If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 60 από 71

Προεπιλογή

τα φοραω (eibach) δυομιση χρονια με flexride αναρτηση.μου τα τοποθετησαν στην αντιπροσωπεια κ το μονο μειον ειναι οτι χανεις την εγγυηση απο τα αμορτισερ, ετσι μου ειπαν.σφαλμα δεν εχει βγαλει ποτε. εγινε αρκετα ομορφο κ πιο στημενο στο δρομο
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη batsoulisp : 03-11-13 στις 01:54

Προεπιλογή

Κοπαναει;

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο batsoulisp Εμφάνιση μηνυμάτων
    τα φοραω (eibach) εναμιση χρονο με flexride αναρτηση.μου τα τοποθετησαν στην αντιπροσωπεια κ το μονο μειον ειναι οτι χανεις την εγγυηση απο τα αμορτισερ, ετσι μου ειπαν.σφαλμα δεν εχει βγαλει ποτε. εγινε αρκετα ομορφο κ πιο στημενο στο δρομο
    Καμμια φωτο να το χαζεψουμε παιζει..?

Senior Member Το avatar του χρήστη zelos
    Περιοχή
    αθηνα
    Αυτοκίνητο
    Astra GTC

Προεπιλογή

Καλημερα!!Ρε παιδια καποιος που να εχει βαλει τα ελατηρια χαμηλωματος σε astra j με flexride να μας πει που τα εβαλε γιατι εγω πηγα σε εναν κ μ ειπε οτι δν μπορει ν μ τα βαλει..

Περιοχή
    αθηνα
    Αυτοκίνητο
    Astra GTC

Προεπιλογή

Δν ειδα το πιο πανω post..δηλαδη αξιζει φιλε μ ε;; Λες σε οποιαδηποτε αντιπροσωποια και νΑ παω να μ τα βαλουν;;ποσο χαμηλωσε;;

Προεπιλογή

για εμενα που ειμαι επαρχια κ ειναι καπως καλυτεροι οι δρομοι, αξιζει. 3.5 με 4 εκατοστα χαμηλωνει με 18αρα ζαντα.θα ανεβασω κ φωτος

Περιοχή
    αθηνα
    Αυτοκίνητο
    Astra GTC

Προεπιλογή

Κ εγω 18 εχω οποτε μια χαρα..να σ ρωτησω φιλε μ κατα την Παραγγελια πρεπει να προσεξω κατι;;δηλαδη εχει αλλο κωδικο για χαμηλωμενο sport chassis η οχι;;

Περιοχή
    αθηνα
    Αυτοκίνητο
    Astra GTC

Προεπιλογή

επειδη θα παω αυριο να τα παραγγειλω μηπως θα μπορουσες να μ πεις αν προσεξες κατι κατα την παραγγελεια των ελατηριων π.χ κωδικο γιατι μαλλον για flexride αναρηση θα ειναι διαφορετικα αποτι με τν απλη..το δικο σ εχει χαμηλωμενο sport chassi???σε ρωταω φιλε μ γιατι εμενα μ ειχαν πει οτι χαμηλώνει 3cm..
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη zelos : 05-11-13 στις 18:16

Προεπιλογή

Δεν νομιζω να ειναι διαφορετικα για flexride τα αμορτισερ αλλαζουν.τα ελατηρια πρεπει να ναι ιδια.Αλλα εκει που θα τα παραγγειλεις ενημερωσε τον στο καταλογο θα το λεει

Προεπιλογή

τα παραγγειλα μεσω ενος γνωστου μου εχει καταστημα με ανταλλακτικα αθηνα κ μου τα εστειλε επαρχια.δεν εχω το κουτι εδω που ειμαι τωρα για να βοηθησω με κωδικο.δεν εχω χαμηλωμενο sport chassi.

Περιοχή
    αθηνα
    Αυτοκίνητο
    Astra GTC

Προεπιλογή

Θα παω αυριο κ βλεπουμε τν αλλη βδομαδα εχω ραντεβου στν αντιπροσωπεια οποτε μετα τν τοποθετηση θα σας πω αποψεις και θα ανεβασω και φωτο..

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zelos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα παω αυριο κ βλεπουμε τν αλλη βδομαδα εχω ραντεβου στν αντιπροσωπεια οποτε μετα τν τοποθετηση θα σας πω αποψεις και θα ανεβασω και φωτο..
    Σωραιος!

Προεπιλογή

Περιμενουμε

Προεπιλογή

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10201860023679953&set=o.8645162259&type=3&theater[/IMG]
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη batsoulisp : 14-11-13 στις 18:02

Περιοχή
    αθηνα
    Αυτοκίνητο
    Astra GTC

Προεπιλογή

εχθες εγινε η τοποθετηση των ελατηριων χαμηλωματος(eibach pro kit) και το αυτοκινητο μ οπως εχω πει και παραπανω ειναι το astra gtc j 1.6t sport..Παιδια αυτο που εχω να πω ειναι οτι το αποτελεσμα ειναι φανταστικο..απο θεμα ομορφιας απιστευτο..απο θεμα κρατηματος οσο εχω προλαβει να καταλαβω ειναι οτι το αυτοκινητο παταει καλυτερα στο δρομο..κοπανηματα δν εχω παρολο που φοραω και 18αρες..αξιζει πραγματικα και με 1 λεξη απιστευτο....πιο χαμηλο πιο στημενο και πιο αγριο το gtc...και το σημαντικοτερο χωρις ενδειξεις βλαβης..εχω κανει αρκετες αλλαγες στο αυτοκινητο και πιστεω οτι αυτη ηταν η καλυτερη..ελπιζω να προλαβω να ανεβασω και φωτο αυριο..φιλε batsoulisp πολυ ομορφο το astraki σ να το χαιρεσαι και με ασφαλη χιλιομετρα..

Προεπιλογή

Αν έχεις χρόνο έλα σε καμιά συνάντηση να το δούμε και από κοντά. Να το χαίρεσαι και καλά χιλιόμετρα.

Προεπιλογή

εχθες εγινε η τοποθετηση των ελατηριων χαμηλωματος(eibach pro kit) και το αυτοκινητο μ οπως εχω πει και παραπανω ειναι το astra gtc j 1.6t sport..Παιδια αυτο που εχω να πω ειναι οτι το αποτελεσμα ειναι φανταστικο..απο θεμα ομορφιας απιστευτο..απο θεμα κρατηματος οσο εχω προλαβει να καταλαβω ειναι οτι το αυτοκινητο παταει καλυτερα στο δρομο..κοπανηματα δν εχω παρολο που φοραω και 18αρες..αξιζει πραγματικα και με 1 λεξη απιστευτο....πιο χαμηλο πιο στημενο και πιο αγριο το gtc...και το σημαντικοτερο χωρις ενδειξεις βλαβης..εχω κανει αρκετες αλλαγες στο αυτοκινητο και πιστεω οτι αυτη ηταν η καλυτερη..ελπιζω να προλαβω να ανεβασω και φωτο αυριο..φιλε batsoulisp πολυ ομορφο το astraki σ να το χαιρεσαι και με ασφαλη χιλιομετρα..
    Μπραβο ρε φιλε βαλε και καμια καλη φωτο να δουμε κι εμεις.

Προεπιλογή

Καλησπερα. Δεν βρηκα σχετικο θεμα οποτε θα ρωτησω εδω.

Παραγγειλα το astra 1,6 diesel (εκδοση dream χωρις flexride) και επελεξα στα εξτρα το χαμηλωμενο sport chassis.

Γνωριζει καποιος περισσοτερες πληροφοριες; Αποτελειται μονο απο ελατηρια; Ποσο χαμηλοτερο ειναι;

Senior Member Το avatar του χρήστη Touring the M3
    Περιοχή
    Αθήνα-Saints
    Αυτοκίνητο
    Άλλο (Ζητείστε να καταχωρηθεί εάν δεν υπάρχει στη λίστα)

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nickboul Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα. Δεν βρηκα σχετικο θεμα οποτε θα ρωτησω εδω.

Παραγγειλα το astra 1,6 diesel (εκδοση dream χωρις flexride) και επελεξα στα εξτρα το χαμηλωμενο sport chassis.

Γνωριζει καποιος περισσοτερες πληροφοριες; Αποτελειται μονο απο ελατηρια; Ποσο χαμηλοτερο ειναι;
    Ό πωλητής τί σου είπε;
    devotee since 1984.....

..η ημιμάθεια,αφήνει τη βλακεία πολύ πίσω.....

Προεπιλογή

Ελατήρια. Ρώτησα όμως και την opel hellas και περιμένω επίσημη απάντηση.

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. ελατηρια χαμηλωματος
    Από τον/την babisitalo στο forum Στήσιμο
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-05-11, 22:35
  2. ελατηρια χαμηλωματος corsa opc
    Από τον/την golfmaniak στο forum Στήσιμο
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-07-10, 00:58
  3. ελατηρια χαμηλωματος kilen
    Από τον/την xristos886 στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-03-10, 19:35

Δικαιώματα - Επιλογές