enweite oti akoma den thn efere kai ta money ta phra phsw...
    to idio ekane kai me kati akra frena pou mou ta edine xlasmena kai skouriasmena kai eixe to 8rasos na mou pei oti htan mia xara kai oti exei to ama3i provlhma...
    fushka ton eipa oti ama den mou ta alla3ei mexri na mou dwsei kala, 8a prepei na mou dwsei ta lefta mou phsw kai na tou paw phsw ta palioshdera pou mou poulhse, kai 3AFNHKA dia mageias ena pragma, vrhke enan a3ona TSILIKO kai htan ta akra kopmle...
    uparxoun vevaia kai h e3ereseis opou phga se paliatsh-mhxaniko kai h3ere ti frena pernei to diko mou kai to posw kalo frenarisma mporw na petuxw xwris kan na alla3w akra kai frena fushka apo ekeinon agorasa ta mprosthna akra mou kai to ama3i einai asteri...

Παρόμοια Θέματα

1. 10η Δεξιοτεχνια-ΔΡΑΜΑ,29 Μαιου'11 (φωτο&video)
    Από τον/την jimfytakis στο forum Συναντήσεις / Events
    Απαντήσεις: 104
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-06-11, 05:01
  2. ΦΩΤΟ & ΒΙΝΤΕΟ απτο 13ο meeting Αν.Μακεδονιας & Θρακης (ΔΡΑΜΑ)
    Από τον/την corsa(i love kontres) στο forum Συναντήσεις / Events
    Απαντήσεις: 106
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-05-10, 10:36
  3. συζητηση : 13ο meeting Αν.Μακ.& Θρακης στη ΔΡΑΜΑ !!!
    Από τον/την corsa(i love kontres) στο forum Συναντήσεις / Events
    Απαντήσεις: 217
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-05-10, 20:20
  4. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-04-09, 08:37
  5. Report: Αγώνες GP Touring δίπλα στη Λοφούπολη Ηρακλείου
    Από τον/την ASCONAN στο forum Συναντήσεις / Events
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-01-07, 12:20

Δικαιώματα - Επιλογές