If you already have an account with us, please use the login panel below to access your account.

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 20 από 27

Προεπιλογή service sti thessalia

kalispera filoi mou
    eimai neo melos sto club
    Έχω ένα ερώτημα το οποίο απευθύνεται κυρίως στους Θεσσαλούς. Είστε ικανοποιημένοι από το service των OPEL; Από άποψης τιμής αλλά και εξυπηρέτησης

Senior Member Το avatar του χρήστη sirDimos
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Αυτοκίνητο
    Astra H TwinTop

Προεπιλογή

Egw stin larissa pou ekana to prvto service stin antiproswpeia den exw parapono..Kai i timi itan logiki..75 eurw..Exw dei kai akribotera mesa sto forum..

Προεπιλογή

Κανενα παραπονο απο Λαρισα και για τα 2 αυτοκινητα που πηγαινω εκει. Ειναι περιπου ενα 50αρικο κατω απο αλλους....

Senior Member Το avatar του χρήστη jimmy-gtc
    Περιοχή
    CUland-Βολος
    Αυτοκίνητο
    Astra GTC

Προεπιλογή

ουτε εγω εδω στον Βολο δεν εχω κανενα παραπονο.
    [URL="http://www.opel-club.gr/vbulletin/album.php?albumid=47"][FONT=Impact][U]my precius[/U][/FONT][/URL]

[COLOR=Lime][SIZE=6][FONT=Arial Black]
    [/FONT][/SIZE][/COLOR]

Προεπιλογή

egw stin karditsa pou piga ston sfakianaki ... den emeina ikanopoiimenos!! Bebaia ton teleutaio kairo vlepw kai ena akomi sunergeio tin Afoi mpalatsou. Kserete tipota? einai aksiopistoi?

Προεπιλογή

kalispera epidi exo duo autokinita opel kai ta pao gia service kai ta duo stin opel sfakianakis stin karditsa lise mou tin aporia ti akribos ekanes kai den emeines euxaristimenos

Προεπιλογή

geia sou file. Karditsiwtis eisai? pws se lene?
    Isws epeidi se gnwrizoun kai exeis duo autokinita gi auto kai na se eksipiretoun kalutera. Egw omws sugkrinw me tin eksupiretisi pou eixa, otan piga stin motor car stin liosiwn. Ergazomai stin athina kai exw kai alles epiloges. Gi auto kai anoiksa to thema.
    Dioti pisteuw kapoios stin eparxia den mporei na epileksei pou tha paei gia service, an den meinei ikanopoiimenos

Προεπιλογή

Γεια σας φίλοι μου
    Υπάρχει και στα Τρίκαλα εξουσιοδοτημένο service από τον Γράμψα, με την εγγύηση της OPEL
    Όσοι έρθουν μέχρι τέλη του έτους έχουν έκπτωση 20% στα εργατικά.

Προεπιλογή

den exei kamia simasia posa autokinita tous pao kai filarakia mou pou pane den exoun kanena parapono apla pes mas ti ekanes kai den emeines euxaristimenos????????????????/

Προεπιλογή

eilikrina file mou den katalavainw to pathos sou gia ton sfakianaki! Oute ergodotis sou na itan.
    Apla epetrepse mou na sou pw oti kamia etaireia den einai teleia!!! Kapoioi pelates menoun ikanopoiimenoi apo tin paroxi upiresias kai kapoioi oxi. Ti na kanoume twra. As me eksupiretousan kalutera !!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nikpapantonis : 01-11-09 στις 23:51

Προεπιλογή

Έχεις δίκιο φίλε μου και συγνώμη αν παραξηγήθηκα.
    Εγώ δουλεύω και μένω στην Αθήνα. Αλλά λόγω καταγωγής προτιμώ να κάνω service πάνω (Καρδίτσα).
    Κάποια περίοδο λόγω υποχρεώσεων πήγα για service στην Motor car. Εκεί μου είπαν, όταν έκανα το service ότι στο αυτοκίνητο δεν είχαν κάνει κανένα προγραμματισμένο, ενώ εγώ τον είχα πληρώσει σε κάποια προηγούμενη επίσκεψή μου στο Σφακιανάκη. Επίσης είδα διαφορά και στην τιμή του service. Και διερωτούμε ... τα κόστη στην Αθήνα είναι χαμηλότερα από την περιφέρεια; Γιατί να είναι πιο ακριβό στην Καρδίτσα συγκριτικά με την Αθήνα!!
    Άλλά δεν θεωρώ ότι θα πρέπει όλοι οι πελάτες να είναι ικανοποιημένοι από μία επιχείρηση !!!
    Μπορεί εγώ να είμαι περίεργος και απαιτητικός. Αλλά όταν εγώ πληρώνω ..... δεν θέλω να με κοροϊδεύουν !! Δε νομίζω ότι έχω άδικο στο τελευταίο.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nikpapantonis : 02-11-09 στις 10:56

Προεπιλογή

Elate sta Trikala ston Grampsa gia egguimeno kai aksiopisto service. Min dinetai ta lefta sas ston Sfakianaki. Stirikste tin topiki agora

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pant.gram1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Elate sta Trikala ston Grampsa gia egguimeno kai aksiopisto service. Min dinetai ta lefta sas ston Sfakianaki. Stirikste tin topiki agora
    Μηπως με αυτο το "μην δινεται τα λεφτα σας στον Σφακιανακη" παρεκτρεπεσαι λιγο? Ειπαμε προωθηση αλλα στα πλαισια του θεμιτου...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη s5zax : 02-11-09 στις 14:52

Προεπιλογή

signomi alla to thema ksefige kai kapoia pragmata den legontai dimosia giati kai o sfakianakis stirizei tin topiki agora kai apo egkures plirofories mou kai polu kala malista. kai tha mou epitrepsete na po kai to allo ksekinise ena thema gia na lithi ena problima i kapoia parapona kai oxi na diafimisoume i na disfimisoume kapoion apo tous epixirimaties tis perioxis

Senior Member Το avatar του χρήστη jimmy-gtc
    Περιοχή
    CUland-Βολος
    Αυτοκίνητο
    Astra GTC

Προεπιλογή

στην θεσσαλια ομως ειναι μονοπωλειο ενω στην αθηνα υπαρχουν τοσες αντιπροσωπειες και υπαρχουν επιλογες και ανταγωνισμος
    παντως στον Βολο που το παω και μια φορα στην Λαρισα δεν ειχα κανενα παραπονο. ουτε απο εξυπηρετηση ουτε απο τιμες
    [URL="http://www.opel-club.gr/vbulletin/album.php?albumid=47"][FONT=Impact][U]my precius[/U][/FONT][/URL]

[COLOR=Lime][SIZE=6][FONT=Arial Black]
    [/FONT][/SIZE][/COLOR]

Προεπιλογή

Απ' όσο γνωρίζω δεν ειναι πλέον μονοπώλιο. Εκτός από τον Σφακιανάκη στη Λάρισα είναι η Center motor, στα Τρίκαλα ο Γράμψας και στην Καρδίτσα ο Μπαλατσός. Και πιστεύω ότι από το άνοιγμα της αγοράς οι μόνοι που θα ωφεληθούμε είμαστε εμείς.

Προεπιλογή

Kai pos stirizei file tin agora;
    Dinontas 700 kai 800 euro se 5 antrwpous;;; Kai afou exeis (opc pure pasion) plirofories de mou les kai emena gia na mathw;

Προεπιλογή

NO COMMENTS MY FRIEND kalo sas apogeyma

Προεπιλογή

Νομίζω ότι δεν μας ενδιαφέρει αν δίνει μία εταιρεία 700, 800 ή 1500 μισθό!!!
    Εδώ υποτίθεται συζητάμε για το service γενικότερα. Τώρα αν κάποιος θέλει να κάνει διαφήμιση υπάρχουν οι εφημερίδες και το ραδιόφωνο.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pant.gram1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kai pos stirizei file tin agora;
    Dinontas 700 kai 800 euro se 5 antrwpous;;; Kai afou exeis (opc pure pasion) plirofories de mou les kai emena gia na mathw;
    "Ωραια" πολιτικη ανταγωνισμου εφαρμοζεις. Δεν εστιαζεις καλυτερα στις υπηρεσιες που προσφερεις και να αφησεις περα τις αποδοχες των υπαλληλων των ανταγωνιστων σου και το ποιος στηριζει την αγορα καλα...??? Το πρωτο ενδιαφερει την πελατια σου το δευτερο ουτε που την αγγιζει....
    Εnd of discussion, καλο απογευμα....

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Service
    Από τον/την JohnGagas στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-07-10, 20:11
  2. Service - χμλ
    Από τον/την dml στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-07-09, 19:35
  3. gia service....
    Από τον/την strataman στο forum Ανακοινώσεις / Νέα
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-12-08, 14:21
  4. service gtc 60.000 χλμ
    Από τον/την SILVERSURFER στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-09-08, 00:14
  5. service
    Από τον/την trian12 στο forum Problems & Questions (Προβλήματα & Ερωτήσεις)
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-07-08, 15:44

Δικαιώματα - Επιλογές