If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4

Προεπιλογή προβλημα με το καλοριφερ σε corsa opc

το προβλημα ειναι το εξης. δεν δουλευει η 1η η 2η και η3 ταχυτητα απο απο το καλοριφερ. ειναι το απλο οχι clima η 4η ταχυτητα δουλευει κανονικα... μου το ειχε κανει και παλιοτερα αλλα εφτιαξε μονο του....

Προεπιλογή

Μαλλον θελει αντισταση.
    68 45 796
    72,07Ε

Προεπιλογή

Λοιπον ακριβως το ιδιο εχω στο δικο μου κ ψαχνω να βρω το ανταλλακτικο τωρα κατα ποσο ιδια ειναι η τεχνολογια σε αυτο τον τομεα δεν ξερω μιας κ το δικο μου ειναι αρκετα παλιοτερο...
    Στο μοτερ του καλοριφερ που βρισκετε εμπρος στο ταμπλο διπλα στο μοτερ των υαλοκαθαριστηρων στον ανεμιστηρα του καλοριφερ κοινως εχει μια αντισταση η οποια ρυθμιζει τις στροφες του εν λογω ανεμιστηρα αν αυτη καει για οποιονδηποτε λογο τοτε δουλευει μονο στο τερμα που το ρευμα πηγαινει απ ευθειας στον ανεμιστηρα και του δινει φουλ στροφες!στις θεσεις 1-2-3 η αντισταση αυτη εχει τον σκοπο να μειωνει το ρευμα που φτανει στον ανεμιστηρα ωστε να περιστρεφετε με λιγοτερες στροφες!!!
    συμπερασμα:Αν σε αμαξι 15ετιας+αυτη η ΚΩΛΟΑΝΤΙΣΤΑΣΗ κοστιζει 67€ δεν θελω να φανταστω ποσο κοστιζει στο δικο σου....!!!
    Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ...........
    z20let astra F

Προεπιλογή

αυτη η αντισταση πως ειναι μπας και την παρουμε απο κανενα τρακαρισμενο

Παρόμοια Θέματα

1. Προβλημα με το καλοριφερ
    Από τον/την ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-01-11, 14:41
  2. καλοριφερ και νερα
    Από τον/την opelocoupaki στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-01-10, 16:15
  3. Καλοριφερ
    Από τον/την GFotopoulos στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-12-09, 21:50
  4. Προβλημα με καλοριφερ
    Από τον/την j_v στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-10-09, 12:20
  5. ΒΟΗΘΕΙΑ -ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΨΥΓΕΙΟ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ
    Από τον/την ppete στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-02-08, 16:35

Δικαιώματα - Επιλογές