PDA

Επιστροφή στο Forum : imantas dunamou..enoxlitikos thoruvos

boamortez
06-06-12, 11:59
geia sas paidia..exw ena corsa d mia 5 etia edw kai 2 me 3 xronia arxise na tsirtsiraei o imantas...o prwtos mixanikos mou psekase me ena sprei na to freskarei ligaki alla pali akougetai..o deuteros mou eipe den einai tipota min anisixeis..o tritos mou eipe na ton allaksw...rwtisa timi mou eipan 20 euro imitasion..its ok. alla den eimai sigouros an stamatisei me ola auta pou diavazw apo ta alania pou exoun to idio provlima allon ton lene gia tentotira..allon gia elatirio...kserei kanei ti paizei...????ek

tzelis
06-06-12, 12:15
εχω και γω ενα παρομοιο προβλημα και ακουγεται οταν ειναι κυριως κρυο οταν ζεσταθει στρωνει .αλλαξα ιμαντα δυναμο και το ρουλεμαν του τεντοτηρα αλλα παλι τα ιδια....αν εχεις και συ το ιδιο προβλημα δεν θα στρωσει.υποψιαζομαι οτι φταιει το ελατηριο του τεντοτηρα γιατι οταν ριχνω σπρει στον ιμαντα στρωνει...

boamortez
06-06-12, 12:39
εχω και γω ενα παρομοιο προβλημα και ακουγεται οταν ειναι κυριως κρυο οταν ζεσταθει στρωνει .αλλαξα ιμαντα δυναμο και το ρουλεμαν του τεντοτηρα αλλα παλι τα ιδια....αν εχεις και συ το ιδιο προβλημα δεν θα στρωσει.υποψιαζομαι οτι φταιει το ελατηριο του τεντοτηρα γιατι οταν ριχνω σπρει στον ιμαντα στρωνει...
katalava....opote den exei vrethei akoma lusi sto provlima..apo tin mixani sou ektos tou imanta sou akougetai mipws kai apo ekei..???

Giannis_Patra
06-06-12, 12:43
είχα κι εγώ κάποτε παρόμοιο πρόβλημα και με την αλλαγή ιμάντα - τεντωτήρα λύθηκε.

boamortez
06-06-12, 12:46
oute stin antiproswpeia den kseroun ti lusi...einai ena periergo fainomeno...pou paizei edw kai polla xronia kai kaneis den psaxtike apo autous na milisei me kapoion ekprosopo tis opel stin germania..exw aganaktisei skeftomai na fantasteite na grapsw epistoli sta germanika kai na tin steilw monos mou stin opel mipws kai autoi pou ekanan kai tin malakia na kseroun kateutheian na mas katatopisoun kai na min ksodevomaste askopa allazontas mia imanta mia elatiria tentotira kai na min kanoume tipota stin teliki

boamortez
06-06-12, 12:46
είχα κι εγώ κάποτε παρόμοιο πρόβλημα και με την αλλαγή ιμάντα - τεντωτήρα λύθηκε.

sovara????poso sou vgike me ergatika...???

Giannis_Patra
06-06-12, 12:49
sovara????poso sou vgike me ergatika...???

Εκτός αντιπροσωπίας 50-60 ευρώ αν θυμάμαι καλά...σε Astra G x14xe

boamortez
06-06-12, 12:51
Εκτός αντιπροσωπίας 50-60 ευρώ αν θυμάμαι καλά...σε Astra G x14xe

egw exw corsa d alla mallon to idio sxedio tha einai...o imantas monaxa kanei 20 euro..pou rwtisa gia to allo tha rwtisw...