If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 50 από 50

Θέμα: Ηχεια Corsa C

Προεπιλογή

Γινεται απο χτες να αρχισε να τριζει το ηχειο του οδυγου!?? Ποσο τυχη?? και πεζει ελαχιστα ποιο χαμηλα απο τα αλλα...
    Εκει που σταματαει η ατμοσφαιρα,αρχιζει το...ΤURBO !!!

Senior Member Το avatar του χρήστη opel007
    Περιοχή
    Καλλιθέα
    Αυτοκίνητο
    Corsa C

Προεπιλογή

τιποτα δεν ειναι τυχαιο

Προεπιλογή

Τα παρεγκειλα τελικα, clarion εμπρος/πισω, και βασεις μονο για τα πισω, τα μπροστα θα κανω την πατεντα με κοψιμο.

Περιοχή
    Καλλιθέα
    Αυτοκίνητο
    Corsa C

Προεπιλογή

απο που;

Προεπιλογή

Τα ηχεια studiomao, ιδια με τα δικα σου τα μπροστα, και πισω 13αρια, και τις βασεις απο megasound, τις βασεις δεν τις ειχε γιατι περασα πριν μια βδομαδα απο κει (θεσσαλονικη) να τις παρω να τις εχω καβατζα, αλλα ειπε οτι μπορει να τις παραγκειλει. Οποτε αναμενω.

Περιοχή
    Καλλιθέα
    Αυτοκίνητο
    Corsa C

Προεπιλογή

ωραιος αντε καλοφόρετα

Προεπιλογή

Μολις καθησα να αλλαξω τα ηχεια, ξεκινησα απο τα πισω, τα οποια ειναι ψιλομανικι να αλλαχτουν, τελικα τα πισω δεν ηταν οβαλ οπως νωμιζα, τωρα πως μου κολλησε αυτο δεν ξερω. Πισω ειχε 13αρια στρογγυλα, εβαλα τα clarion, ελαχιστη αλλαγη στο παιξιμο θα ελεγα. Παω μπροστα που ειπα θα κοψω τα ηχεια τα μανησια για να δημιουργησω βασεις. Πριν τα κοψω λεω ας δοκιμασω να δω πως παιζουν στον αερα τα clarion, συνδεω και μηδεν!! σε σχεση με τα μανησια μηδεν αποδοση ουτε μπασο ουτε τιποτα ξεψυχησμενα, αφου νωμιζα οτι το ενα ηταν ελατωματικο και συνδεσα και το 2ο να δοκιμασω. Ευτηχως δεν εκοψα τα ηχεια γιατι θα εκλαιγα με μαυρο δακρυ και ευτηχως που τα πηρα απο Θεσσαλονικη, οποτε απο βδομαδα να τον παρω τηλεφωνο για επιστροφη, πιστευω να μην μου αρχισει τιποτε τρελα.
    Μηπως αυτα ειναι για να παιζουν με ενυσχητη?? Το τουιτερακι δεν το συνδεσα να παιζει ρολο δεν νωμιζω. Τραβηξα και ενα βιντεακι πως παιζουν και τα 2 μαμα και clarion στον αερα, θα το ανεβασω σε λιγο.
    opel007 εσυ λογικα τα εχεις πανω σε aftermarket πηγη ή τα περνας και απο ενυσχητη.

Περιοχή
    Καλλιθέα
    Αυτοκίνητο
    Corsa C

Προεπιλογή

τα ηχεια παιζουν τα χοντρα ρε συ γιαυτο τα ειδες ξεψυχισμένα! τα τουιτερ κανουν ολη την διαφορα..εκεινα παιζουν ψηλες .
    Εγω τα εχω σε ενισχυτή και αφτερμαρκετ πηγη ναι . Εφτιαξα και τις ρυθμισεις και παιζουν μια χαρα τωρα.Γιατι πριν ειχα αλλες ρυθμίσεις με τα παλια ηχεια.
    Συνέδεσε και τα τουιτερ ετσι εξω να δεις πως παιζουν σαν συνολο να εχεις ολοκληρωμένη εικόνα.. τωρα η μαμα πηγη δεν ξερω τι ηχο βγαζει..Δεν ειχα ποτε

Προεπιλογή

Νικο παρε sony xplod. Με υπογραφη ανωτερα. Εγω τα μανησια μονο τα πισω μαζι με το sub τα εχω στον ενισχυτη. Οποτε οταν θελω μπασακι αναβω τον ενισχυτη και μαζι παιζουν κιι τα πισω ηχειακια. Και αν και ειναι τα δικα του παιζουν αρκετα καλυτερα απο τα μπροστινα!!;;;
    Act of Fool...I think that is All..

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Δικαιώματα - Επιλογές