If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 47 από 47
    Senior Member
    Περιοχή
    Αθήνα - Κόστα Πορτοχελίου
    Αυτοκίνητο
    Vectra A

Προεπιλογή

α) Η ίδια η Michelin Δεν παράγει ούτε αλυσίδες ούτε χιονοκουβέρτες. Θεωρητικά μόνο τις σχεδιάζει και τις δίνει για κατασκευή έξω παράγοντας μονό κάποια ελαστομερή εξαρτήματα τους.
    β) απο παρτίδα σε παρτίδα μπορεί να υπάρχουν διαφορές στη σήμανση των συσκευασιών, αλλά και των τεχνικών χαρακτηριστικών των προϊόντων χωρίς προειδοποίηση. (αυτό είναι κάτι που αναφέρεται σε όλους τους έντυπους καταλόγους της Michelin).
    γ) Η 1ΜΧ και η 2ΜΧ έχουν διαφορά στον τρόπο κουμπώματος της αλυσίδας, με τον δεύτερο τύπο να προσφέρει θεωρητικά καλύτερο τέντωμα της αλυσίδας.

Προεπιλογή

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις!

Έχετε να μου προτείνετε κάποιες χιονοκουβερτες?

Προεπιλογή

Από τέτοιου είδους κουβέρτες δεν έχω καμία εμπειρία
    Δεν είναι αυτοκίνητο. ... είναι Ford

Προεπιλογή

Ουτε εγω εχω εμπειρια απο αλυσιδες, μια και μοναδικη φορα που εβαλα ηταν πριν περιπου 18-20 χρονια για 20μ. Εγω θα σου προτεινα αλυσιδες απο σχοινι??? σαν τις παρακατω, καμια σχεση με πανια, κατα πολυ καλυτερες τις εχει δοκιμασμενες γνωστος μου.

Εκει που σταματαει η ατμοσφαιρα,αρχιζει το...ΤURBO !!!

Προεπιλογή

Εγω εχω βαλει χιονοκουβερτες στον Τυμφηστο, πηγαινοντας Καρπενησι. Απολυτη ασφαλεια, ευκολια στην τοποθετηση, καθολου θορυβος.

Προεπιλογή

Ποιες έβαλες?

Ευχαριστώ

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Δικαιώματα - Επιλογές