If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 60 από 174

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimpas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μενίδι , ΜΟΝΟ απογεύματα , ΜΟΝΟ με ραντεβού !

Αν σου κάνει PM me !
    Φίλε μπορείς να μου πεις και μένα για Μενιδάκι;;
    Όσο πιο γρήγορα μπορείς γιατί καίγομαι..
    Ευχαριστώ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dredd75 Εμφάνιση μηνυμάτων
    kalispera psaxnw gia synergeio sto menidi.kales times .kalh douleia.an mporeis steile moy thl kai diythinsh.eyxaristw.
    Φίλε να ρωτήσω αν πήγες τελικά και ποια ήταν η εμπειρία σου;
    Ευχαριστώ

Προεπιλογή

Εγω πήγα στο γνωστό συνεργείο στην Καραισκάκη,για αλλαγή βαλβολίνων,υγρών φρένων,μία φλάντζα και κάτι άλλα ψιλά και έμεινα ικανοποιημένος και απο την δουλειά και απο την τιμή.

Προεπιλογή

Εκανα κι εγω γενικο service στο συνεργείο του Στάθη Σιγγιρίδη στην οδό Καραισκάκη 31- Νίκαια ( τηλ. 210-4931069 για όποιον ενδιαφέρεται) χωρίς λάδια γιατί τα είχα αλλάξει ήδη σε άλλον, οπότε με αλλαγή των δύο φίλτρων αέρα , καυσίμου, 4 μπουζί και αλλαγή υγρών φρένων με εργασία 40 ευρώ πλήρωσα συνολικά 113 ευρώ. Επισημαίνω ότι για λάδια με φίλτρο μου είχε πει περίπου 37 ευρώ. Το εξουσιοδοτημένο συνεργείο του Κρητίδη μου χρέωσε 50 ευρώ για λάδια και μου επισήμανε να αλλάξω τακάκια εμπρός-κόστος 100 ευρώ. Ο Σιγγιρίδης είπε να τα αλλάξω σε 10000χλμ-κόστος 50 ευρώ ίδια ποιότητα. Επίσης για αλλαγή ιμάντα εκκεντροφόρου ( γνήσιο όπελ) που πρέπει να γίνει στο άμεσο μέλλον επειδή εκλεισαν 4 έτη μου ζήτησε 185 ευρώ με εργασία..( η αντιπροσωπεία ΒΕΛΜΑΡ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ -- μακριαααααααα...αρχικλέφτες-- 270 ευρώ ).Λοιπόν ο μάστορας είναι τίμιος και σωστός στη δουλειά του και τον συνιστώ ανεπιφύλακτα...
    opel vectra C 1600cc with zavoli LPG

Προεπιλογή

Το συνεργειο που αναφερετε στη Νικαια ειναι εξουσιοδοτημενο Opel???
    [IMG]http://i42.tinypic.com/2568eps.jpg[/IMG]

Senior Member Το avatar του χρήστη PASTOS CHRISTOS
    Περιοχή
    JiangYin, JiangSu, China
    Αυτοκίνητο
    Buick Excelle XT

Προεπιλογή

εξουσιοδοτημένα λέγονται μόνο της αντιπροσωπείας (λαμόγια πολιτικοί και κεφάλαιο, τα έχουν κάνει πλακάκια) και δεν μπορεί να λέγεται κανένα άλλο συνεργείο. Αυτό λοιπόν είναι εξειδικευμένο Opel.
    Πλέον μόνο Buick Excelle XT 1.6T

Προεπιλογή

α
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dlag6665 : 22-05-12 στις 13:49 Αιτία: διαγραφη

Προεπιλογή

Είναι εξειδικευμένο opel αλλά εξυπηρετεί κι άλλες μάρκες, κυρίως όμως opel. Παλαιότερα εργάζονταν στη ΜΕΓΚΑ ΜΟΤΟΡΣ. Επίσης εγκαθιστά το κιτ υγραεριοκίνησης της lovato σε καλή τιμή - 1000 ευρώ- και κάνει πολύ καλή τοποθέτηση ( με βάση τις γνώσεις που έχω- στο δικό μου έχω βάλει στο Σπάθη το zavoli )

Προεπιλογή

1
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dlag6665 : 22-05-12 στις 13:50

Προεπιλογή

Καλημέρα σας παιδιά,

Ψάχνω "τη καλύτερη" αντιπροσωπεία OPEL στην Αθήνα. Το corsa που έχω, έχει παρουσιάσει από το χειμώνα ακόμη ένα πρόβλημα με τα χιλιόμετρα του και απο τα λεγόμενα τότε, συμπεραίνω ότι πρέπει να συνδεθεί εγκέφαλος. Επίσης -νομίζω- ότι ακόμη είναι εντός εγγύησης το αυτοκίνητο. Αυτή τη στιγμή δείχνει γύρω στα 12.000 χιλιόμετρα.
    Θα γίνει το μεγάλο service με αλλαγή λαδιών, φίλτρων και ΚΥΡΙΩΣ, αλλαγή στα τακάκια (πιθανώς και δίσκους).

Προεπιλογή

Καλημέρα,
    εγώ έχω ένα corsa του 2007. Όλα τα service του τα έχω κάνει στην opel best car στη Μεσογείων και δεν είχα ποτέ πρόβλημα ή κάποιο παράπονο. Την Παρασκευή έκανα το τελευταίο και το αμάξι πάει πάααρα πολύ καλά.
    Μην σε πάρω στο λαιμό μου βέβαια, αλλά εγώ έχω μείνει ευχαριστημένη.

Προεπιλογή

Καλημέρα και πάλι παιδιά.

Η ερώτηση είναι απλή: Κάτοχος Opel Astra 2012, με 2 χρόνια εγγύηση. Αν προτιμήσω το παλικάρι στη Νίκαια για τα service ή για οποιαδήποτε άλλη προσθήκη θέλω να κάνω στο αμάξι, η εγγύηση πάει περίπατο;

Σας ευχαριστώ για το χρόνο σας.

Προεπιλογή

Καλησπερα πήγα και εγω στον σταθη στην Νίκαια και εκανα καθαρισμό πεταλούδας καλος μαστορας και φαίνεται και καλο παιδί άμεση και φιλική εξυπηρέτηση τιμη 35 ευρο όσο μου είπαν και στην οπελ αλλα απο να τα δώσω στης κολο αντιπροσωπείες προτίμησα τον σταθη στην Νίκαια .

Περιοχή
    περαμα ΑΤΤΙΚΗΣ
    Αυτοκίνητο
    Vectra C GTS

Προεπιλογή

Φίλοι του forum γειά σας,είμαι σχετικά νέος στο site και γράφω για πρώτη φορά,θα ήθελα αν μπορεί ο φίλος strofalas να μου έδινε περισσότερα στοιχεία (διεύθυνση,΄στο περίπου)για ένα συνεργείο opel,όπως είχε αναφέρει παλαιότερα, στη Νίκαια όπου πάει ο ίδιος και ο πατέρας του τα αυτοκίνητά τους.Ευχαριστώ

Περιοχή
    περαμα ΑΤΤΙΚΗΣ
    Αυτοκίνητο
    Vectra C GTS

Προεπιλογή

Φίλοι γειά σας,έχω ένα opel vectra GTS mod.2006 και σκέφτομαι να του βάλω αέριο.Θα παρακαλούσα αν κάποιος από εσάς έχει βάλει αέριο στο δικό του GTS να έκανε κάποια σχόλια,παρατηρήσεις για την ποιότητα της εργασίας,την τιμή, και την μετέπειτα διαγωγή του αυτοκινήτου.Ευχαριστώ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο τασος pn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλοι του forum γειά σας,είμαι σχετικά νέος στο site και γράφω για πρώτη φορά,θα ήθελα αν μπορεί ο φίλος strofalas να μου έδινε περισσότερα στοιχεία (διεύθυνση,΄στο περίπου)για ένα συνεργείο opel,όπως είχε αναφέρει παλαιότερα, στη Νίκαια όπου πάει ο ίδιος και ο πατέρας του τα αυτοκίνητά τους.Ευχαριστώ
    Αν και δεν ειμαι ο strofalas....., επειδή το συνεργείο στη Νίκαια είναι πολύ καλό σε όλα(δουλειά, εξυπηρέτηση, τιμή, συμπεριφορά) το ξέρει πολύς κόσμος.... Δ/νση : Καραισκάκη 31 Νίκαια Ον/νυμο : Στάθης Σιγγιρίδης (τηλ. 210-4931069)

Είναι κάτω από τη πλατεία Δαβάκη(η πλατεία είναι στη Πέτρου Ράλλη).

Βάζει και υγραέριο......οπότε τον ρωτάς και γι΄αυτό......

Περιοχή
    περαμα ΑΤΤΙΚΗΣ
    Αυτοκίνητο
    Vectra C GTS

Προεπιλογή

Σ'ευχαριστώ πολύ,είσαι Εθνική Ελλάδος!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο τασος pn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σ'ευχαριστώ πολύ,είσαι Εθνική Ελλάδος!!

Γειά σου φίλε συνοπελάκια τασοςpn τα στοιχεία στα έχει γράψει ποιό πάνω ο palmeriva αλλά δεν ονομάζεται ΣΙΓΓΙΡΙΔΗΣ αλλά ΖΙΓΓΙΡΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ και είναι καλό παιδί.
    Δούλευε σε αντιπροσωποίες OPEL και μετά άνοιξε το δικό του συνεργείο απο ότι ξέρω που έχω μιλήσει μαζί του.
    Είχα κάποιους ενδιασμούς για το υγραέριο και το συζητούσα για λίγο καιρό μαζί του ,για αν θα πηγαίνει όπως με την βενζίνη, αν θά ανάβουν λαμπάκια ,αν σκορτσάρει και άλλα ,παρασιρόμενος απο φίλους που έχουν παρόμοια προβλήματα.
    Μου τα εξήγεισε όλα,και γιατι συμβαίνει να έχουν τέτοια προβλήματα (π.χ. οχι σωστή ρύθμιση ή τοποθέτιση) μου φάνηκε ειληκρινής και τοποθέτισα στο όπελ μου και εγω υγραέριο και δεν το μετάνιωσα, βέβαια δεν έχω κάνει πάρα πολλά χιλιώμετρα αλλα αν είχε κάτι θα το έβγαζε ,πηγαίνει μια χαρά.
    Οτι θές πάντως ρώτα και εγώ απο εδώ μέσα μαθαίνω διαβάζωντας αυτό το πολύ χρίσιμο φορουμ

Προεπιλογή

Για το συνεργειο στην καλογρεζα επιβεβαιωνω και εγω οτι προκειται για πολυ καλα παιδια ,πολυ καλες τιμες και φυσικα καλους τεχνιτες..Εχω ενα οπελ tigra b ..

Προεπιλογή

Για συνεργειο στην Αττική έχω βρει ενα εξουσιοδοτημένο στην οδο ραδιοφωνίας στο Ιλιον,απο εξυπηρετηση και τιμές είμαι ευχαριστημένος

Σελίδα 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Συνεργειο για Opel Tigra A
    Από τον/την Daytime Dreamer στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-03-10, 12:37
  2. Ομαδική Δυναμομέτρηση στην ΑΘήνα..
    Από τον/την Corsa-GR στο forum Events
    Απαντήσεις: 72
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-10-09, 00:27
  3. Βοηθεια για καλο συνεργειο opel
    Από τον/την chequered στο forum Opel
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-09-09, 19:34
  4. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-08-09, 22:02