If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 8 από 8

Προεπιλογή Ερώτηση για το συνεργείο της Maxx Motors Κοζάνη

Καλημέρα σε όλους.

Θέλω να κάνω μία ερώτηση προς κατόχους Opel της περιοχής Δυτικής Μακεδονίας. Τι γνώμη έχετε για το συνεργείο της Opel Maxx Motors στην Κοζάνη. Θέλω να πάω να επιδιορθώσω κάποια ζημιά στο αυτοκίνητό μου και θέλω να είμαι σίγουρος ότι το συνεργείο τους είναι πραγματικά στελεχωμένο από άξιους επαγγελματίες. Απλά ρωτάω γιατί πολλά έχουν δει τα μάτια μας και πρέπει να είμαστε επιφυλακτική.

Ευχαριστώ

Senior Member Το avatar του χρήστη dimosthenis_g
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Αυτοκίνητο
    Astra GTC

Προεπιλογή

φίλε μου αγόρασα το αμάξι μου από την maxx κοζάνη. Γενικά εξερετική αντιμετώπιση σε όλα τα επίπεδα.ως προς το service αν και μετακινήθηκα αθήνα από την μικρή επαφή που είχα καλές εντυπώσεις.μακράν καλύτερες από αθήνα.αν δεν αγόρασες το αμάξι απο εκεί,στείλε μου Pm να σου πώ να βρείς ενα παιδί τις πωλήσεις που με εξυπηρέτησε κάποτε σε ένα θέμα που προέκυψε και να κάνεις χρήση του ονόματος μου για κάποια ίσως δημιουργία οικιότητας

Προεπιλογή

εξυπηρετικοτατοι και με γνωσεις..ο αρχημιχανικος ειναι φιλος μου.αν θες κατι πες μου..

Προεπιλογή

Ειχα ένα μικροπρόβλημα στο τιμόνι ,γρατσουνουσε οταν εστριβε και μου το δίορθωσαν αμεσα σε 5 λεπτά

Οταν έδειξα στον αρχιμηχανικο το κρυφό μενου του αυτοκινήτου ,αυτός με κοιτούσε αμήχανα
    ειδικά όταν τον ρώτησα για την θερμοκρασία ...

Είχα πάει για το πρόβλημα στα κουμπια του τιμονιού ,μου τα αλλαξανε 2 φορες μέσα στην εγγύηση χωρίς να λυθεί το προβλημα ,τελικά με πληροφόρηση από τον Ζαχο άλλαξα την καλωδίωση στο τιμόνι εκτός εγγύσησης δυστυχώς

Οταν άλλαξα τα φανάρια ,και έβαλα με ξένον ,πήγα για προγραμματισμό ωστε να τα ενεργοποιήισω με κοιτούσαν παράξενα ,δεν ήξεραν οτι γίνεται τέτοια αλλαγή ευτύχως είχα τις αδηγίες για το TECΗ σε χαρτάκι από τον Ζαχο .
    Μου ενεργοποιήσαν δωρεάν το αυτόματο κλείδωμα στις πόρτες

Senior Member Το avatar του χρήστη akism3
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Αυτοκίνητο
    Astra GTC

Προεπιλογή

στο service παντως ειναι πιο ακριβη η maxx απο την Dion στην Βεροια που πηγα εγω δυο φορες,σε καποια αλλα πραγματα που εβαλα στο αυτοκινητο τα βρηκα πιο φθηνα στην κοζανη. . .
    www.opel-club.gr

Προεπιλογή

Με ενδιαφέρει αν πραγματικά είναι επαγγελματίες στην δουλειά τους, και δεν κάνουν την εκπαίδευσή τους τώρα. Δηλαδή μην πειραματιστούν στο δικό μου αυτοκίνητο για πρώτη φορά

Senior Member Το avatar του χρήστη akism3
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Αυτοκίνητο
    Astra GTC

Προεπιλογή

Δεν νομιζω να υπαρχει τετοια περιπτωση...
    www.opel-club.gr

Προεπιλογή

Πήγα τελικά στην αντιπροσωπεία, μου επιδιόρθωσαν την ζημιά πραγματικά καλά αλλά ....., αλλά μου άφησαν ατέλειες. Δεν τοποθέτησαν σωστά κάποια κομμάτια έτσι όπως ήτανε στην αρχική τους θέση. Τους εξέφρασα τα παράπονά μου και πραγματικά μου τα επιδιόρθωσαν έτσι όπως ήτανε στην αρχική τους θέση. Επαγγελματική δουλειά στην ζημιά, ερασιτεχνική δουλειά στην συναρμολόγηση.

Παρόμοια Θέματα

1. Συνάντηση στην Κοζάνη!!!!
    Από τον/την kostasgtc13 στο forum Συναντήσεις / Events
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-02-10, 03:12
  2. Ανταλλακτικά OPEL ΣΚΑΡΚΑΛΑΣ - Κοζάνη
    Από τον/την ASCONAN στο forum Περιοχή Δυτ. Μακεδονίας & Θεσσαλίας
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-12-09, 22:33
  3. Προταση για συναντηση στην Κοζάνη!!
    Από τον/την kostasgtc13 στο forum Συναντήσεις τοu Club
    Απαντήσεις: 41