If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 3 από 31 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 60 από 607
    Senior Member
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Αυτοκίνητο
    Astra J

Προεπιλογή

λοιπον...αμα βρειτε κατι ενημερωστε με...σχετικα με σαιτ απο ελλαδα δλδ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nickoss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε Κώστα είναι led ή όχι?Τώρα κοιτάζω να τις αγοράσω και εγώ κ βρήκα 1 σαιτ που έχουν 7 ευρώ και έστειλα ερώτηση για κόστος μεταφωρικών.

Ειναι λαμπες αλογονου. Αν βαλεις led θα εχεις μηνυμα για καμμενη λαμπα. Προσοχη στα watt να ειναι 21/5w.

.
    Όταν ο άντρας ανοίγει την πόρτα του αυτ/του στη σύζυγό του,2 πράγματα μπορεί να συμβαίνουν:ή είναι καινούρια η σύζυγος ή είναι καινούριο το αυτοκίνητο

Προεπιλογή

Φίλε Κώστα επειδή το λινκ για την αγορά των λαμπών δεν λειτουργεί μπορείς να μας πείς απο ποιό σάιτ
    και σε ποιά τιμή τα πήρες.

Προεπιλογή

Μπορειτε να τις παραγγειλετε και απο εδω

http://americat.gr/product_info.php?...oducts_id=9327

η να περασετε απο εκει οσοι ειστε απο Αθηνα και να τις αγορασετε επι τοπου.

.
    Όταν ο άντρας ανοίγει την πόρτα του αυτ/του στη σύζυγό του,2 πράγματα μπορεί να συμβαίνουν:ή είναι καινούρια η σύζυγος ή είναι καινούριο το αυτοκίνητο

Προεπιλογή

Ευχαριστώ για την βοήθεια .Θα ήθελα να σε ρωτήσω αν τις άλλαξες μόνος και αν ναί,πως .Έβγαλες απο τις βίδες όλο το φανάρι η με κάποιο τρόπο

ξεβίδωσες το ντουί της λάμπας.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη GIESPI : 29-11-10 στις 09:41

Προεπιλογή

Πήγα στο κατάστημα που έδωσε ο φίλος Κώστας και της άλλαξα με συνολικό κόστος 27.30 ευρώ.17.30 οι λάμπες και 10 εργατικά.Πήρα την καλύτερη ποιότητα γιατί υπήρχαν και πολύ φθηνότερες.Το αποτέλεσμα πολύ καλό.Θα δούμε και πόσο θα κρατήσουν.Ευχαριστώ για τις πληροφορίες.

Προεπιλογή

Χαιρομαι που τα καταφερες. Πες μας εντυπωσεις.. Στον ηλιο φαινονται καλα?

.

Προεπιλογή

Aρκετά καλά αλλά το σημαντικότερο είναι που έφυγε η κιτρινίλα όπως κάποιος άλλος εύστοχα παρατήρησε και
    δίνει την αίσθηση για καλό και ακριβό φωτισμό.

Προεπιλογή

παιδια βρηκα καποιες λαμπες αλλα δεν ξερω αν κανουν κ αν μου βγαζουν μυνημα....δειτε παρακατω http://www.accessories-eshop.gr/inde...oduct&pid=2801

Προεπιλογή

Πρέπει να είναι διπολικές 21/5w και 12v Αλογόνου και απο ότι βλέπω αυτές δεν πληρούν τις προδιαγραφές.Αυτό βέβαια με επιφύλαξη γιατί δεν έχω γνώση ηλεκτρολογίας.

Προεπιλογή

Παιδια διαβασα το post αλλα με μπερδεψατε λιγο.Λοιπον

α) για φωτα ημερας τι λαμπες βαλατε και απο που;

β) για φωτα θεσεως τι λαμπες βαλατε και απο που;

γ) για φωτα θεσεως τι λαμπες βαλατε και απο που;

(Για ολα εννοω τι τυπο λαμπας βαλατε και απο που τις παραγγειλατε)

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mps Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια βρηκα καποιες λαμπες αλλα δεν ξερω αν κανουν κ αν μου βγαζουν μυνημα....δειτε παρακατω http://www.accessories-eshop.gr/inde...oduct&pid=2801
    Αυτες ειναι τυπου Τ10 και κανουν μονο για την πινακιδα και επειδη ειναι led θα βγαζουν σφαλμα. Τα drl παιρνουν λαμπες τυπου Τ20 και κατα προτιμηση αλογονου και οχι led, για να μην εχεις σφαλμα.

.

Προεπιλογή

Ο αισθητήρας για τα φώτα που βρίσκεται γιατί ενώ σήμερα είχε τρομερή λιακάδα,έβαλα μπροστά το αμάξι κ άναβαν τα φώτα πορείας κ μετά από μια διαδρομή περίπου 2km έσβησαν κ γύρισε σε φώτα ημέρας.

Προεπιλογή

Στο πλαστικό που βρίσκεται η βάση του καθρέπτη.
    Πατάτε φρένο αντί για κόρνα. Με την κόρνα δεν προλαβαίνετε κάτι...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GIESPI Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πήγα στο κατάστημα που έδωσε ο φίλος Κώστας και της άλλαξα με συνολικό κόστος 27.30 ευρώ.17.30 οι λάμπες και 10 εργατικά.Πήρα την καλύτερη ποιότητα γιατί υπήρχαν και πολύ φθηνότερες.Το αποτέλεσμα πολύ καλό.Θα δούμε και πόσο θα κρατήσουν.Ευχαριστώ για τις πληροφορίες.

καλημερα , πηγα & εγω απο το καταστημα που εδωσε ο κωστας .
    Αγορασα & εγω τις λαμπες με κοστος 17 ευρω .
    ρωτησα για τις διαφορες με τις πιο φτηνες λαμπες που κοστιζουν 2,50 ευρω & μου ανεφερε οτι οι φτηνες κιτρινιζουν ενω με τα 17 e εχουν πιο λευκο φωτισμο .
    Ετσι ειναι οπως τα ειπε , η διαφορα κοστους δεν εχει σχεση με την διαρκεια ζωης της λαμπας αλλα με τον φωτισμο.
    Εκανα την αλλαγη μονος μου ( δεν απαιτειται να εχεις ιδιαιτερες τεχνικες γνωσεις)
    Το αποτελεσμα πολυ καλο , thanks φιλε κωστα !

Senior Member
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Αυτοκίνητο
    Astra J

Προεπιλογή

ναι ρε παιδια αλλα αυτες που γραφεται στο σαιτ...γιατι δν εχει και τις καλες...??

αφου ολοι τις καλες θελουμε...

δεν εχει καμια φωτο????

Προεπιλογή

φιλε μου εχει σημασια εαν τις εχει στο site .
    Εχει τηλ .επικοινωνιας , πες του ποιο αυτοκινητο εχεις & θα καταλαβει αμεσως .
    ολοι τις ιδιες παιρνουν .Ξεκινησαν πρωτα να βαζουν πρωτα τα insignia.
    Για την τοποθετηση ειναι απλο θα βγαλεις - ξεκουμπωσεις το εξωτερικο καπακι & μετα πατωντας τα κλιπσακια θα βγαλεις εκτος την λαμπα. Μετα θα βαλεις την νεα λαμπα & τελος .

Προεπιλογή

paidia... tis lampes autes tis thelw k gw... alla eimai apo salonica.. opote ti kanoume? kati allo na rwtisw... ekana mia apopeira na allaksw oles tis labes stin plafoniera mesa.. evala ledakia leuka.. pantou.. k pisw stin pinakida episis... to apotelesma exairetiko... alla vgazei ena mnm stin arxi(pou molis patas to aristero koubi apo to flash feugei).. leei "check the lamp bulbes" ..kapws etsi.. logika kati paizei me ton typo twn ledakiwn!! dws'te mou ligo ta fwta sas.. de me enoxlei idiaitera.. alla yparxoun ledakia as poume.. symvata? ki an nai.. pou? i ginete an to paw ston adiproswpia n mou diagrapsoun auti tin eidopoiisi k telos..?
    "ASTRA mi me malwnete, ASTRA mi malwnete pou tragoudw ti nyxta"

Senior Member
    Περιοχή
    Δερβένι Κορινθίας
    Αυτοκίνητο
    Astra J

Προεπιλογή

Μόλις σήμερα έβαλα τις λάμπες που μου πρότεινε ο Κώστας.Είναι αρκετά όμορφες και εννοείται δεν έχουν καμμία σχεσή με τις άλλες.Έχουν πολύ λίγο προς το μωβ νομίζω.

Senior Member
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Αυτοκίνητο
    Astra J

Προεπιλογή

ποιες ειναι οι λαμπες που σου προτεινε ο κωστας??

Σελίδα 3 από 31 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. AFL φωτα σε νεο astra j.
    Από τον/την petros61 στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 35
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-07-18, 14:23
  2. astra j φωτα πινακιδας
    Από τον/την geo.k στο forum Exterior (Εξωτερικά)
    Απαντήσεις: 122
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-03-18, 00:35
  3. φαναρια μαυρα με led ημερας astra gtc
    Από τον/την opelara στο forum Exterior (Εξωτερικά)
    Απαντήσεις: 81
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-06-10, 12:27
  4. Απαντήσεις: 60
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-12-09, 15:18
  5. ερωτηση για φωτα astra g
    Από τον/την gibsonlp στο forum Exterior (Εξωτερικά)
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-10-09, 21:39

Δικαιώματα - Επιλογές