If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 8 από 8

Προεπιλογή σωληνακι air condition

καλησπέρα παιδία θέλω τη βοήθεια σας μου τρύπησε ένα σωληνάκι μεταλλικό του air condition το πήγα αντιπροσωπεία νομίζοντας ένα σωληνάκι είναι τι θα μου πάρουν το πολύ 30-50 εύρο λέω εγώ χοντρικά, πάω σήμερα και μου λέει ο τύπος θα αλλάξουμε και το διπλανό σωληνάκι για να μην σου τρυπήσει και αυτό δηλαδή δυο σωληνάκια και να μου βάλει φρεο και εργασία μου ζήτησε 440 εύρο!!!!! καραφλιασα τι λες ρε φίλε του λέω δεν θέλω να πάρω καινούργιο air condition ενα σωληνάκι τρύπησε με τα πολλά σηκώθηκα και έφυγα. ρε παιδία τόσο ακριβό είναι αυτό το σωληνάκι? ήμαρτον!!

Προεπιλογή

file mou pigene se ena pou ftiaxni markoutsia me 15 evro tha sou to valoun komple

Senior Member Το avatar του χρήστη arden blue opc
    Περιοχή
    καλαβρυτα, Akhaia, Greece, Greece
    Αυτοκίνητο
    Corsa D OPC

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mpatialis Εμφάνιση μηνυμάτων
    file mou pigene se ena pou ftiaxni markoutsia me 15 evro tha sou to valoun komple
    ξέρεις κάποιον γιατι εχω το ιδιο θέμα

Προεπιλογή

egw paidia eixa to idio provlhma phga secret power kai eimai komple me ligotera apta misa pou kanei kanonika..

Προεπιλογή

paidia apo tixi ton vrika ton maka kai moy to aftiakse to markoutsi me 15 evro kai meta piga kai evala freo giati aftiaxne markoutsia gia idravlika kai ton rotisa an ta ftiaxni kai mouto eftiakse arden afou ise apo pirea kateva stin marina zeas opos vlepis ta grafia tis marinas anamesa flo kafe kai ta grafia ine ena siderourgio pigene mesa kai ha sou pi o anthropos pou tha pas giati den thimame pou ine aftos me estile eki aplos an mporis na to gvalis na tou to diksis tha ine kalitera

Περιοχή
    Αυτοκίνητο
    Corsa D OPC

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mpatialis Εμφάνιση μηνυμάτων
    paidia apo tixi ton vrika ton maka kai moy to aftiakse to markoutsi me 15 evro kai meta piga kai evala freo giati aftiaxne markoutsia gia idravlika kai ton rotisa an ta ftiaxni kai mouto eftiakse arden afou ise apo pirea kateva stin marina zeas opos vlepis ta grafia tis marinas anamesa flo kafe kai ta grafia ine ena siderourgio pigene mesa kai ha sou pi o anthropos pou tha pas giati den thimame pou ine aftos me estile eki aplos an mporis na to gvalis na tou to diksis tha ine kalitera
    σε ευχαριστω!εσυ το εβγαλες μονο σου ειναι ευκολο?

Προεπιλογή

nai aderfe akoloutha tin grami kapou ine vidomeno me to ipolipo me torks an thimamoe vgalto kai pigenet

Περιοχή
    Αυτοκίνητο
    Corsa D OPC

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο douz Εμφάνιση μηνυμάτων
    egw paidia eixa to idio provlhma phga secret power kai eimai komple me ligotera apta misa pou kanei kanonika..
    σου εβαλε καινουργιο ο νικολακης ή στο επισκευασε φιλε?

Παρόμοια Θέματα

1. ASTRA H : Ηχος απο το air-condition
    Από τον/την NIK στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-02-11, 23:51
  2. Astra GTC air condition
    Από τον/την >Billy< στο forum Interior (Εσωτερικά)
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-09-10, 14:22
  3. air condition
    Από τον/την fantzas στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-09-09, 16:32
  4. σωληνακι αναθυμιάσεων
    Από τον/την nasos38 στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-09-09, 01:34

Δικαιώματα - Επιλογές