If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 16 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 6141516
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 301 έως 308 από 308

Προεπιλογή

εγω ημουν 10/2009 ως 05/2010 ! :P

Προεπιλογή

297 Δ 2006 ΠΑ
    15 Νοεμβρίου 2006 2η μοίρα Α3 124ΠΒΕ Τρίπολη
    Τον Δεκέμβριο του 2006 123ΠΤΕ Τατόι ΜΟΟΧ μηχανικός οδηγός οχημάτων μεταφοράς
    Τον Ιανουάριο του 2007 112ΠΜ Ελευσίνα Μοίρα Μεταφορών
    Τον Ιούλιο του 2007 ΜΚ Αλιάρτου
    Και 15 Νοεμβρίου του 2007 τέλος από την ΔΑΚ στην Λάρισα
    Ωραία χρόνια!!!!
    Opel Astra H GTC 1.6Turbo Sport

Προεπιλογή

295 2006 Β ΕΣΣΟ
    Κέντρο Κιλκίς στρατόπεδο Καμπανη
    Μετά Αθήνα ένα μήνα στο Γουδί.
    Μετά ένα 5μηνακι Λήμνο στη Μύρινα
    Τέλος άλλο ένα 5μηνακι Λάρισα απ'όπου και απολύθηκα.

Τρίκαλα έμενα και δε μου έδειξαν διανυκτέρευση. Έδωσα πήρα στη Λάρισα τζίφος.
    Λέω τον πατέρα μου... νοίκιασε μου σπίτι . Βρήκα δίπλα στη στρατιά ένα υπόγειο με 150 ευρώ και πήρα διανυκτέρευση. Αλλά το γέλιο είναι ότι δε μου έδιναν 2ωρη να ενεργοποιήσω ρεύμα και νερό. Οπότε με μπουκάλια για νερό και...ακου Τώρα...απο τη διπλανή εκκλησία στον Άγιο Αντώνιο κεριά για να βλέπω!!! Σουφρωνα μερικά μετά από κάθε υπηρεσία που γύρισα σπίτι και όλα κομπλέ. Πως δε μου έφερε καμία γριά από δίπλα την αστυνομία για μαύρη μαγεία.
    Αλλά Ναι...ωραια χρόνια!!!

Προεπιλογή

348... Μαυροσκουφης....

Αυλώνα κέντρο.... ειδικοτητα Τεχνίτης Τηλεπικοινωνιών Πύργος... 12ΕΜΑ Έβρος (το μεγαλύτερο μέρος της θητείας).... Κοζάνη Ανδριανούπολη για την απόλυση...

Προεπιλογή

Κανονικα 254 εμπενα μεγαλο πευκο, αλλα καθηστερησα και μπηκα με την 262-99Ε.
    Παρουσιαση 6ο Συνταγμα Κορινθος, πικρα η πρωτες 18 μερες αν θυμαμαι καλα μεχρι την 1η αδεια.
    Μετα 625 Εκε Περαμα Ιωαννινα, με κανανε γιωτα, γιατι τα οπλα δεν φτανανε για ολους!!!!! Μιλενιουμ μεσα, πηρα ειδικοτητα οδηγος Μ113.
    Συνεχεια Εβρος Νεοχωρι Ορεστιαδας 616μτπ το λεγομενο F16 τοτε, καλες εποχες, να χιονιζει και να κανεις πορεια στους -18, 1η φορα ειδα μπροστα στα ματια μου να παγωνει νερο σε 1 δευτερολεπτο, ασκησεις??? να στηνεις δυχτια στα Μ113, 3 η ωρα το βραδυ, ο εβρος περασε σαν μια μεγαλη βουη...εμπειρια μεγαλη, εριξα με οτι οπλο υπαρχει απο 45αρι περιστροφο μεχρι 50αρι κατα ριπας...
    Και τελος 605τπροκ Ανω ποροια, σε φυλακιο ανεπηθυμιτων!!!! Τυχαια με στηλανε, 1η μερα ελεγα που μας πανε εκει πανω, 45 λεπτα χωματοδρομος, ακομα και ο αρχιφυλακας δοκιμος ανεπυθημιτος ηταν!!! ...με ρωτουσαν ολοι τι εκανα και με στελνουν εκει πανω, φυλακιο Ομορφοπλαγιας, χωρις ρευμα, νερο απο πηγη τρεχουμενο, και 6 μηνες περασα χλιιιιιιιιιδαααα!!! 7-8 ατομα ημασταν ολοι, πετουσαμα τις φακες και τα φασολια και ψηναμε κοψιδια!!!!...45 μεσα 10 εξω (αδεια) πηρα 8 κιλα εκει πανω!! Γ@@@@μενα bueno!!! Την μονοπολη την σκισαμε!!! Ξαναπηγαινα...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Karaman : 28-08-18 στις 01:12
    Εκει που σταματαει η ατμοσφαιρα,αρχιζει το...ΤURBO !!!

Προεπιλογή

Γεματη θητεια αυτα ειναι. Το Ι μαλλον αλλαξε σε 1 καποια στιγμη σωστα;
    1.7D opc line

Προεπιλογή

Οχι δεν αλλαξε ποτε απο 1 σε Ι, το Ι ηταν τυπικο, επειδη δεν φτανανε τα οπλα για ολους, καποιοι οπως και εγω καναμε μονο θαλαμοφυλικια.
    Εκει που σταματαει η ατμοσφαιρα,αρχιζει το...ΤURBO !!!

Προεπιλογή

271 , 2001 β έσσο
    Παρουσίαστικα ΚΕΥΓ Άρτα
    Εκπαίδευση 401 βοηθός χειρουργείου.
    Μετάθεση 618 ΜΤΠ
    35ΛΥΓ Πλάτη Έβρου.
    Τελευταίο στρατοπέδο βόρειο ανατολικά.
    Εκεί έμεινα 9 μήνες.
    Για απόλυση τους τελευταίους μήνες 401 Αθήνα.
    Ωραια εμπειρία αν έχεις στο μυαλό σου 5 βασικά πράγματα. Και αν και η ηλικία σου το επιτρέπει. Έκανα πολύ καλούς φίλους που ακόμα και τώρα είμαστε μαζί
    Δεν είναι αυτοκίνητο. ... είναι Ford

Σελίδα 16 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 6141516

Παρόμοια Θέματα

1. Οδική Βοήθεια ADAC ????? Εμπειρίες ???
    Από τον/την dimpas στο forum Συζητήσεις
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-06-11, 13:32
  2. SOS - από Ζ14ΧΕ σε Ζ18ΧΕ – Δηλωτό??
    Από τον/την AstraPex στο forum Tuning (Βελτίωση)
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-04-10, 01:54
  3. Exterior Makeover – Μια Ιδέα που έχω στο Μυαλό μου
    Από τον/την sunbeam στο forum Exterior (Εξωτερικά)
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-05-06, 15:19

Tags for this Thread

Δικαιώματα - Επιλογές