If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 60 από 82

Προεπιλογή

Πολυ καλο...
    ΜΟΝΗ μου ενσταση η μη αποσπωμενη οθονη.......... με οτι αυτο συνεπαγεται :/

Βαλε τερμα φιμε στα τζαμια να μη φαινεται και στο ξηλωσουν καμια μερα :P
    Vectra C - 1,8 140ps

Προεπιλογή

@ mpoulikatsos

Παρομοιο με του LEFTKOYL ειναι και η τιμη ειναι πανω κατω ιδια.Εγω εβαλα αυτο http://www.alibaba.com/product-gs/37...a_car_dvd.html που ειναι απο αλλη εταιρια απο του LEFTKOYL αλλα ουσιαστικα ειναι ολοιδιο(μεχρι και την ιδια συσκευασια ειχαν!).Το πηρα 300$ συν 75$ μεταφορικα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη asconas12 : 24-01-11 στις 17:20
    Ένας είναι ο βασιλιάς του κεφιού και της χαράς.Ένας είναι ο αρχηγός asconas12 ο θεός.....

Senior Member
    Περιοχή
    Ηράκλειο
    Αυτοκίνητο
    Astra H Twintop

Προεπιλογή

@asconas
    to diko sou exei gps? giati eida oti leei optional
    teloneio se xreosan tipota???
    einai plug and play?
    kanena problima mexri tora??
    psinomai poli alla kollao sto xroma tou pou den tha pigainei me to asimenio pou einai emena..ektos kai an bro kanena mauro kai blao autes tis autokollites ependiseis stin konsola se piano black...
    episis auta paizoun kai se apospomeni othoni???giati den exo dei kanena pouthena...
    Astra Twintop 1.6

Προεπιλογή

Ναι εχει gps.Στο site ελεγε πως διαθεσιμα ειναι γκρι και ασημι.Ασημι παρηγγειλα,γκρι μου ηρθε.Απο προβλημα μεχρι τωρα κανενα αλλα δεν το εχω καιρο.Ο LEFTKOYL το εχει πολυ περισσοτερο απο εμενα.Αποσπομενη οθονη δεν νομιζω να υπαρχει.Εδω αλλα επωνυμα και δεν εχουν.Εξαλλου 7 ιντσες οθονη που να τη βγαζεις να τη μεταφερεις...Απο τελωνειο με χρεωσαν 150 ευρω αλλα ειχα παραγγειλει 2 οθονες σε ενα δεμα οποτε μεγαλο και βαρυ και γι'αυτο με χρεωσαν.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη asconas12 : 24-01-11 στις 18:55
    Ένας είναι ο βασιλιάς του κεφιού και της χαράς.Ένας είναι ο αρχηγός asconas12 ο θεός.....

Προεπιλογή

Until now the device is working just perfect!
    2ospbyron

Προεπιλογή

Και εμενα ολα οκ μεχρι τωρα.Το προγουμενο Σαββατο βαφτηκε ασημι και αλλαχτηκε ο φωτισμος σε λευκο...

Προεπιλογή

Καλησπέρα!

Αν δεν κάνω λάθος η μονάδα είναι ίδια με αυτή:

http://www.eonon.com/Car-DVD-Players...DVD/D5107.html

Το σκέφτομαι κι εγώ για την αγορά της, αλλά για κάποια πράγματα δεν είμαι ακόμα σίγουρος...

Στην οθόνη του Astra φαίνεται απλά το source ή φαίνονται και οι τίτλοι των τραγουδιών όταν παίζουν; Να σημειώσω ότι η δική μου οθόνη φίλε LEFTKOYL είναι μάλλον διαφορετική από τη δική σου, γιατί έχει περισσότερες γραμμές και πληροφορίες πάνω... Νομίζω είναι η GID, όπως αυτή:

http://img697.imageshack.us/img697/9800/31032010.jpg

Και να βάλουμε GPS software, η θέση της οθόνης βρε παιδιά δεν είναι υπερβολικά χαμηλά για να βλέπουμε που "μας πηγαίνει"; Οκ υπάρχουν και οι φωνητικές εντολές, αλλά...

Στο iPod βλέπει κανονικά τα iTunes / iPod playlists ;;; Αν ναι, έχει επιλογή να παίξεις τα κομμάτια του εκάστοτε playlist σε τυχαία σειρα, με repeat, κλπ;

Επίσης, ισχύει ότι ενεργοποιημένο το RDS δείχνει λανθασμένες πληροφορίες ώρας; Κάπου διάβασα γι αυτό...

Ευχαριστώ εκ των προτέρων !

Προεπιλογή

Εχω και εγω αυτη την οθονη με gid.Εμενα η πανω οθονη δε δειχνει καποια πληροφορια απο το ραδιο.Μονο οταν αναβει δειχνει ενα welcome και μετα ή τιποτα ή την ημερομηνια.Δεν εχω παιξει βεβαι με το firmware (codeindex) της πανω οθονης μηπως και αλλαξει κατι αλλα θα γινει σε 3k χιλιομετρα στο σερβις.Επισης ο φωτισμος των πληκτρων ειναι μπλε,κοκκινος και ροζ.Δεν εχει κιτρινο.Η οθονη ειναι λιγο χαμηλα οντως και δεν βολευει πολυ.(Σκοπευω να το διορθωσω αυτο με μια οθονη cid για επανω και να της στειλω εικονα με τη λειτουργια 2-zone)Να και μια φωτο απο τη δικια μου

Uploaded with ImageShack.us

Προεπιλογή

@asconas12

Σ'ευχαριστώ για την απάντηση!

Έχεις δοκιμάσει να μπεις στα BC και Settings ; Βασικά από ότι καταλαβαίνω την ώρα μπορείς να την αλλάξεις, αλλά τα χιλιόμετρα και την μέση κατανάλωση μπορείς να τα δεις μέσα από το μενού του;

Επίσης με iPod το έχεις συνδέσει καθόλου; Οι μισές πληροφορίες λένε ότι όταν το συνδέεις φορτίζεται, οι άλλες μισές ότι δεν φορτίζεται.

Προεπιλογή

Τα bc και ssettings δουλευουν κανονικα οπως εχει γραψει και ο LEFTKOYL.Κρυφο μενου δεν βλεπεις μονο γιατι δεν μπορει να μεινει πατημενο το κουμπι στην οθονη.Δεν εχω δοκιμασει ipod.Μονο το κινητο μου(samsung) συνεδεσα με τη usb και φορτιζε κανονικα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο asconas12 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σκοπευω να το διορθωσω αυτο με μια οθονη cid για επανω και να της στειλω εικονα με τη λειτουργια 2-zone
    Γίνεται αυτό???
    Courtenay Sport Stage4

Προεπιλογή

Δεν το εχω δοκιμασει αλλα νομιζω πως γινεται.Θελει μια πλακετα μεσα στη cid για να παρει εισοδο απο τη πηγη.Η πηγη εχει εξοδο εικονας για τα προσκεφαλα,οποτε περνεις απο εκει σημα και το οδηγεις στη cid.

Senior Member
    Περιοχή
    Ηράκλειο
    Αυτοκίνητο
    Astra H Twintop

Προεπιλογή

Να ρωτήσω, η σύνδεση είναι plug and play?Γιατί βλέπω πολλά καλώδια από πίσω...
    Astra Twintop 1.6

Προεπιλογή

Etsi opos to eipes plug and play!
    Ta kalodia einai gia alla kaloudia pou isos meta theleis na sindeseis!
    2ospbyron

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο LEFTKOYL Εμφάνιση μηνυμάτων
    Until now the device is working just perfect!
    να σε ρωτησω κατι μηπως ξερεις.επειδη εδω και μια εβδομαδα εχω την ιδια,στα κουμπια μπροστα πως αλλαζει ο φωτισμος και πως ενεργοπειτε?υποτιθετε οτι εχει τρια χρωματα....ευχαριστω
    το μυαλό είναι σαν την ομπρέλα,λειτουργεί καλύτερα όταν είναι ανοιχτό.

Προεπιλογή

des stin eikona to kato deksia ena apo ta tessera eikonidia einai. logika auto pou einai deutero.

http://www.tradesolution.hk/dbimages/205_l.jpg

fotizoun apo tin stigmi pou anoikseis ta fota sou sto amaksi.
    2ospbyron

Προεπιλογή

το μυαλό είναι σαν την ομπρέλα,λειτουργεί καλύτερα όταν είναι ανοιχτό.

Προεπιλογή

Τελικα δουλευει κανονικα το κρυφο μενου!!! Πατας settings και ας αναβοσβηνει η ενδειξη αλλα για περισσοτερη ωρα απ'οτι στο cd30 και μετα κανονικα bc κατα τα γνωστα.Επισης δεν περιμενεις να ακουσεις το χαρακτηριστικο μπιμπ...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη asconas12 : 29-04-11 στις 15:45

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο asconas12 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικα δουλευει κανονικα το κρυφο μενου!!! Πατας settings και ας αναβοσβηνει η ενδειξη αλλα για περισσοτερη ωρα απ'οτι στο cd30 και μετα κανονικα settings κατα τα γνωστα.Επισης δεν περιμενεις να ακουσεις το χαρακτηριστικο μπιμπ...
    Ωραίος...
    Η λήψη του ράδιο είναι καλή???Μιλάω για εκτός Αθηνών!
    Courtenay Sport Stage4

Προεπιλογή

Δεν εχω παρατηρησει μεγαλες διαφορες με το cd30.Γενικα ειμαι ευχαριστημενος απο τη ληψη...

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Παρουσίαση του vectra μου.
    Από τον/την p.a.o.k. στο forum Παρουσιάσεις μελών και αυτοκινήτων
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-04-13, 23:27
  2. Παρουσίαση VXMMI2
    Από τον/την Thomas στο forum I.C.E.
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-01-11, 14:43
  3. Provlima me T8919G Car DVD Player
    Από τον/την tzanis στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-01-11, 15:43
  4. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-08-10, 16:39
  5. t8919g dvd player problem
    Από τον/την peitsamo85 στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-07-10, 00:19

Δικαιώματα - Επιλογές