If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 2 από 9 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 40 από 174

Προεπιλογή

Τα εξουσιοδότημένα η αλήθεια έιναι ότι προσπαθούν να βγάλουν από την μύγα ξύγκι και προπάντως να πουλήσουν ανταλλακτικά.Το σπαστικό είναι ότι σε αρκετα από αυτά δεν σου επιτρέπεουν να είσαι κοντά στον μηχανικό που κάνει το service. Αυτά καλό είναι να μην προτιμούνται. Εγώ πάω εδώ και 6 χρόνια (8 έχω το αυτ/το ) στην Φιλαδέλφεια, πίσω από παλιά Renault. Καλά μαστόρια και περισσότερο οι απλοί τεχνικοί. Μπορείς να μπεις στον χώρο σερβισ και να είσαι δίπλα στο αυτ/τό σου. Μου έχουν κάνει βέβαια μια χοντρή ματσολιά η οποία μου κόστισε 800 ευρό αντί για 12 ευρώ!!! Πικραμένη ιστορία. Έχω πάει και στον κυρ Μήτσο! στον οποίο όταν έλεγα πόσο θα κοστίσει μου έλεγε ένα ποσό με τα ανταλλακτικά μέσα, δεν έδεινε καμιά απόδειξη και πολλές φορές ήταν και ποιο ακριβός απο το εξουσιοδοτημένο.

Καλό θα ήταν πέρα από τις προτάσεις μας για καλά συνεργεία να αναφέρουμε και αυτά προς αποφυγή ή τις δυσάρεστες εντυπώσεις που έχουμε από κάποια. Μόνο έτσι θα προστατέψουμε τους εαυτούς μας από τα λαμόγια, αλλά και τα όσα αναξιόπιστα συνεργεια να βελτιώσουν τις υπηρεσίες τους. η δύναμή μας είναι η φωνή μας.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Efthimis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πήγα στο μάστορα στην Καραϊσκάκη (Νίκαια) και έκανα δουλειά μου γρήγορα και οικονομικά. Οι άνθρωποι του συνεργείου είναι εξυπητετικότατοι και ευγενικοί. Πήγα για γενικό service και φρένα και έμεινα ευχαριστημένος και έδωσα εννοείται πολύ λιγότερα από το να το πήγαινα σε κάποια αντιπροσωπεία. Τον προτείνω ανεπιφύλακτα..
    Ψαχνοντας στο Google για καποιο σινεργειο Opel (για γενικο service) βρικα την συζιτηση σας παιδια και πιγα και εγω στον μαστορα στην Καραϊσκάκη (Νικαια) και εμινα πολλυ ευχαριστημενη!! Ειναι πολυ καλη στην δουλεια τους, και εχουνε λογικες τιμες! (ειναι στο δεξη σας χαιρι διπλα στο βενζιναδικο) Δεν ξανα παω στην αντιπροσωπεια!

Σας ευχαρηστω ολους και τα παιδια του φορουμ, σε λοιγο εχουμε μεγαλο ταξιδι και με παιδια, και ειχα ενεια που να το παω για service... Τωρα ειμαι ξενειαστη...

Προεπιλογή

Μπορει να μου δωσει καποιος το τηλεφωνο του συνεργειου στη νικαια διπλα στο καραισκακη? και τα ονοματα των μηχανικων?....ευχαριστω.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kwstac : 30-11-11 στις 16:16
    OPEL ASTRA GTC 1.6 SPORT me 17"

Senior Member Το avatar του χρήστη PASTOS CHRISTOS
    Περιοχή
    JiangYin, JiangSu, China
    Αυτοκίνητο
    Buick Excelle XT

Προεπιλογή

Οδός Καραισκάκη είναι φίλε μου, όχι δίπλα στο Καραισκάκι. Η Νίκαι πεφτει μερικά χιλιόμετρα μακριά από το γήπεδο.
    Τέλος πάντων αν κάνεις μία αναζήτηση στο ιντερνετ θα βρεις όλα τα στοιχεία! Δεν είναι κρυφό.
    Πλέον μόνο Buick Excelle XT 1.6T

Senior Member Το avatar του χρήστη tnsOPC7
    Περιοχή
    Ελλαδιστάν
    Αυτοκίνητο
    Corsa D OPC

Προεπιλογή

Το καλυτερο συνεργειο κατα τη γνωμη μου ειναι αυτο που δεν σε βλεπει σαν πορτοφολι με ποδια...
    oveRLoaded
    Delectronics
    Top Fuel Garage
    gt2860rs 363hp

Προεπιλογή

επειδη με μια αναζητηση στο ιντερνετ μου εβγαλε αρκετα δεν ξερω μηπως παρω σε καποιο αλλο συνεργειο. καραισκακη 31 ειναι?

Moderator Το avatar του χρήστη kapsmix
    Περιοχή
    ποτε δω ποτε΄κει
    Αυτοκίνητο
    Astra F

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tnsOPC7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το καλυτερο συνεργειο κατα τη γνωμη μου ειναι αυτο που δεν σε βλεπει σαν πορτοφολι με ποδια...
    +10000!!!
    Eισαι γραμμενος στο opel-club.GR γραφε ΕΛΛΗΝΙΚΑ!!!

OPEL υπηρχαν κ πριν τα ΟPC!!!!

Προεπιλογή

Στο Ν.Κοσμο εχει ενα αρκετα καλο,εχω μεινει ικανοποιημενος μεχρι στιγμης,ειναι εξουσιωδοτημενο.απεναντι ακριβως απο την εκκλησια Αγ.Ιωαννη,στη σταση του μετρο,στην οδο Κασομουλη

Προεπιλογή

Γεια σας σε όλους κ καλές γιορτές...! Επιδει είμαι νέος κ άπειρος έχω πάρει σήμερα ένα corsa c μεταχειρισμένο κ'
    θέλω κάπως πρόσφατα να του κάνω ενα καλώ ''μάζεμα'' service!!! Πραγματικά θα με βοηθήσετε με τη
    διεύθυνσης του μάστορα στη Νίκαια(αν μπορείτε) με οτι διαβάζω...! Ευχαριστώ πολύ...!

Προεπιλογή

καραϊσκακη 31 νίκαια ,κοντά στο κρατικό νοσοκομείο νικαίας είναι η οδός.
    Καλά γκάζια.

Senior Member Το avatar του χρήστη gogaras1818
    Περιοχή
    NΓ*kaia, Attiki, Greece, Greece
    Αυτοκίνητο
    Corsa D

Προεπιλογή

Ξέρω κ ένα στην Σαλαμίνος κοντά στον Σκλαβενίτη στο Κερατσίνι. Δεν το χω πάει αλλά βλέπω ότι έχει δουλίτσα.

Περιοχή
    JiangYin, JiangSu, China
    Αυτοκίνητο
    Buick Excelle XT

Προεπιλογή

Σήμερα έκανα το μεγάλο service πάλι στο παλικάρι στην Νίκαια!
    Εξυπηρετικότατος όπως πάντα. Πήγα χωρίς ραντεβού και με έβαλε σφήνα! Ενημέρωση για τα πάντα, μου είπε ότι δεν χρειάζεται μπουζί και είναι κρίμα να τα αλλάξουμε και εννοείται ΣΟΥΠΕΡ τιμή!

Προεπιλογή

Ευχαριστήσω πολύ φιλέ strofalas για την άμεση απάντηση στην ερώτηση μου...!
    Καλές γιορτές κ πάλι ευχαριστώ...

Προεπιλογή

Παιδια πηγα και γω χτες στα παιδια στη Νικαια. (Καραισκακη 31) και εμεινα απολυτα ευχαριστημενος!. Πολυ εξυπηρετικοι, καλες τιμες!! γνωστες των opel και καλα παιδια πανω απο ολα. Εκανα μεγαλο σερβις τακακια ευθυγραμμηση καποια ανταλλακτικα. ΟΛΑ μια χαρα! Θα με ξαναδουν συντομα

Προεπιλογή

Στο Ν.Κοσμο εχει ενα αρκετα καλο,εχω μεινει ικανοποιημενος μεχρι στιγμης,ειναι εξουσιωδοτημενο.απεναντι ακριβως απο την εκκλησια Αγ.Ιωαννη,στη σταση του μετρο,στην οδο Κασομουλη
    Εκεί έχω ρίξει τρελό καυγά γιατί χωρίς να ρωτήσουν μου άλλαξαν το πλαίσιο της πινακίδας. Το πρόβλημα ήταν ότι το παλιό δεν χτύπαγε μόλις έκλεινα το πορτ μπαγκάζ, ενώ έτσι όπως το καναν χτύπαγε, κ το κορυφαίο όταν τους το είπα δεν άκουγαν τον θόρυβο, μ έβγαζαν τρελό, και με τα 1000 ζόρια η απάντηση ήταν ότι όλα έτσι κάνουν. Ε εκεί άρχισα τα χόντρά μπινελίκια και του ζωγράφισα και το πάτωμα έτσι όπως έφυγα απ' τα νέυρα μου.
    Opel Astra G = Ο μαθουσαλίξ

Renault Clio Turbo = Ο στριφτούλης

Senior Member Το avatar του χρήστη thodoris opc
    Περιοχή
    Magoula attikis
    Αυτοκίνητο
    Corsa D OPC

Προεπιλογή

ρε παιδιά τωρα που κοντεύω για λαδάκια αν πάω στα παλικαριά στην νικαια πόσο θα πάει το μαλλί 80-100 ευρώ (εξουσιοδοτημένο συνεργιο της opel είναι?)

Περιοχή
    JiangYin, JiangSu, China
    Αυτοκίνητο
    Buick Excelle XT

Προεπιλογή

Στα πόσα χιλιόμετρα είσαι φίλε μου? για ποιο σερβις πας?
    Εξειδικευμένο συνεργείο είναι, εξουσιοδοτημένα είναι μόνο των αντιπροσωπειών.

Senior Member Το avatar του χρήστη thodoris opc
    Περιοχή
    Magoula attikis
    Αυτοκίνητο
    Corsa D OPC

Προεπιλογή

5000χλμ εχω!

Περιοχή
    JiangYin, JiangSu, China
    Αυτοκίνητο
    Buick Excelle XT

Προεπιλογή

οπότε μόνο λάδια και φίλτρο λαδιού θα χρειαστείς να αλλάξεις. πάνω από 40-45 ευρώ δεν θα πάει.

Προεπιλογή

Για λαδια εμενα μου ειχε πει 40 για 10.000κμ και 60 για 15.000κμ.

Σελίδα 2 από 9 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Συνεργειο για Opel Tigra A
    Από τον/την Daytime Dreamer στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-03-10, 12:37
  2. Ομαδική Δυναμομέτρηση στην ΑΘήνα..
    Από τον/την Corsa-GR στο forum Events
    Απαντήσεις: 72
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-10-09, 00:27
  3. Βοηθεια για καλο συνεργειο opel
    Από τον/την chequered στο forum Opel
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-09-09, 19:34
  4. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-08-09, 22:02