If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5

Post AGORA OPEL ASTRA 1.7CDI SPORT ΑΠΟΡΙΕΣ

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΟ FORUM.ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΚΑΘΩΣ ΧΑΖΕΥΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΚΙΝΗΤΟΥ.ΕΠΕΙΤΑ ΑΠΟ ΕΡΕΥΝΑ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΣΤΟ ASTRA J.ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟ FORUM ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟ ΠΟΙΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ.ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ 1.7 CDI 125Hp.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο babis.tsol Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΟ FORUM.ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΚΑΘΩΣ ΧΑΖΕΥΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΚΙΝΗΤΟΥ.ΕΠΕΙΤΑ ΑΠΟ ΕΡΕΥΝΑ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΣΤΟ ASTRA J.ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟ FORUM ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟ ΠΟΙΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ.ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ 1.7 CDI 125Hp.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
    Το astra δεν είναι αξιόπιστο; Ψάξου καλύτερα...
    Astra J 1.4T olympic white sport

Προεπιλογή

Το μοτέρ 1.7 CDΤI 125Hp στο astra j θα έλεγα ότι είναι ιδανική περίπτωση ροπάτο και οικονομικό αλλά στην Ελλάδα λόγω των σκουπιδο-πετρελαιων που έχουμε πλέον τα σύγχρονα diesel έχουν σημαντικά θέματα όπως τα παρακάτω :

http://www.opel-club.gr/vbulletin/sh...ight=BIODIESEL

http://www.opel-club.gr/vbulletin/sh...E9%E4%E9%F9%ED

Τα οποία δεν μπορεί να παραβλέψει έυκολα κάποιος που θέλει να δώσει μερικές δεκάδες χιλιάδες ευρώ για καινούριο πετρέλαιο

Smile ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

Ευχαριστω πολυ παιδια!!!!!!!Μου ανοιξατε τα ματια.Δεν προκειτε να ασχολυθω αλλο με πετρελαιοκινητα νεασ γενιασ.Λεω να ψαξω για diesel χωρισ φιλτροDPF η να περιμενω την αφιξη τον νεο LPG κινητηρων μαμα, που μαλλον θα αργησουν.

Περιοχή
    Λαμία
    Αυτοκίνητο
    Ντεν Έχω OPEL καρντιά μου

Προεπιλογή

LPG κινητηρες μαμα μάλλον απο 2012 θα δούμε απο ενημέρωση που είχα... Κρίμα!

Παρόμοια Θέματα

1. Opel Tigra Agora!!
    Από τον/την pappous7 στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-01-11, 22:06
  2. Ενσωματωμενο Navigator για Opel corsa (DVD60) αποριες
    Από τον/την lampros-trikala στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-06-10, 17:52
  3. Opel Astra G Sport
    Από τον/την Alexsts στο forum Tuning (Βελτίωση)
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-06-09, 16:39
  4. Agora OPEL VECTRA C 3,2 V6 GSI
    Από τον/την Vagos στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-06-07, 02:47

Tags for this Thread

Δικαιώματα - Επιλογές