PDA

Επιστροφή στο Forum : Θέλετε να καταργηθούν όλα τα επί μέρους FREE TALK και να μείνει ΕΝΑ ΜΟΝΟ για όλους;;;

ASCONAN
15-02-10, 02:39
Σύμφωνα με μια κουβέντα που έγινε στο topic με τις προτάσεις βελτίωσης, η ερώτηση είναι η εξής:
Θέλετε να καταργηθούν όλα τα επί μέρους FREE TALK και να μείνει ΕΝΑ ΜΟΝΟ για όλους;;;

Το ρωτάμε για να είναι πιο ΔΟΜΗΜΕΝΟ το forum. Αρκετά μέλη ίσως πιστεύουν ότι δεν έχει νόημα το να είναι σκόρπια όλα αυτά τα free talk, αλλά ένα και καλό θα ήταν πιο καλό για να είμαστε πιο οργανωμένοι στη δόμηση ενός κατά τα άλλα τεράστιου πλέον forum.

jimmy-gtc
15-02-10, 02:51
Μητσο θα ελεγα οχι γιατι μετα θα γινει μπαχαλο. θα γραφουν ολοι εκει ο καθενας για την περιοχη του και θα μπλεκονται οι συζητησεις.
το forum ισως ειναι καλυτερο και πιο δομημενο με ενα freetalk αλλα πιστευω θα γινεται μπερδεμα συχνα

jimevi13
15-02-10, 03:24
Μητσο θα ελεγα οχι γιατι μετα θα γινει μπαχαλο. θα γραφουν ολοι εκει ο καθενας για την περιοχη του και θα μπλεκονται οι συζητησεις.
το forum ισως ειναι καλυτερο και πιο δομημενο με ενα freetalk αλλα πιστευω θα γινεται μπερδεμα συχνα

έτσι είναι!ο καθένας το δικό του να μην χανόμαστε και ένα γενικό για τις σαχλαμάρες μας ολονών όπως στις συζητήσεις π.χ. :) !

EPIVITOR
15-02-10, 08:44
ΟΧΙ και απο μενα.

corsa6881
15-02-10, 10:00
και εγω μητσο ειμαι τις γνωμης πως καλυτερα να μηνουνε τα πραματα οπως εχουνε μιας και αμα γινει ενα θα γυνει το μπαχαλο τις τρελης. δεν θα βγεια ακρη και θα εχουμε προβληματα απο το πουθενα. αυτη ειναι η γνωμη μου. ευχαρηστω......

opcastras
15-02-10, 10:09
οχι γιατι αν δειτε το free talk πχ. στην ηπειρο μερες μερες εχουμε ρεντα και ποσταρουμε 3-4 σελιδες αν γινει γενικο θα χανει το παιδι την μανα κτλ
μπορει να ηταν καλητερα αν γινοταν ενα γιατι ετσι να μιλουσαμε με διαφορα ατομα και εκτος περιοχης μας αλλα και με τα ατομα που δεν μας συμπαθουν θα καβαλουσαν τα μηνυματα μας οπου θα χανονταν η μπαλα και και και αστα
οπως ειναι κατα την γνωμη μου καλητερα ειναι

ASCONAN
15-02-10, 12:27
χμμμμ, μάλλον που έχετε δίκιο :)

thodoris
15-02-10, 16:47
οχι και γω...
για τους λογους που εγραψαν τα παιδια πιο πανω.
θα γινει τερααααστιο μπαχαλο μετα

vaggelis00
15-02-10, 17:02
ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

slalom
15-02-10, 19:18
Μα γι'αυτό χωρίστηκε εξ αρχής.

drosso GP
15-02-10, 19:46
dimokratia exoume opote oti poun oi perissoteroi,vasika egw ekana tin protasi na katargithoun dioti mou fenotane ligo xaodes sto forum,alla sevasti i gnwmi twn pollwn.!
min me pareksigisete paidia mia protasi ekana!

Corsa-GR
15-02-10, 20:15
GP και εγώ είμαι αντίθετος διότι η ουσία είναι η ένωση και όχι ο διαχωρισμός.. αλλά από τι στιγμή που όλοι το θέλουν αλλιώς.. .-

ASCONAN
15-02-10, 20:55
. & - :D

christofer
15-02-10, 20:56
η αποψη μου ειναι να δημιουργηθει ενα ακομη για ολους και τα αλλα ως εχουν...
ετσι θα ειμαστε και σε ενα κεντρικο για ολους
και ο καθε νομος το δικο του...
ας το κανουμε δοκιμαστικα να δουμε πως θα παει... ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ...

slalom
15-02-10, 20:57
Μα επειδή ειναι χαώδες το forum γι'αυτό χωρίστηκαν.
Για τον ίδιο λόγο που έχουμε και τις κατηγορίες για τα μοντέλα.

drosso GP
15-02-10, 20:58
to swsto einai na eimaste ena forum kai oxi 15 diaforetika,osa kai oi periferies tis elladas,moiazei kati san klikes,kapoios filos egrapse oti tha grafei o kathenas to diko tou,ean thelei kapoios na synomilisei me kapoion allo as to kanei sto chat.
as mpoun kana dyo enotites sto freetalk kai ola meli gala,egw prwti fora vlepw tosa polla freetalk,an kai eimai se arketa forum ana ton kosmo pou exoun sxesi me to autokinito,telos pantwn eipame.....Dimokratia!

Corsa-GR
15-02-10, 21:01
to swsto einai na eimaste ena forum kai oxi 15 diaforetika,osa kai oi periferies tis elladas,moiazei kati san klikes,kapoios filos egrapse oti tha grafei o kathenas to diko tou,ean thelei kapoios na synomilisei me kapoion allo as to kanei sto chat.
as mpoun kana dyo enotites sto freetalk kai ola meli gala,egw prwti fora vlepw tosa polla freetalk,an kai eimai se arketa forum ana ton kosmo pou exoun sxesi me to autokinito,telos pantwn eipame.....Dimokratia!
+1
:p και το βουλώνω... :p

ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ
15-02-10, 21:08
+1
:p και το βουλώνω... :p

+1

λουκα δεν θα ψηφισεις ρε δημοκρατη? :)

drosso GP
15-02-10, 21:17
to forum den einai gia na syzitame 5 h 10 atoma metaxi mas,se mia syngekrimeni gwnia tou,tote pios o logos na eimai edw mesa apo tin stigmi pou o alekos gia paradigma einai afosiomenos sto freetalk makedonias kai pernaei tin wra tou gia themata ta opoia polles fores den exoun sxesi me auto pou theloume oloi apo auto edw to forum,edw prpei na moirazomste oloi,ma oloi mazi tis empiries mas k.o.k.

Gregls
15-02-10, 23:27
Οχι!!!!!

Μαλιστα εχει γινει πολης κοπος ωστε να νοιχθουν ξεχωριστα topic και δεν ανοιχτικαν ετσι απλα....

Corsa-GR
15-02-10, 23:33
+1

λουκα δεν θα ψηφισεις ρε δημοκρατη? :)

είπα ρε παλίκαρε.. πιο πάνω :p τι άλλο να κάνω.. δεν είμαστε "χουντικοί"!! :p

drosso GP
15-02-10, 23:34
Οχι!!!!!

Μαλιστα εχει γινει πολης κοπος ωστε να νοιχθουν ξεχωριστα topic και δεν ανοιχτικαν ετσι απλα....

ton logo den mporw na katalabvw akoma!
telos paidia opws eseis thelete,den tha tsakothoume kiolas,pros theou!!

DJ Marios
16-02-10, 00:18
Φιλε drosso ενας λογος που πρεπει να παραμεινουν τα free talk κατ'εμε ειναι ο παρακατω:

Ενας πχ απο την Αθηνα απευθυνεται και ρωταει κατι στους Αθηναιους και περιμενει μια απαντηση. Αν ειναι ενα το free talk τοτε θα γραφουν ολα τα μελη απο ολες τις περιοχες τα δικα τους με αποτελεσμα το μηνυμα του Αθηναιου να ξεχαστει και ισως να μην λαβει ποτε απαντηση.

jimevi13
16-02-10, 00:28
το alfisti έχει κάτι τέτοιο απο ότι θυμάμαι και είναι μ@λ@κι@!δεν μπορείς να βρείς και να απαντήσεις σε κανένα!έχουν φτάσει 150 σελιδες και χάνει το παιδί την μάνα!:)
άρα όπως ξαναείπα.....ΟΧΙ!χιχιιχιχιχιχιιχιχιχ

GiorgosThess
16-02-10, 01:56
ΟΧΙ...

ASCONAN
16-02-10, 02:12
entaksei, to empedwsame, lew na to kleisw, e?! :)

corsa(i love kontres)
16-02-10, 05:53
ε καλα πριν το κλεισεις ....να πω κ εγω ΟΧΙ.....!!!!

οπως ειπα ΤΟΤΕ (αν θυμασαι μητσο) που για ενα ''free talk Αν. Μακεδονις κ Θρακης'' , που δημιουργηθηκε μεσα σεενα βραδυ κ αναστατωσε ΟΛΟ το club για μια εβδομαδα , κ αφου επεσαν 25τηλεφωνα μεταξυμας .....τελικα εμεινε κ μετα απο λιγο καιρο δημιοηργηθηκε η 1η επαρχιακη κατηγορια (εκτος θεσ/κη κ κρητης) , η οποια μενει κ συνεχιζει αυξανοντας τα μελη κ δραστηριοτητες της!

...κ ολα αυτα ξενικηνησαν κ συνεχιζουν μεσαα σε ενα ξεμπαρκο FREE TALK !!!!!

αν θελετε ΚΛΕΙΣΤΕ τα !!!!

Psycho1988
16-02-10, 12:29
Και εγω οχι λεω και εκτος αυτου νομιζω οτι υπαρχει ενα topic κοινο το Free talk Revolution οποτε δεν χρειαζετε να ανοιχτει αλλο