If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 15

Προεπιλογή VXMMI 2 se opel Antara - review

thelontas na antikatastisw to ergostasiako CD30 pou forouse to opel Antara mou topothetontas parallila kai mia othoni gia na exw sistima ploigisis kateliksa sto VXMMI 2. einai to kainourgio montelo me analysi othonis 800x480.
    Leitourgei apsoga me ta xeirstiria tou timonioy.mporeis na elegxeis ta panta...mexri kai tis kliseis apo to Bluetooth.,,, opws episis syndyazetai kai me tin CID othoni xwris na peirazei to BC...stin Cid emfanizontai oles oi plirofories opws kai sto cd30 -an eksaireseis to RDS pou emena den mou fainetai kai xrisimo allwste..
    i othoni denei apsoga me tin ypoloipi konsola...san ergostasiako tha periegrafe kapoios

Προεπιλογή

βάλε και καμιά φωτό, καλορίζικο
    Απο εγκατάσταση τι λέει , μόνος το έβαλες ?
    Υποτίθεται ότι απλά το συνδέεις και είναι έτοιμο απο ότι έχω δει στο ebay, ισχύει?
    Και πόσο πήγε αν επιτρέπεται?

Προεπιλογή

i topothetisi egine stin opel...gia logous eggyisis...lew min to peiraksw kai ginei tipota kai meta ante vgale akri..i topothetisi itan grigori....teleiws plug and play....tairiaksea apolyta stin thesi...i keraia tou gps topothetitike sto kolwnaki deksia tou parmpriz kai evgala kai mia ypodoxi gia ipod sto ntoulapaki....ola kala ...
    apo timi twra....kanonika to dinei sto ebay 625 lires.. .egw tou antiproteina na mou to steilei xwris programma ploigisis kai mou vgike 500 lires....paideytika ligo me to gps...alla pleon mia xara...trexei to Igo...tha dokimasw syntoma kai me alla programmata...
    http://img11.imageshack.us/i/dsc00068bj.jpg/

Προεπιλογή

poso sou piran stin opel gia na sto kanoun topothetisi?
    2ospbyron

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tegias Εμφάνιση μηνυμάτων
    thelontas na antikatastisw to ergostasiako CD30 pou forouse to opel Antara mou topothetontas parallila kai mia othoni gia na exw sistima ploigisis kateliksa sto VXMMI 2. einai to kainourgio montelo me analysi othonis 800x480.
    Leitourgei apsoga me ta xeirstiria tou timonioy.mporeis na elegxeis ta panta...mexri kai tis kliseis apo to Bluetooth.,,, opws episis syndyazetai kai me tin CID othoni xwris na peirazei to BC...stin Cid emfanizontai oles oi plirofories opws kai sto cd30 -an eksaireseis to RDS pou emena den mou fainetai kai xrisimo allwste..
    i othoni denei apsoga me tin ypoloipi konsola...san ergostasiako tha periegrafe kapoios
    πολυ ωραιο!
    Μια διορθωση: Εχεις GID...οχι CID
    My Garage: http://www.automotobook.com/garage.php?u=1941

Προεπιλογή

Ξέρεις τι διαφορές εχει το νεο μοντελο απο το vxmmi 1?
    Courtenay Sport Stage4

Προεπιλογή

α ωραίο κομπλέ, δυστυχώς αυτό το κόλπο να το ζητήσω χωρίς το gps δεν το σκέφτηκα....
    Το περιμένω απο εβδομάδα

Δημήτρη αν δεν κάνω λάθος μία απο τις διαφορές είναι η ανάλυση της οθόνης, για τις άλλες δεν ξέρω

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Thomas Εμφάνιση μηνυμάτων
    α ωραίο κομπλέ, δυστυχώς αυτό το κόλπο να το ζητήσω χωρίς το gps δεν το σκέφτηκα....
    Το περιμένω απο εβδομάδα

Δημήτρη αν δεν κάνω λάθος μία απο τις διαφορές είναι η ανάλυση της οθόνης, για τις άλλες δεν ξέρω
    Κανονισε και στειλε μνμ να το δω οταν το βάλεις....Ασημι το πηρες ή εχεις άλλο χρωμα εσωτερικο???
    Θελω να δω απο ποιότητα ήχου τι λεει!
    Courtenay Sport Stage4

Προεπιλογή

aaa...ok...exw GID... oti kai na exw to kalo einai oti doulevei apsoga me to Vxmmi. diafores einai sigoura i othoni...poly kali analysi me poly kali analysi kai sto gps...poly kalytero kai to neo interface me xrwma kata vasi to kitrino pou thewrw oti tairiazei perissotero me to ypoloipo eswteriko..ayto pou den mou arese einai otan kanei play apo to usb to interface tou einai opws to palio san na kaneis browse sta windows...gia ayto kai skeftomai tin agora enos ipod to opoio elegextai apsoga apo oti exw diavasei apo to vxmmi..

stin opel plirwnontai me ergatowra...pire poli liogtero allwste ...peripou 50 euros....allou mou zitousan poly perissotera

Προεπιλογή

aaa...ok...exw GID... oti kai na exw to kalo einai oti doulevei apsoga me to Vxmmi. diafores einai sigoura i othoni...poly kali analysi me poly kali analysi kai sto gps...poly kalytero kai to neo interface me xrwma kata vasi to kitrino pou thewrw oti tairiazei perissotero me to ypoloipo eswteriko..ayto pou den mou arese einai otan kanei play apo to usb to interface tou einai opws to palio san na kaneis browse sta windows...gia ayto kai skeftomai tin agora enos ipod to opoio elegextai apsoga apo oti exw diavasei apo to vxmmi..

stin opel plirwnontai me ergatowra...pire poli liogtero allwste ...peripou 50 euros....allou mou zitousan poly perissotera
    Φίλε μου,εχεις καμια φώτο απο την οθόνη?
    Επίσης,τι ακριβως εχεις κανει με το θεμα software πλοήγησης?Μπορεις να μας βοηθησεις σε αυτο να μην παρουμε και εμεις software???
    Courtenay Sport Stage4

Προεπιλογή

Δημήτρη όταν ανέβω στον Μανώλη για το cooler θα σου πώ να περάσεις να το δείς, σε piano black το πήρα εγώ.

Και εγώ πιστεύω ότι με ένα ipod θα είσαι κομπλέ, εγώ πήρα το καινούριο με τα 160gb

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Thomas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δημήτρη όταν ανέβω στον Μανώλη για το cooler θα σου πώ να περάσεις να το δείς, σε piano black το πήρα εγώ.

Και εγώ πιστεύω ότι με ένα ipod θα είσαι κομπλέ, εγώ πήρα το καινούριο με τα 160gb
    Πότε θα πας????Θα το εχεις παραλάβει-τοποθετήσει μεχρι τοτε?
    Courtenay Sport Stage4

Προεπιλογή

sorry offtopic

ναι ρε θα το έχω βάλει , θα σου πώ μέσα στο μήνα ελπίζω

Προεπιλογή

paideytika ligo me to gps...alla pleon mia xara...trexei to Igo...tha dokimasw syntoma kai me alla programmata...
    http://img11.imageshack.us/i/dsc00068bj.jpg/
    Αδερφέ, βρήκες τρόπο για να βάλεις κάποιο άλλο software εκτός από Igo?

Διαβάζω στο navimania, αλλά εκεί είναι επιστήμονες

Προεπιλογή order prilosec Shortt Gap

prilosec otc canada Lakewood and prilosec without doctor generic prilosec 10mg Israel lildAdunk: Look at: online prilosec purchase Lancaster and prilosec wholesale Sharptown As obnoxious as this may be for parents, tantrums and rebelliousness are key traits in your child's development.
    P.S. Excuse me for choosing topic to leave a note for all about prilosec overnight

Παρόμοια Θέματα

1. NEO OPEL ANTARA
    Από τον/την fronteras στο forum Exterior (Εξωτερικά)
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-12-10, 12:22
  2. Πρόβλημα με Opel Antara
    Από τον/την jarik στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-11-10, 19:07
  3. Ανάκληση Opel Antara
    Από τον/την nickmanak στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-04-10, 01:28
  4. σύγκριση OPEL ANTARA VW TIGUAN
    Από τον/την fronteras στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-11-07, 00:22
  5. Opel Antara
    Από τον/την REY στο forum Παρουσιάσεις μελών και αυτοκινήτων
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-10-06, 15:08

Δικαιώματα - Επιλογές