If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: πρωτη φορα opel η πρωτη αγαπη κ παντοτινη???

Ψήφισαν
194. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Kατοχος opel για πρωτη φορα

91 46,91%
  • Κατοχος οpel απο παλια

90 46,39%
  • Κατοχος opel κατα τυχη

13 6,70%
Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 81 έως 86 από 86
    Senior Member Το avatar του χρήστη TheOzy
    Περιοχή
    Κρητη/Αιγαλεω/Μυκονο
    Αυτοκίνητο
    Corsa B GSi

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Giannis_Patra Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μικρός κάθε φορά που ο Νουνός μου ερχόταν στο σπίτι πεταγόμουν αμέσως έξω και του ζητούσα να καθίσω πίσω από το τιμόνι του αυτοκινήτου του...δεν έδινα και τόσο σημασία στα δώρα που κρατούσε στα χέρια του για μένα, το καλύτερο δώρο ήταν να κάθομαι πίσω από το τιμόνι του κατακόκκινου Opel Manta Gte και να ονειρεύομαι.....

έτσι λοιπόν στα 18 μου χρόνια απέκτησα το πρώτο μου αυτοκίνητο...Opel Astra G Sport ! το 2007 ήρθε και το δεύτερο Opel στην οικογένεια....Vectra C Elegance....

ύστερα από 400.000 χλμ που έχουν διανύσει συνολικά και τα 2 αυτοκίνητα, ένα συναίσθημα επικρατεί μονάχα μέσα μου....OPEL Αγάπη μου μεγάλη και παντοτινή! ! !

Αυτα ειναι.. χεχε

Προεπιλογή

σαν την ασκονα δεν εχει

Προεπιλογή

Καινουργιος στο Club παιδια και αυτο που καταλαβα ειναι οτι ειμαστε μια μεγαλη οικογενεια, o πατερας μου ασχολειται 25 χρονια με Οpel στον τομεα των ανταλακτικων, δουλευω εκει οταν δεν ειμαι στην σχολη. οδηγαω μια ASTRARA F και εχω να πω, Opel μια ζωη και τωρα και αυριο και για πανταααα )

Προεπιλογή

Εμενα κατα τυχη επεσε στα χερια μου ενα παλιο Corsaki, αλλα ευτυχως! Μια χαρα τουτου ειναι, σκυλακι! Δεν ξερω ομως αν θα αγοραζα καινουριο.

Προεπιλογή

Κατοχος πρωτη φορα, αλλα γενικα μεγαλωσα σε opel!
    Εχει ο πατερας μου astra g απο το 99.Αρα μια 20ετια opel!!!

Προεπιλογή

Καλησπέρα και από εμένα.Μεγάλωσα σε ένα opel kadett B του πατέρα μου και από τότε αγάπησα τα opel.Έτσι το πρώτο μου αυτοκίνητο ήταν το astra G . Όταν θέλησα να το αλλάξω (σε 7 χρόνια με 352000 km ) δεν έβγαζε η opel το astra σε sedan και το vectra δεν μου άρεσε.Έτσι πήγα στη volvo (ήταν και τα χρόνια των παχέων αγελάδων). Τώρα μετά από 11 χρόνια ξαναγύρισα στο astra j (είμαι λάτρης των sedan) .Την αγάπη γιά τα opel την κόλλησα και στον αδερφό μου ο οποίος θα αλλάξει το insignia που έχει με ένα Grandland diesel.

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345

Παρόμοια Θέματα

1. Μεγαλες συναντησεις Βορ. Ελλαδος καθε πρωτη Κυριακη του μηνα!!
    Από τον/την clutchmaster στο forum Συναντησεις / Εvents
    Απαντήσεις: 66
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-07-11, 12:27
  2. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-08-10, 21:14
  3. Η πρωτη ζημιααα...
    Από τον/την Norde στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-04-09, 20:38

Δικαιώματα - Επιλογές