If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 27 από 27

Προεπιλογή

pesta zaxo kai exeis apolito dikio euge

Προεπιλογή

Σας ευχαριστώ για τις παρατηρήσεις...τις λαμβάνω σοβαρά υπόψη.
    Εχετε επισκεφτεί το συνεργείο μου ποτέ; Ρωτάω γιατί μόνο έτσι μπορείς να γνωρίζεις για τις υπηρεσίες που περέχει κάποιος.!
    Τώρα όσον αφορά τη στήριξη της τοπικής αγοράς ... επιτρέψτε μου αλλά εμένα με ενδιαφέρει πάρα πολύ. Αν οι επιχειρήσεις των Τρικάλων έχουν κέρδη τότε τα κέρδη των επιχειρηματιών πηγαίνουν στην τοπική αγορά. Αυτό σημαίνει ότι οι Τρικαλινοί θα έχουν χρήματα και θα κάνουν περισσότερες αγορές.
    Όταν όμως τα κέρδη του Σφακιανάκη πηγαίνουν στην Αθήνα .... τότε τα 700 ευρώ που παίρνει ο υπάλληλος ... δεν φτάνουν ούτε για .... (εσείς ξέρετε)
    Μπορεί εσάς, από τη Λάρισα και την όμορφη Θεσσαλονίκη να μην σας ενδιαφέρει η αγορά των τρικάλων αλλά εμένα με καίει.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikpapantonis Εμφάνιση μηνυμάτων
    egw stin karditsa pou piga ston sfakianaki ... den emeina ikanopoiimenos!! Bebaia ton teleutaio kairo vlepw kai ena akomi sunergeio tin Afoi mpalatsou. Kserete tipota? einai aksiopistoi?
    Καλησπέρα φίλε μου

Η εταιρεία μας Αφοι Μπαλατσού λειτουργεί εδώ και 25 χρόνια στην Καρδίτσα και στο χώρο της συντήρησης αυτοκινήτων. Είμαστε εξουσιοδοτημενοί επισκευαστές OPEL στην Καρδίτσα.
    Παρέχουμε αξιόπιστο service και γνήσια ανταλλακτικά (με 2ετής γραπτή εγγύηση από τη GM) σε όλα τα αυτοκίνητα OPEL.
    Το Εξουσιοδοτημένο Συνεργείο της Αφοί Μπαλατσού, το οποίο διαθέτει άριστο εξοπλισμό καθώς και τα πιο σύγχρονα τεχνολογικά μέσα για την πληρέστερη τεχνική εξυπηρέτηση και υπεύθυνο service του αυτοκινήτου σας. Επίσης στον ίδιο χώρο λειτουργεί και το πλήρως εξοπλισμένο Φανοβαφείο μας για την υπεύθυνη επισκευή τυχόν ζημιάς του αυτοκινήτου σας.

Μπορείς να μας επισκεφτείς στη διεύθυνση ΤΡΙΚΑΛΩΝ 216 (πριν την Κτηνιατρική σχολή) στην Καρδίτσα. Το τηλέφωνο επικοινωνίας για ότι θελήσεις είναι το 24410 29965.
    Σε περιμένουμε ...

Φιλικά
    (Μπαλατσός Γιώργος)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη gbalatsos : 04-11-09 στις 16:08

Προεπιλογή

Παιδιά, εσείς που είστε από Μαγνησία, ποιο συνεργείο προτείνετε στο Βόλο....??αντιπροσωπεία ή κανέναν δικό σας καλό μάστορα....? έφτασε το σερβις των 30.000 χλμ τώρα και ψάχνω να βρω που θα το πάω....ένα Corsa D 1.4 Sport έχω....ευχαριστώ προκαταβολικά....

Senior Member Το avatar του χρήστη ArgyR
    Περιοχή
    ΒΟΛΟΣ
    Αυτοκίνητο
    Ντεν Έχω OPEL καρντιά μου

Προεπιλογή

Αφού είναι καινούριο το αυτοκίνητο πήγαινε το στο Σφακιανάκη (επίσημο service)! Μετά τα 2 χρόνια μπορείς να κοιτάξεις για άλλο! Εγώ το πήγαινα μετά τα 6 χρόνια στον Πανταζίδη! Είναι στους Αγίους Αναργύρους! Ευχαριστημένος από την εξυπηρέτησή του!
    Is there anybody alive out there?

Προεπιλογή

Επειδή το αυτοκίνητο το είχα αγοράσει μεταχειρισμένο (σχεδόν καινούριο), την πρώτη φορά το είχα πάει στον Κουμπλάκη, μου τον πρότεινε ένας φίλος....μου φάνηκε ότι ήθελε να πουλήσει και να βγάλει χρήματα, αν και δεν μπορώ να πω, φάνηκε ότι το κατείχε το θέμα και ότι το μάτι του κόβει αρκετά....τώρα θέλω να δω πως κινούνται και αυτοί στην επίσημη Opel, να τη ψάξω λίγο τη δουλειά....ευχαριστώ για την πληροφορία πάντως, θα ρωτήσω και για αυτόν που μου είπες....

Προεπιλογή

Εχθές επισκέφτηκα τον Γράμψα στα Τρίκαλα για αλλαγή λαδιών κτλ και τον συνιστώ ανεπιφύλακτα! Πολύ σχολαστικοί στην δουλειά τους, γνωστες του αντικειμενου και πολυ προσιτες τιμες!

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

1. Service
    Από τον/την JohnGagas στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-07-10, 20:11
  2. Service - χμλ
    Από τον/την dml στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-07-09, 19:35
  3. gia service....
    Από τον/την strataman στο forum Ανακοινώσεις / Νέα
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-12-08, 14:21
  4. service gtc 60.000 χλμ
    Από τον/την SILVERSURFER στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-09-08, 00:14
  5. service
    Από τον/την trian12 στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-07-08, 15:44

Δικαιώματα - Επιλογές