If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 8 από 8

Προεπιλογή κακιστη εμπειρια hellas kardan

για να μην λεω πολλα θα πω το εξης πηγα τον κεντρικο για φτιαξιμο αλλαξαμε σταυρους τον βαζο πανω και την επομενη μερα παω για δουλεια.....στο δρομο πετυχαινω ενα audi a4 τα πλακωνουμε και στα 200 οπου ανεβαζα χιλιομετρα τερμα γκαζι εφυγε ο κεντρικος....εγω σωθηκα δοξα το θεο.....αυτο εγινε τον γεναρη τους ειχα παρει τηλ και μου ειπε αυτος...θα εσφιξε.επειδη τις εργασιες τις κανω εξω και εχει κρυο και μεχρι να βρω ανταλλακτικα πριν μια βδομαδα τελιωσα.παω στην kardan πριν 3 μερες περιπου....και η απαντηση....ο υιος του αφεντικου κυριως αρχισε το παραμυθι ε που πας και συ με τοσα χιλιομετρα θα φυγει καμια ροδα κ.τ.λ. μαλακιες.αυτα ειναι λεει να πηγαινουν μεχρι 160 αντε 170!!!!μου λενε μετα ειναι μετατροπη το αμαξι?λεω ναι 2.0 16βαλβιδο.τεσπα για να μν μακρυγορω ειπαν θα με παρουν τηλ για να φτιαξουμε εναν αλλο αλλα ακομα με παιρνουν///αυτοι ειναι επαγγελματιες.να πω οτι στον κεντρικο αλλαχτηκαν σταυροι και πανω απο τα ποτηρακια βαλαν ροδελα και την κολλησαν γυρω γυρω.αυτα.ουτε λογος να μου φτιαξουν ενα κεντρικο τζαμπα εστω ετσι

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xristos886 Εμφάνιση μηνυμάτων
    για να μην λεω πολλα θα πω το εξης πηγα τον κεντρικο για φτιαξιμο αλλαξαμε σταυρους τον βαζο πανω και την επομενη μερα παω για δουλεια.....στο δρομο πετυχαινω ενα audi a4 τα πλακωνουμε και στα 200 οπου ανεβαζα χιλιομετρα τερμα γκαζι εφυγε ο κεντρικος....εγω σωθηκα δοξα το θεο.....αυτο εγινε τον γεναρη τους ειχα παρει τηλ και μου ειπε αυτος...θα εσφιξε.επειδη τις εργασιες τις κανω εξω και εχει κρυο και μεχρι να βρω ανταλλακτικα πριν μια βδομαδα τελιωσα.παω στην kardan πριν 3 μερες περιπου....και η απαντηση....ο υιος του αφεντικου κυριως αρχισε το παραμυθι ε που πας και συ με τοσα χιλιομετρα θα φυγει καμια ροδα κ.τ.λ. μαλακιες.αυτα ειναι λεει να πηγαινουν μεχρι 160 αντε 170!!!!μου λενε μετα ειναι μετατροπη το αμαξι?λεω ναι 2.0 16βαλβιδο.τεσπα για να μν μακρυγορω ειπαν θα με παρουν τηλ για να φτιαξουμε εναν αλλο αλλα ακομα με παιρνουν///αυτοι ειναι επαγγελματιες.να πω οτι στον κεντρικο αλλαχτηκαν σταυροι και πανω απο τα ποτηρακια βαλαν ροδελα και την κολλησαν γυρω γυρω.αυτα.ουτε λογος να μου φτιαξουν ενα κεντρικο τζαμπα εστω ετσι
    ti ekanan lei kolisan tis asfalies apo ton stavro are souper mastores leme

Προεπιλογή

ετσι γινεται...τουλαχιστον ετσι το κανουν ολοι αλλα απο το συμπερασμα ειναι οτι δν κανει για μεγαλη περιστροφικη δυναμη 200 ++ χιλιομετρα.οι σταυροι του ασκονα δν εχουν ασφαλεια και αλλαζουν σταυρους και βαλανε μια ροδελα πανω απο τα ποτηρακια και την κολλησαν γυρω γυρω...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xristos886 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ετσι γινεται...τουλαχιστον ετσι το κανουν ολοι αλλα απο το συμπερασμα ειναι οτι δν κανει για μεγαλη περιστροφικη δυναμη 200 ++ χιλιομετρα.οι σταυροι του ασκονα δν εχουν ασφαλεια και αλλαζουν σταυρους και βαλανε μια ροδελα πανω απο τα ποτηρακια και την κολλησαν γυρω γυρω...
    kitakse filemou otan exis ena dinato amaksi vazis enan kalitero stavro kai isixazis apo kapio allo modelo tora otan kolane tis asfalies afta ine kakouries olo afto to sistima prepi na pezi kai poso malon otan exoun grasadoraki kai esto otan ine fiks enoo oti exi apo monotou graso tora otan kolano tis asfalies afta ine magia kalitera i gnomimou vres ena kalitero stavro apo allo kai exis isixo to kefalisou

Προεπιλογή

αν και δεν εχω παει εγω ακομα εκει τους ειχα για καλους επαγγελματιες...Κριμα...

Προεπιλογή

και γω επισης.και εχω ξαναπαει κιολας.για αποζημιωση βεβαια ουτε λογος ετσι..που κοντεψαν να με σκοτωσουν κυριολεκτικα ομως.

Προεπιλογή

εγω εκανα κεντρικο εκει περα και πραγματικα ειμαι αρκετα ευχαριστημενος ! βεβαια εγω τον τοποθετησα αλλα κατα τα αλλα δεν μπορεις να κρινεις απο ενα σφαλμα εναν επαγγελματια .

Προεπιλογή

τετοια σφαλματα κοστιζουν ζωες μπορουσαν να μου πουν δν γινεται πετα τον η να βρουμε καινουριο εξολοκληρου με το ιδιο καρε με ασφαλειες που ειναι τα ακρα του σταυρου.αλλα οταν σκεφτεσε μονο το χρημα ετσι ειναι

Παρόμοια Θέματα

1. Διαγωνισμος Ηχου(Emma Hellas) & ΔΕΞΙΟΤΕΧΝΙΑ, στη ΞΑΝΘΗ κυριακη 12/9
    Από τον/την corsa(i love kontres) στο forum Συναντήσεις / Events
    Απαντήσεις: 56
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-10-10, 20:44
  2. ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΕΣ
    Από τον/την dionkeykong στο forum Opel
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-02-10, 20:41
  3. PSCHIPTUNING Hellas
    Από τον/την clutchmaster στο forum Προσφορές
    Απαντήσεις: 0