If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 40 από 60

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggelis00 Εμφάνιση μηνυμάτων
    mipws lew mipws to ventilater einai sta prothira tou frakarismatos?
    Αντε καλε....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο s5zax Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατι να εκαψε 40αρα maxi ομως....
    +1
    περι αντιπροσωπειων δεν το συζηταω,ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ
    αλλα
    Theo,40 αμπερ ειναι πολυ ρευμα,δεν καιγεται ετσι η ασφαλεια,και πιθανο να την ξανα καψει ,καλο ειναι να ψαξεις και αλλο την βλαβη ωστε να δεις απο τι προκληθηκε

Senior Member Το avatar του χρήστη dimpas
    Περιοχή
    Athens Petroupolis
    Αυτοκίνητο
    Kadett D GTE

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggelis00 Εμφάνιση μηνυμάτων
    mipws lew mipws to ventilater einai sta prothira tou frakarismatos?
    Αν κάτι εμποδίζει την ομαλή λειτουργία του , ρουλεμάν , καρβουνάκια , ξένο σώμα , σπασμένη φτερωτή, τότε το ρευμα θα μεγαλώνει στο κύκλωμα και θα σου καίει την ασφάλεια !
    Ο κύκλος του Kadett D GTE έκλεισε !
    Τώρα αναπαύεται στα ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΧΕΡΙΑ !
    Ένα απλό αυτοκίνητο πήρε την θέση του στο δρόμο αλλά όχι στην ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ !

Προεπιλογή

Συμφωνώ και εγώ με όσους έχουν παράπονα με τα εξουσιοδοτημένα .
    Εχετε να μου προτείνετε κάποιο καλό συνεργείο για να κάνω service
    στο δικό μου ( opel vectra c)

Senior Member Το avatar του χρήστη GTC-ANIMAL
    Περιοχή
    Opou iparxei ouiski
    Αυτοκίνητο
    Άλλο (Ζητείστε να καταχωρηθεί εάν δεν υπάρχει στη λίστα)

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimpas Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΧΑΧΑΧΑ !
    Να τι παθαίνει όποιος ακόμα εμπιστεύεται τα εξουσιοδοτημένα !
    Συμβουλή :
    Βρείτε έναν εξειδικευμένο μηχανικό πάνω σε OPEL και εμπιστευτείτε τον !
    Είναι δύσκολο να βρείτε άνθρωπο εμπιστοσύνης αλλά αν ψάξετε Υπάρχουν ακόμα αρκετοί εκει έξω !

Πάντως , πραγματικά αν τύχαινε αυτό σε μένα , θα τους έκανα μια όμορφη μήνυση κτλ κτλ κτλ !

Φίλε αν δεν έχει όρεξη να το τραβήξεις νομικά , πήγαινε εκεί και κάντους ρόμπα , μπροστά σε πελάτες κτλ κτλ , και να διαδίδεις στον κόσμο για να αποφεύγουν οι ανυποψίαστοι τις κακοτοπιές !
    simvouli : an opos les eixe simvei ayto kai se mena kai erxosoun kai gelages mprosta mou kai eixa dosei 500e gia enan egefalo, kai mou xane kanei malakia opos toy paidiou tha se eixa valei mesa sto kapo.
    *** I turn the PETALO without tomorrow... ***

kai akouo

http://www.youtube.com/watch?v=nm8VzkCQtkU

Προεπιλογή

Εμένα παιδιά σε επίσημη αντιπροσωπία και συγκεκριμένα στην MEGA MOTORS στον πειραια μου εβγαλάν πόρισμα οτι "έσκασε " ο κομπρέσορας του air condition πριν 2 περίπου χρόνια... Κόστος 900 Ε τότε σε opel tigra και όπως είπαν κλασικη βλάβη για αυτό το αυτοκίνητο!!!!!!
    Ε λοιπόν επειδή εγώ είχα σκάσει και μετα απο πολυ μπλα μπλα και ψάξιμο πάω σε έναν και βάζω φρέον και δεν δούλευε όντως( αφου αυτός έκοβε το κεφάλι του οτι δεν έχει φρέον απλα) και σκύβει απο κάτω και το ψάχνει και είχαν ξεκουμπώσει την φύσα του κομπρέσορα!!!!
    Για να μην πολυλογώ απο ΤΟΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ δουλεευει ΑΨΟΓΑ και με παγώνει...
    Και για να μην νομίζετε οτι τι αφησα ετσι, τον πήρα τηλέφωνο τον κύριο(αφου υποτίθετε οτι μου το έπεζε και φίλος και οτι μου έκανε εξυπηρετήσεισ συνέχεια) και του λέω (μέρικές μέρες αφου είχα γεμήσει φρέον ) οτι ο κομπρέσορας δούλεψε για να δώ με τι μούτρα θα μου απαντήσει και μου΄λέει: Πήγες και σου έφαγαν τα λεφτά γιατι ο κομπρέσορας το ξέραμε και εμείς οτι δουλέυει απλά χάνει λεει φρέον απο κατι τσιμούχες και θα το χάσει σε 10 μέρες max!!!!! Ε λοιπόν 2 χρόνια και ακόμα τον βλαστιμάω, αλλα απαξιώ να τον πάρω να τον χέσω!!!!! Κρίμα πάντως, αυτά ΔΕΝ επρεπε να γίνονται!!!!!!!!!!!!!!
    Το Μεγαλύτερο Site Αγγελιών για Κατοικίδια στην Ελλάδα.

http://www.i-pet.gr/

Senior Member Το avatar του χρήστη dimpas
    Περιοχή
    Athens Petroupolis
    Αυτοκίνητο
    Kadett D GTE

Exclamation

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GTC-ANIMAL Εμφάνιση μηνυμάτων
    simvouli : an opos les eixe simvei ayto kai se mena kai erxosoun kai gelages mprosta mou kai eixa dosei 500e gia enan egefalo, kai mou xane kanei malakia opos toy paidiou tha se eixa valei mesa sto kapo.

χαχαχαχα

Όποιος δεν έχει μυαλό έχει λεφτά για σκόρπισμα ! ! !

Νομίζω ότι καταλαβαίνεις .....

Στο θέμα μας , γύρνα φίλε την φτερωτή με το χέρι , έχει θόρυβο , γυρνάει ελεύθερα ? παρατηρείς κάτι το ύποπτο ?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimpas : 21-09-11 στις 01:12
    Ο κύκλος του Kadett D GTE έκλεισε !
    Τώρα αναπαύεται στα ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΧΕΡΙΑ !
    Ένα απλό αυτοκίνητο πήρε την θέση του στο δρόμο αλλά όχι στην ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ !

Προεπιλογή

paidia k diko mou mhxaniko exo k ta panta....aplos einai eleytheros to apogeyma kai den exei tester.....
    synepos afou anapse to check phga aplos sto dromo opos gyrnousa na doun me to tester ti egine....

oso gia to giati ekapse....eixe anebasei thermokrasia opote mphke amesos sth megalh skala to bentilater plus oti eixa alarm k epeza prin mousikh k eixe pesei arketa h tash opote molis phga na balo mpros k trabhkse k allo reyma me thn ptosh ton volt gia na kalypsei ta watt anebhkan ta amber k kahke h asfaleia....

oso gia na briskei ktl oxi einai komple ta tsekara ola kai ektos aytou ta prosexo ta rouleman k ola ta tiayta merh kai ta ladono me sprei 2 fores to xrono opote einai ola se kalh katastash...gyrnaei k me to fyshma ap to stoma oxi apla me to xeri.....

Προεπιλογή

Σε BMW 735, σε γνωστό μου εν Αθήναι, επί 2 χρόνια την πήγαινε στην αντιπροσωπεία, ευχαριστημένος, μέχρι που ήρθε η ώρα των αισθητήρων των ελαστικών. Έδειχνε ότι να ναι, η αντιπροσωπεία "χαλασμένος εγκέφαλος" (500€ απ'ότι θυμάμαι). Έτοιμος να τα δώσει, βλέπει γυρνώντας σπίτι τον Τρικαλιώτη (εξουσιοδοτημένο BMW). Κάνει μια προσπάθεια, φιλικότατοι, το συνδέουν στο διαγνωστικό και έρχεται η τρομερή απάντηση "Το συγκεκριμένο αυτοκίνητο, το ψάχνει η BMW Γερμανίας από το 2008 (βρισκόμαστε στο 2010), δεν έχει συνδεθεί ποτέ στο online της BMW και η λύση είναι αναβάθμιση λογισμικού, καθώς είχε πρόβλημα το λογισμικό του αυτοκινήτου με τους αισθητήρες πίεσης."

Από opel, έμεινα ευχαριστημένος από την opel sinis λαγκαδά.

Προεπιλογή

paidia shmera phga na zhthso ta resta k htan ekei kapoios pou tou pan pos eixe problhma me egkefalo kai plhrose kainourio kai eixe pano metaxeirismeno isos k ton idio......
    otan fyska touu eipa gia mena mprosta ston kosmo ta arnithike ola!!!!!!kai meta pou eimastan oi 2 mas mou eipe perimenes na dei thn asfaleia xoris na baleis to amaksi mesa??????tou leo ma mprosta mou to anoikse k mou pe pos einai entaksei oi asfaleieskai mou ksanaleei afou den to ebales mesa entaksei tha htan.....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο THEOFOS Εμφάνιση μηνυμάτων
    paidia shmera phga na zhthso ta resta k htan ekei kapoios pou tou pan pos eixe problhma me egkefalo kai plhrose kainourio kai eixe pano metaxeirismeno isos k ton idio......
    otan fyska touu eipa gia mena mprosta ston kosmo ta arnithike ola!!!!!!kai meta pou eimastan oi 2 mas mou eipe perimenes na dei thn asfaleia xoris na baleis to amaksi mesa??????tou leo ma mprosta mou to anoikse k mou pe pos einai entaksei oi asfaleieskai mou ksanaleei afou den to ebales mesa entaksei tha htan.....
    KOUKOUROUKOU τελειως οι τυποι!
    ▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄★★...GTC...★★▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄

Περιοχή
    Opou iparxei ouiski
    Αυτοκίνητο

Προεπιλογή

ti kapios re mlk ego imoun

kai akouo

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GTC-ANIMAL Εμφάνιση μηνυμάτων
    ti kapios re mlk ego imoun
    den ithela na po kati giati den hksera an itheles na to peis esy....

Senior Member Το avatar του χρήστη Dorminor
    Περιοχή
    Athens / Nea Filadelfia
    Αυτοκίνητο
    Astra G

Προεπιλογή

εγω ρε μαγκες πηγα στην συγκεκριμενη αντιπροσωπεια με χαλασμενο ABS και μου λεγανε οτι φταιει η τρομπα υγρων φρενου τι μου λετε τωρα για μηχανικους και @@ τα ατομα δν υπαρχουν κομπογιαννιτες ειναι... (υπ οψιν το προβλημα ηταν οντως στο ABS και τους ειχα υποδειξει κιολας οτι παιδια απο εκει εχω δει υγρο να δακρυζει αλλα οχι μου λεγανε η τρομπα φταιει την οποια και αλλαξα τσαμπα απο οτι αποδειχθηκε και μου εμεινε αμανατι τελικως εβαλα μεταχειρω ABS και ολα κομπλε)
    DorMinoR

Senior Member
    Περιοχή
    ΠΑΤΡΑ
    Αυτοκίνητο
    Tigra A

Προεπιλογή

πολλα παραπονα για την αφεντια τους.μια μαζωξη απο το club εξω απο την αντιπρωσοπεια δαυτη και εγγραφη διαμαρτυρια υπογεγραμενη απο τα μελη και κοινοποιμενη και στην οπελ γερμανιας σηκωνει.
    για καποιους θα φανει ανεφαρμοστο για καποιους αστειο ισως παρολααυτα καποια πραγματα δεν πρεπει να μενουν ατιμωρητα για μετα θα λεμε οτι φταιει η καθε "τροικα".

Προεπιλογή

το ψηνετε?????ελα εχουμε καιρο να παμε εκδρομουλα!!!!

Προεπιλογή

Ρε παιδιά κανένα συνεργείο για να κάνω το service και να αλλάξω το
    λουρί του εκκεντροφόρου δεν θα μου πείτε; Εχω συμπληρώσει τα χιλιόμετρα
    και δεν ξέρω που να πάω. Στο εξουσιοδοτημένο που πήγαινα μέχρι τώρα
    μου έφτιαχνα κάτι , και μου χάλαγαν κάτι άλλο. Τελευταία φορά που πήγα
    μου άλλαξαν την αντλία βενζίνης που βρίσκεται κάτω από το πίσω κάθισμα
    και επειδή ήταν δύσκολο το βγάλσιμο του καθίσματος , το ζόρισαν με ένα
    κατσαβίδι και έσπασαν τη βάση του.Αποτέλεσμα να είναι στον αέρα τώρα
    και στις λακούβες να κτυπάει.

Προεπιλογή

kalispera se olous na po kai ego tin empiriamou kai pos katatisa na erxome athina na kano servis apo lefkada
    proto servis preveza mou kanoun servis katholou ekseperetiki mou metrane gia kafsaeria mou lene tripia eksatmisi xrono den ixa klisi akiro apo eki deftero gianena alagi ladion mou xalane tin tapa mou lene tha ftiaksoume kainourgies voltes OXI eprepe na fero dikigoro na mou gini allagi karter akiro apo eki triton agrinio kano servis efthigramisi sto telos kai mou lene strava psalidia to amaksi pigene xarti nai leo paidia tha sas ksanaprotimiso AKIRO KAI APO EKI kai tora kano tis allages monos mou kai to megalo stin athina sto galatsi gia na min po kai onoma kai nomizete pos kano kai diafimisi kai efxaristimenos kai pano apola omilitiki sinergasimi kai exo isixo to kefalimou aplos pou thelo na katalikso den ine olles i antiprosopies xalia iparxoun kai kales aplos theli psaksimo

Senior Member Το avatar του χρήστη arden blue opc
    Περιοχή
    καλαβρυτα, Akhaia, Greece, Greece
    Αυτοκίνητο
    Corsa D OPC

Προεπιλογή

δε σας καταλαβα ρε παιδια γιατι δε το λετε ?στο μανωλη δε πας ?κι εγω εχω παει κι ενας φιλος μου και μαλιστα με εχει εξυπηρετησει-βοηθησει και το service σωστο και η τιμη τιμια.στο βουλαλα.δε λεμε ποιος ειναι καλος και μετα μας ξυριζουν τα λαμογια.

Περιοχή
    Opou iparxei ouiski
    Αυτοκίνητο

Προεπιλογή

den ithela na po kati giati den hksera an itheles na to peis esy....
    rotisa ti mama mou

kai akouo

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές