If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Ανάβετε προβολείς ομίχλης ανεξαρτήτως καιρού;

Ψήφισαν
116. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Ναι

37 31,90%
  • Οχι

79 68,10%
Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 65 από 65

Προεπιλογή

Έχω ακούσει ότι τα μαμά και εφόσον παραμένουν σωστά ρυθμισμένα, σε κανονικό οδόστρωμα, δεν ενοχλούν. Αυτά που είναι ότι να'ναι, είναι τα προβολάκια που βάζουν κάτι καγκούρια (κατά κύριο λόγο σε BMW) από τζιμάνια μαστο(ύ)ρια που βαριούνται και συνδέουν τα προβολάκια με την μεσαία σκάλα και τα ρυθμίζουν το ένα να κοιτάει τον ουρανό με τ'άστρα (τα άστρα του ουρανού, όχι τα δικά μας) και το άλλο να φωτίζει τέρμα αριστερά ή δεξιά.

Αν μου σκάνε προβολάκια από πίσω, κάνω σινιάλο με το δικό μου το πίσω ομίχλης (καθότι είναι και το μόνο που έχω :P )

Senior Member Το avatar του χρήστη nikos kara
    Περιοχή
    Alexandroupolis, Evros, Greece, Greece
    Αυτοκίνητο
    Insignia

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο VAUXHALL! Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνώ ότι τα προβολάκια τα ανάβουμε μόνο σε περίπτωση ομίχλης ή σε έντονη βροχόπτωση αλλά ρε παιδιά εγώ τα άναψα 2 φορές όταν έπιασε βροχή και το ένα θρυματίστηκε(το άλλαξα) ενώ το άλλο ράγισε και όταν πήρα στην αντιπροσωπεία για να διαμαρτυρηθώ μου είπαν να μην τ'ανάβω όταν έχει υγρασία γιατί σπάνε!!!
    gia sas k apo mena
    otan eixa k ego to astra h ta anava sinexia(imoun k ligo g@vlopitsirik@s)eixa spasi 3 fores ta provolakia apo vroxi ekane diastoli-sistoli to tzami k ragize. apo tote den ta exo ksana anapsi pote mono otan exei omixli h gia na tin spaso ston apenanti tou ta anavosvino mpas k pari xampari oti einai kalokairi me 40 vathmous k den exei omixli.
    sigekrimena exthes itan piso mou ena tzip ths frontex k o m@l......@s ta eixe anamena ton ekana sinialo me to piso fos omixlis alla pou na pari xampari.....
    are po%@#%$%ts@ pou theloun meriki
    opel insignia 1,8 cosmo
    opel astra h 1,4 cosmo
    opel corsa d 1,2 enjoy
    opel corsa d 1,3 ecoflex

Προεπιλογή

Επιτρέπεται σε αυτοκίνητα (χωρίς φώτα ημέρας drl) να χρησιμοποιούν τους προβολείς ομίχλης ως φώτα ημέρας?

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο opel astra j 2011 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επιτρέπεται σε αυτοκίνητα (χωρίς φώτα ημέρας drl) να χρησιμοποιούν τους προβολείς ομίχλης ως φώτα ημέρας?
    νομιζω πως οχι . αν θελεις αναβεις την μεσαια σκαλα στα φωτα σου
    Δεν είναι αυτοκίνητο. ... είναι Ford

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο i.karampelas Εμφάνιση μηνυμάτων
    νομιζω πως οχι . αν θελεις αναβεις την μεσαια σκαλα στα φωτα σου
    +1

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234

Παρόμοια Θέματα

1. Προβολείς ομίχλης Corsa D...
    Από τον/την thodoris_corsa στο forum Exterior (Εξωτερικά)
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-12-10, 21:14
  2. Προβολείς ομίχλης
    Από τον/την thanasis134 στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-02-09, 15:46
  3. Προβολείς ομίχλης σε astra g
    Από τον/την dimopel στο forum Exterior (Εξωτερικά)
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-02-08, 00:30

Δικαιώματα - Επιλογές