If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
    Senior Member Το avatar του χρήστη kyriospiperhs
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Αυτοκίνητο
    Astra H TwinTop

Προεπιλογή Εντυπωσεις απο Καλτσουνη Δεκελειας

Επειδή σήμερα παρέλαβα το αυτοκίνητό μου από την Opel Καλτσούνης στη Δεκελειας να πω απλα ενα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στον υπεύθυνο του συνεργειου και στους μηχανικους του. Κατι θεματα οπως βολαν και cim τιμονιου-επαναπρογραμματισμο (προβλημα με φωτα-κορνα) ο Κυριος καλτσουνης τα περναει βεβαιως στην εγγυηση και χωρις πολλες κουβεντες και συζητησεις! Οπως αλλωστε σε ενημερωνει και η opel στο βιβλιαρακι εγγυησεως για μοτερ-σασμαν-εγκεφαλο(και περιφερειακους εγκεφαλους) Σε κάτι άλλα θεματα οπως cruise control, λαδακια και δεν ξερω εγω τι αλλο που χρεωθηκα (λογικο και αναμενομενο) οι τιμές του ειναι απόλυτα λογικες!!! Ο ηλεκτρολογος του (ενας ωραιος τυπας με κοτσιδα) σου κανει τις πλεξουδες ***ρδελο για να σου φτιαξει αυτο που θες ΑΛΛΑ ειναι ο μονος κυριοι που παρατηρησα οτι τις ξαναβαζει στη θεση τους σχολαστικα μια μια ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΜΕΝΑ, κραταει τα βιδακια σε μια ακρη και προσεχτικα τα βαζει ενα ενα λες και το αμαξι ειναι ΔΙΚΟ ΤΟΥ και ειναι πολυ ψαγμενος. Ο υπευθυνος και ο συνυπευθυνος (ενας ξανθος με astra opc) ειναι ΕΥΓΕΝΕΣΤΑΤΟΙ και ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΤΑΤΟΙ και γουσταρουν αυτο που κανουν. Σιγουρα κερδιζουν λεφτα απο αυτο αλλα κανεις δε δουλευει για την ψυχη της μανουλας του και φιλοι μου ΣΙΓΟΥΡΑ αυτα που σας λεω δεν ειναι αυτονοητα καθως εχω μεγαλη εμπειρια απο συνεργεια και αυτοι οι κυριοι αποτελουν εξαιρεση. (Και εχω εμπειρια ΜΕΓΑΛΗ σε συνεργεια Lancia, Ford και Opel και σαν πελατης τους και αυτοι σαν πελατες μου)Τετοιοι ανθρωποι αξιζουν να γεμιζουν απο πελατες και να εχουν ΠΑΝΤΑ δουλεια. Αν θελετε να αφησετε το αμαξακι σας ησυχοι οπως εγω που για πολλοστη φορα ειπα ΞΕΡΕΙ τι κανει αυτος αλλα πρωτη φορα ΔΕΝ βγηκα ψευτης, πηγαιντε στον Καλτσουνη στη Δεκελειας! Σας ενημερωνω οτι ΔΕΝ γνωριζω κανεναν εκει μεσα και ΔΕΝ εχω με κανεναν συγγενεια. Αν θελετε κανω την καταχωρηση μου και επωνυμα για να αποφευγουμε παρεξηγησεις. Και παλι ΜΠΡΑΒΟ κυριοι ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ του συνεργειου Καλτσουνης στη Δεκελειας!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kyriospiperhs : 11-09-10 στις 00:05
    ASTRA TWINTOP 1.6TURBO COSMO

Ρωτάει το αφεντικο το λογιστή του... πόσο κάνει 1+1;
    Και ο λογιστής απαντάει... πόσο θες εσύ να κάνει;

Περιοχή
    ATHENS
    Αυτοκίνητο
    Meriva

Προεπιλογή

Και εγώ επίσης 5 χρόνια κάτοχος opel ούτε μια φορά δεν παρουσιάστηκε στο εν λόγω κατάστημα-συνεργείο κάποιο θέμα που να μπορώ να δυσαρεστηθώ, γνωρίζω βέβαια ότι μπορώ να πάω και αλλού για το όχημα και να γλιτώσω λεφτά αλλά την σιγουριά και την ασφάλεια που μου παρέχουν πολύ δύσκολα μου φαίνεται μπορώ να την βρω αλλού.

Προεπιλογή

Παιδια και για εμενα ειναι ενα απο τα καλυτερα συνεργεια opel!!
    Tuned by 0-400 Tune 2 Race And Ace Motosport...

Προεπιλογή

Έχω να προσθέσω προς υπεράσπιση του Καλτσούνη στην Δεκελείας.

Μετά από τόση ανάγνωση εδώ μέσα αλλά και γενικότερα είχε φοβηθεί το μάτι μου τις αντιπροσωπείες.
    Μιλάμε πήγα εκεί και έτρεμα μην μου πουν καμιά ******α και επειδή δεν είμαι σχετικός, πληρώσω άδικα.

Για να καταλήξω τα παλικάρια εκεί & ο υπεύθυνος του service ήταν άψογοι στην συμπεριφορά και στην εξυπηρέτησή τους. Είναι η μόνη αντιπροσ. από αυτές που πήγα που με καθυσήχασαν για τα λάστιχα μου ενώ ήμουν έτοιμος να τα αλλάξω από αυτά που άκουγα.

Επίσης ζητάνε 200ευρ για τοποθέτηση συναγερμού gemini την στιγμή που 2 άλλες κεντρικές αντιπροσ. θέλανε 250 για meta.

Επίσης μου διευκρίνησαν ότι τοποθετούν Xenon του εμπορίου ενώ άλλοι όχι (δεν ξέρω γιατί)

Μπορεί να ακούγονται λίγα αλλά μόνο η ψυχολογία που έχεις όταν αισθάνεσαι ότι σου λένε την αλήθεια και ότι δεν κοιτάνε να σε φάνε ζωντανό μέτρησε πολύ.

Εγώ λοιπόν συστήνω τους συγκεκριμένους ανθρώπους αυτούς.

Παρόμοια Θέματα

1. φωτο σχολια και εντυπωσεις από την εκδρομή στα Ιωαννινα 17-18/04/2010
    Από τον/την opcastras στο forum Συναντήσεις τοu Club
    Απαντήσεις: 182
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-05-10, 21:15
  2. Απαντήσεις: 68
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-12-09, 22:22
  3. Εντυπωσεις απο την Opel Βουλαλας.....???
    Από τον/την STAMATHS στο forum Εμπειρίες Αγοράς
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-05-09, 19:36
  4. Απαντήσεις: 224
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-12-07, 21:32
  5. Νεα μετατροπη απο Καλτσουνη για ASTRA G
    Από τον/την gleboukas στο forum Tuning (Βελτίωση)
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-07-06, 15:13

Δικαιώματα - Επιλογές