PDA

Επιστροφή στο Forum : corsaki opc

opcaki
18-11-08, 16:26
γεια σας παιδια κι απο μενα,Γιαννα απο ηλιουπολη.εκανα κι εγω την κινηση και παρηγγειλα το opc,και ειμαι πολυ χαρουμενη γι αυτο:) , νεα στην παρεα,δεν το χω παραλαβει ακομη,τελος ιανουαριου με το καλο θα μου ρθει! τα εξτρα που εβαλα ειναι:ηλιοροφη,καλοκαιρινο πακετο και φωτα afl.σε μπλε χρωματακι το πηρα(οσο κι αν μου λεγαν οτι ειναι πολυφορεμενο, πιστευω οτι ειναι το χρωμα του) και τωρα ειμαι στη αναμονη..οταν με το καλο ερθει θα ανεβασω φωτο.:jump:

fANis
18-11-08, 16:57
Μπράβο σου λοιπόν...Τέλεια επιλογή. Afl βλέπω, βγαίνουν σε corsa opc? Θέλω να τα δω επειγόντως. Με το καλό να το πάρεις και όπως είπες και εσύ θα περιμένουμε φώτος!

NIKOS.OPC
18-11-08, 17:57
Kαλη επιλογη Γιαννα!Με το καλο να ερθει τωρα για το χρωμα και για εμενα το μπλε ειναι το χρωμα του!!

maronbil
18-11-08, 22:41
Με το καλο να το δεχτείς... και ασφαλώς, καλως όρισες

Stelios g
18-11-08, 22:52
Γεια σου κουκλα και απο μενα. Καλως ορισες στο Club και με το καλο να παραλαβεις το εργαλειο.
Εμεις βεβαια θα τα πουμε και απο κοντα .drinks1drinks1drinks1

teddy
19-11-08, 00:15
Μπράβο σου λοιπόν...Τέλεια επιλογή. Afl βλέπω, βγαίνουν σε corsa opc? Θέλω να τα δω επειγόντως. Με το καλό να το πάρεις και όπως είπες και εσύ θα περιμένουμε φώτος!

afl αλλα οχι xenon,απλα κατευθυνομενα με προβολεις αλογονου...

γιαννα καλωσηλθες στο opel-club.gr...οποια παρασκευη θελεις κατεβα μεχρι το σεφ να σε γνωρισουμε!

gram
19-11-08, 00:25
καλωςηρθες γιαννα και απο εμενα και εκανες την πιο ωραια επιλογη.

opcaki
19-11-08, 14:00
τους ρωτησα για ξενον και μου παν κατηγορηματικα οχι.σε κανενα 2χρονο ειπαν παιζει να κιτρινισει το φαναρι και να χω προβλημα:sadeyes:.αληθεια,ψεμματα,δεν ξερω τ αφηνω προς το παρον και βλεπουμε..

sta8is_opc
19-11-08, 16:32
αντε με το καλο να το παραλαβεις!τελικα οι γυναικες με opc θα ειναι παρα πολλες στο μελλον...
το νου σας!!!!!lollol

opcaki
19-11-08, 16:42
αχ φιλε μου,μακαρι να ναι ολο και περισσοτερες γυναικες στο τιμονι στο μελλον μηπως και μειωθουν τα αυτοκινητιστικα..αλλα αυτη τη στιγμη ειμαιofftopic1

antonis
19-11-08, 16:44
καλοριζικο καλοταξιδο κλπ..αλλα μια γυναικα τι να το κανει το Opc?δεν μπορω να καταλαβω..δεν υποτιμω το οτι εισαι γυναικα αλλα αυτο το αυτοκινητο επειδη προσφατα εκανα ταξιδι ειναι τερμα σφιχτο,απολυτο σε προκαλει,σε εχει στην πριζα με λιγα λογια δεν μπορεις να πας σιγα αφου με το παραμικρο τσιτωνεσαι δεν νομιζω πως σε μια γυναικα που θα θελει την ηρεμια της να κανει το γουστο της κλπ να ειναι χρησιμο...

sta8is_opc
19-11-08, 17:05
καλοριζικο καλοταξιδο κλπ..αλλα μια γυναικα τι να το κανει το Opc?δεν μπορω να καταλαβω..δεν υποτιμω το οτι εισαι γυναικα αλλα αυτο το αυτοκινητο επειδη προσφατα εκανα ταξιδι ειναι τερμα σφιχτο,απολυτο σε προκαλει,σε εχει στην πριζα με λιγα λογια δεν μπορεις να πας σιγα αφου με το παραμικρο τσιτωνεσαι δεν νομιζω πως σε μια γυναικα που θα θελει την ηρεμια της να κανει το γουστο της κλπ να ειναι χρησιμο...

φιλε αντωνη να εισαι σιγουρος οτι υπαρχουν κ πολλοι αντρες που ΔΕΝ μπορουν να το πανε το opc αλλα κ πολλες γυναικες που μπορουν να το πανε καλυτερα απο πολλους αντρες!σε μπερδεψα ε;;;;
χωρις πλακα ξερω γυναικα που το παει ταπα...!η γυναικα το ΕΧΕΙ!αν ολες οι γυναικες το ειχαν σιγουρα θα ηταν καλυτερη η ζωη μας στο δρομο!!!!
σορρυ για το offtopic1

antonis
19-11-08, 17:12
ok σε καταλαβα φιλος αλλα να σου πω πως αμα ημουν γυναικα κ το κυνηγουσα δεν θα προτιμουσα Opc διοτι ειναι καγκουρικο για γυναικα.θα πηγαινα σε rc,cooper γενικα σε πιο διακριτικα αυτοκινητα.

BILL VECTRA
19-11-08, 17:22
καλοριζικο καλοταξιδο καλως ηρθες

nikosopel
19-11-08, 18:13
-cheerleader--cheerleader- welcome Γιαννα -cheerleader--cheerleader-

opcaki
19-11-08, 18:27
παιδια μισο λεπτακι γιατι καπου εχετε μπερδευτει.τα γουστα ειναι υποκειμενικα.εμενα μου αρεσε το opc και γι αυτο το παρηγγειλα.τωρα για το αν οι γυναικες θα πρεπει να το οδηγουν η οχι,αυτο δε με αφορα.και στην τελικη δεν υπαρχει κανενας νομος που να λεει οτι οι αντρες πρεπει να οδηγουν τα γρηγορα κι οι γυναικες τα αργα.παιδια,εχουν περασει τα χρονια,ζουμε στο 2008.μπορουμε please να ξεπερασουμε αυτες τις αποψεις?επισης αγαπητε αντωνη δεν μπορεις να με ρωτας τι το θελω το opc γιατι δε με γνωριζεις.δε γνωριζεις τον τροπο που οδηγω.ουτε ποσα χρονια οδηγω.ουτε τι αυτοκινητα εχω οδηγησει στο παρελθον.αυτα.εχουμε βγει εντελως off topic.ας το σταματησουμε το θεματακι.εγω ενα "γεια"μπηκα να πω και αρχισαν οι ερωτησεις του τυπου τι θα το κανω και γιατι το αγοραζω.θα το κανω με πατατες στο φουρνο.ελατε να φαμε..

ΤΟΞΟΤΗΣ
19-11-08, 18:40
Με το καλο να το δεχτείς... και καλως όρισες

teddy
19-11-08, 20:16
μηπως γινεται οι πατατες να ειναι τηγανιτές????εχω μια απεχθεια προς αυτες του φουρνου....lol lol

opcaki
19-11-08, 20:43
παχαινουν οι τηγανιτεςmiam1

Stelios g
19-11-08, 21:19
Το opc με την Γιαννα θα ειναι τελειο με πατατουλεςxaxa4dwarf1xaxa4

opcaki
19-11-08, 21:36
πεστα πεστα!!!clap1

teddy
19-11-08, 21:48
εσεις οι δυο ή γνωριζεστε ειτε μας κανετε πλακα.....

απο...καλυφθειτε!!!

Th4n4s1s
19-11-08, 23:59
Γιάννα καλώς μας ήρθες και με το καλό να σου έρθρει o μπλε ΠΥΡΑΥΛΟΣ!!!

Αλήθεια, αν πήρες το OPC για να το κάνεις στο φούρνο με πατάτες λυπάμαι που στο λέω αλλά έκανες λάθος επιλογή.Νομίζω ότι δεν ξέρεις τι σου γίνεται. -drink--drink-

Το OPC είναι ΤΣΑΓΙΕΡΑ και ως γνωστόν οι τσαγιέρες δεν μπαίνουν στον φούρνο.

Άντε και καλά κεράσματα!!!!
ocrulesocrules

opcaki
20-11-08, 00:18
suicide1.

s5zax
20-11-08, 00:38
OXI MHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

DJ Marios
20-11-08, 12:22
Καλως ηρθες και καλη διαμονη!
Ακομη μια γυναικα με corsa opc, να το χαιρεσαι.

opcaki
20-11-08, 13:23
σας ευχαριστω πολυ να στε καλα

tomorrow
20-11-08, 14:02
re eiste sovaroi????vlepete gynaika me karatei opc kai tis ti lete kiolas anti na......ante mi pw.........

Kalws irthes......

kati legame gia koftes mia fora kai kati allo sxetika me gynaikes...

kaloriziko

gia thimitheite..........

na to xairesai........

akou pramata......................

asfalis na eisai....

pou mia fora eida gunaika mesa se evo sto fanari na spiniari kai na feygei me deytera kai eklasa panw mou....(sorry kiolas me to sympatheion.....)

i m out of eyxes........kaloriziko kai pali....

opcaki
20-11-08, 14:19
σε ευχαριστω πολυ,ειδες?αντι να μου πουν απλα ενα καλοριζικο ξεκινησαν επιθεσηneo1..δεν πειραζει,ειμαι κουφη! χαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tomorrow
20-11-08, 14:21
Γαϊδουρια παιδάκι μου τι περιμενεις;;;;;

fANis
20-11-08, 14:35
Έλα tomorrow, άσε τα σάλια :p
-saliaris- -saliaris- -saliaris- -saliaris- -saliaris- -saliaris- -saliaris- -saliaris- -saliaris-

tomorrow
20-11-08, 15:02
****το με καταλαβανε...

teddy
21-11-08, 21:31
εσεις οι δυο ή γνωριζεστε ειτε μας κανετε πλακα.....

απο...καλυφθειτε!!!

δεν πειραζει...μην μου πειτε...το βρηκα μονος μου...ειστε ξαδελφια???

opcaki
23-11-08, 14:12
ε οχι ακριβως.αλλα θα μπορουσαμε να ειμαστεyes1

opccorsa
15-12-08, 04:01
γεια σας παιδια κι απο μενα,Γιαννα απο ηλιουπολη.εκανα κι εγω την κινηση και παρηγγειλα το opc,και ειμαι πολυ χαρουμενη γι αυτο:) , νεα στην παρεα,δεν το χω παραλαβει ακομη,τελος ιανουαριου με το καλο θα μου ρθει! τα εξτρα που εβαλα ειναι:ηλιοροφη,καλοκαιρινο πακετο και φωτα afl.σε μπλε χρωματακι το πηρα(οσο κι αν μου λεγαν οτι ειναι πολυφορεμενο, πιστευω οτι ειναι το χρωμα του) και τωρα ειμαι στη αναμονη..οταν με το καλο ερθει θα ανεβασω φωτο.:jump:
krima na mhn exoume k edw sto iraklio mia tetia kopela......krima....